S

Teğmen
20 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sizce mümkün mü?Aslında bıkac tanıdıgımhiç gitmedim ama bitirdim diyo ama bana pek inandırıcı gelmiyo .
Arkadaslar ben önkayıt cıktısı falan almadımm gerek var mı kayıtta ıstenen belgeler arasında öle bsy yokk .İkmetgah beyanınıda ındıremedımm nedense acılmadı sayfa ınternet kafede de denedımm olmadı ıkematgah aldım bende muhtarlıktan o da olur mu ? Bide sabah erkenden gıtmenın mantıgı var mı yoksa herturlu akşama kadar orda beklıyo muyuz kayıt olanlar bı yardımcı olursa super olucak
Önkayıt yapmaya calısıyorum sıfre aldım degıstırdım yanı ama onlıne kayıt dıye bı sekme yok bende suanda nedennse .S
Telefon alicam ama pek anlamiorm bi telefon islerinden
Siz olsaniz iphone 4s 16 gb mi yoksa samsung galaxy s3 mu
Istanbul hukuk birinci ogretim
istanbul hukuk ikinci ogretim
marmara birinci ogretim
akdeniz hukuk
erciyes hukuk
malatya hukuk

siram 5408 heralde ikinci tercihime yerlesirim
Arkadaslar benim 5408 siralamam var tm2 de istanbul hukuk yazicam ilk tercihime ama sanirim gelmeme ihtimali varmis bi rehber hocasiyla konustuktan sonra anladigim kadariyla.Simdi ben illaki istanbul universitesi olsun istiyorum ama ikinci ogretimde yazmak istemiyorum cunku harci cok fazla .Harclarin kalkma ihtimali varmis ama kesin degil suan heralde .Marmara istememein tek sebebi sinav sistemleri donem icinde 2 hafta vize iki hafta final olmasi.Ama aklim karisti siralamami istanbul 1 marmara 1 istanbul 2 marmara 2 mi yapmamm daha mantikli yoksa istanbul 1 istanbul 2 marmaara 1 yapmam mi
Tm siram 5408 bana devam zorunlulugu olmayan, donem icinde bi haftaya sinavlarini sigdiran ,okumasi biraz daha kastirici olmayan bi hukuk lazim yni anda o ilde insaat muh bolumude olmali bide hazirlik sinifi olmasinn
Hukukta bu sene patlama olucak burdada gordugum kadariyla universiteyi birakip hukuk icincalisanlar var bitirip hukuk icin calisanlar var bide direk hukuk icin calisanlar var col tlibi var kisacasi puanlar artarsa sasirmayin
Benden 15 net asagidaki okul puanida benden
dusuk adama 15 16 bin dio ben eviriuorum ceviriyorum hani belki dikkati daginiktir diye bana israrla 20 binlerdesin dio gelde kufretme madem fazla ugrasmadan salliosun destekli salla hayret bsy ya
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 323
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 4.191 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.