Yüzbaşı
11 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar sistemimde geçen haftaya kadar hiç bir sorun yoktu, microsoft flight simulator 2020 indirdim 1-2 saat oynadıktan sonra pc aniden kapandı, artık oyunu bile açamıyorum direkt kapanıyor, hatta başka oyunları oynarken dekapanıyor. Fanlar dönmeye devam ediyor ama ekrana görüntü gelmiyor, güç tuşuna basılı tutunca da kapanmıyor psu dan güç keserek resetliyorum sorun ne olabilir sizce?

980ti

ryzen 3700x

700 veya 750w bronze psu

b450 tomahawk anakart

Travian veya Ogame pvpsi kurmak istiyorum nasıl yapabilirim, scripti nereden bulabilirim ? Server kurmak için kendi pc mi kullanabilir miyim yoksa internetten mi kiralamalıyım ? Bilen biri anlatabilir mi ?
Tomahawk anakart alacağım ama max olanı ile arasında 120 lira fark var,3000 serisi kullanmak için yapılması gereken işlemler zor mu
başlıkta belirttiğim gibi 3700x işlemcim için bu anakartın siparişini verdim bütçem buna el verdi ve çok ani bir karar ile aldığımdan hiç araştırma yapmadım
bu anakart bu işlemci yüzünden çok ısınıp yanması vb gibi bir durum yaşar mıyım sizce?
Arkadaşler bende i5 4670 gtx770 8gb ramli ssdli bi sistem mevcut

Sizce upgrade yapmam gereken ekran kartı nedir? Veya değmez paraya kıy kompile sistem diz bu sistemden adam olmaz mı dersiniz
Audinin sitesinde ve sahibindende arıyorum da bulamadım,bir çok model düşünüyoruz ailecek işin içinde bir genç olarak ben de olduğumdan ufaktan spor modellere bakmak istedik ben s1 veya s3 öneriyorum ancak s1i bulamadık. 2. elde de yok. Türkiyede yok mu bu araç ?
Merhabalar arkadaşlar,takriben 4-5 yıl önce topladığım sistemimde 4670k işlemci bulunuyor ama zamanında cahillikle o.c yapamayacağım msi b85 g43 gaming anakartı almışım bu yüzden işlemcimi overclocklayamıyorum

Yakın zamanda gtx770 ekran kartım bozuldu pc açılınca siyah ekranda kalıp 3-4 dk sonra çizgiler çıkıyor ve öyle kalıyor

1070ti almayı düşünüyorum,tekrar para biriktirince de anakart ve işlemci değişimi yapacağım.

Sorum başlıkta yazıyor

Teşekkürler
Arkadaşlar sezon 3de oyuna başlayan ve 5 de challengera kadar çıkabilmiş olan ben sezon 5 sonunda eloboost yaptığım gerekçesiyle ban yiyip oyunu bırakmıştım,
Şu sıralar tekrardan başlamış bulunuyorum oyuna arkadaşların hesabında falan ama platta oyun taşıyamadığımı fark ettim kendimi tekrar nasıl geliştirmemi önerirsiniz
cx 5.00 dan iyi midir ? ve türkiyede 0 orjinal halde nereden bulabilirim kendi sitelerinde bile stokta yok gözüküyor
Nereden bulabilirim tüm seriyi ?
Hakkında
Hakkımda:
Tr: lLöwe Tr Smurf: Best Vayne Eva Origin/Steam: Kaanwetrust
Sistem ve Tercihleri
LOL
Vayne
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 751
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 25.040 (Bu ay: 206)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.