Çavuş
07 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri

merhabalar iyi forumlar

sıfır araç için fiat bayine kapora verdim. hali hazırda fabrikadan çıkmış onlarda olan bir araç için sipariş formu oluşturuldu. ama maddi sebeplerden dolayı satın almaktan vazgeçtim. kaporayı nasıl ve ne zaman geri alabilirim.

arkadaşlar merhaba, bilgisayarım dün mavi ekran hatası verdi bende usb tools hazırladım format atmak için lakin pc böyle burda takılıyor anlamadım bi türlü düzelmiyor. noktalar dönüp duruyor bunun biostan vs halledebileceğim bi durumu var mı?
Oyuna girdim 4 tane rus geldi türküm diye oyundan attılar beni 7 gün ban yedim. ALLAH BELALARINI VERSİN BUNLARIN.
merhaba arkadaşlar.

dün steamdan just cause 2 aldım fakat multiplayerine tıkladığımda bu hatası veriyor

çözümü nedir arkadaşlar? lütfen yardım edin
merhaba arkadaşlar.

dün steamdan just cause 2 aldım fakat multiplayerine tıkladığımda bu hatası veriyor

çözümü nedir arkadaşlar? lütfen yardım edin
meraba arkadaşlar. devlet hastanesinde staj yapıyorum ve stajyer maaşlarımız 12 günden beri yatırılmıyor. her sorduğumuzda geçiştirme içindeler. devlet memurlarına 1 gün dahi yatmasa skandal olur ama bizi afedersiniz sallayan yok.
bugün staja gitmedim, doktordan rapor aldım. raporu okulamı yoksa staj yerimemi götüreyim?
merhaba arkadaşlar ben eski adıyla bursa ziraat teknik ve tarım meslek lisesi yeni adıyla Bursa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi lise 4 son sınıf öğrencisiyim bölümüm laboratuvar hizmetleri. ben doğuştan bi aşkla askeriyeye girme heyecanı içindeyim ki bu okul tam benim için. gataya ön lisans olarak geçiş yapabilir miyim veya o okula nasıl girebilirim bilen varsa cevaplayabilir mi lütfen
meraba arkadaşlar öncelikle. bugün daha az önce babamın üzerine odeabank adlı bankadan kurye ile istenmeden kredi kartı geldi. ben kuryeyi kapıdan kovdum teslim falan almadım ama iade yazdı kağıda. bu nedir?
intel core i-3 2330 cpu 2.20 ghz

ram: 4gb

ekran kartı: 2gb

windows 7 derecelendirme 4,7

napoleon total war kaldırır mı?
Hakkında
İlgi Alanları: Bilgisayar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 97
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 20.662 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.