C

Çavuş
09 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri

pioneer Ts-w312d4 500w rms sub aldım. kaç wattlık mono amfi almalıyım?

Merhaba, asus tuf z490 anakartim i9 10850k islemcim ddr4 3200 mhz ram var. Biosta ramlar 2133 mhz gozukuyor xmp enabled yapiyorum. Yeniden baslatinca goruntu gelmiyor bir sure sonra eski halinde basliyor. Frekansi nerden ayarlayacagim

Gamepower bane,ursa
Rush Assault RM85
A4Tech marka XL-750BH

pubg gibi oyunlar için hangisini tavsiye edersiniz?maks 120-130tl civarı başka önerisi olan var mı?
merhabalar, tv elektronikçisi var mı forumda bilgim yok ama gene de sorayım dedim. tvyi açtığımda ekran 2-3 dk içinde beyazlaşıyor hiçbir hareketli görüntü yok, harici uydu çalışıyor ses geliyor kanal geçiyor. Böyle bir sorun yaşayan varmı paneldenmi yoksa kartlardanmı bilgisi olan paylaşabilirmi? not: tv 2008 model.

Youtube-arçelik 94-521 lcd
merhaba arkadaşlar laptobuma ssd aldım üstündeki hddyide dvdrom yerine dönüştürücü aparatla taktım. hddyi formatladım, ssdye sistem kurdum. fakat ikisi takılıyken laptobu açtığımda bios dvdrom yerindeki boş hddyi bootlamaya çalışıp bootmgr eksik hatası veriyor. 1.st boot hard drive seçili. bios ayarlarından ssd seçilmiyor öyle bi seçenek yok. bios son versiyon f21. sata disklerdede master slave olmuyormuş . bunun gibi bir sorun yaşayan ve çözen arkadaşlardan yardım bekliyorum
merhaba, 2. el samsung grand neo telefon aldım . internette 1,1.5,2amperlik şarj cihazları satılıyor orjinal diye. orjinal şarj adaptörü kullanan arkadaşlar varsa çıkışı kaç amper yazabilirmi ?
merabalar, notebookun üstünde t5900 var , p8700 veya t9400 soket yapısı uyar mı her yerde araştırdım bazı sitelerde soketleri farklı gözüküyor alsam elimde patlarmı işlemci bir türlü emin olamadım yardımınızı bekliyorum

anakart ne derseniz quanta 3603 boşuna araştırmayın ben baktım hiç bilgi yok
merhabalar,hp dv5 1180et laptobum var.işlemcisini değiştirmek istiyorum bu olanağım varmı ? bu anakartın desteklediği modelleri bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

ben mini mouse sevmiyorum burada da teklonoji marketi olmadığı için siparişi internetten vereceğim.boyut olarak hangisi daha büyük arkadaşlar bilen yazsın lütfen
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 1000- maksimum 1500 tl sadece kasa toplamayı düşünüyorum.oc yapılmayacak anlamam zaten,oyun canavarı bir kasa tavsiye edermisiniz .canavar dediysek i7 sli ekran kartı değil tabiki :) . hb den toplayayım dedim işlemciye ,ekran kartına karar veremedim diğerleri çok da önemli değil zaten . tavsiyelerinizi bekliyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 73
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 6.152 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.