Binbaşı
16 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam
Bir proje için sosyal medya desteğine ihtiyacım var. Reklam ve partnerlik alacağım. Elinizde lol'le ilgilenen bir kitle varsa (discord sunucusu, forumlar, sayfalar vs..) desteğiniz işime yarayabilir.

Detaylar ve iletişim için öm lütfen
Merhaba

Çok eskiden oynardım oyunu, 3-4 ay önce tekrar oynamak için bir hesap aldım. 10 - 15 bin tl de masraf ettim ama sonra gördüm ki ayıracak fazla zamanım yok.
Gemi 3 aydır yatıyor yazık boş durmasın diye satmayı düşünüyorum, biliyorsunuz pek boşlamaya gelmiyor bu oyunda hemen düşüyor sıralama.

Aldığımda hesap 40. sıradaydı ben 31e kadar yükselttim şuan ne durumdadır bilmiyorum, inaktiflikten rütbe acemi uzay pilotuna düşmüş 24 saat sonra düzeliyor bildiğim kadarıyla.

Onun dışında hesapta olmayan hiçbir şey yok nerdeyse

+ Tecrübe Puanı 72.962.152.357 / 100.000
+ Şeref Puanları 1.099.177.179 / 100
+ Oyuncu İmha Puanları 710.042 x 3
+ Seviyen 24 x 100
+ Kayıttan beri gün sayısı 2.736 x 6
+ Geminin türü: (Goliath Champion) 10 x 1.000
+ NPC İmha Puanları 7.629.976 / 2
+ Tamamlanan görevler 473 x 100
- Mağlup edilen müttefik oyuncular 606 x 100
- Düşmanın imha ettikleri 10.663 x 4
- Radyasyonlu bölgece imha edilenler 110 x 8
- İmha edilen Phoenix 121 x 2

Hesapta şuanda 1 milyon uridium ve 5 milyar kredi mevcut
Alınabilecek çoğu şey alındı.

Onun dışında cephaneler şu şekilde :

76 milyon x2
6 milyon x3
12 milyon x4
16 milyon sab
228 bin RSB

mevcuttur

bütün kapılar şuanda açık durumda
hesapta asla bot kullanılmamıştır zaten bu kadar yüksek yatırım yapılan bir hesaba kullanılması söz konusu değildir.

Hesap için teklifleri bekliyorum.

NOT: League of legends hesabıyla takas ve üstüne para da kabul edebilirim, teklifler için özel mesajdan ulaşabilirsiniz
Gece gece karnınız acıkmıştır.
İlk yazan öğrenciye enpara üzerinden 50 TL eft yapacağım
Merhaba.

Sabah telefonla uğraşıyodum bi anda servis dışı oldu. Sonradan aklıma geldi, 3 ay sonra kapanacaktır diye mail gelmişti şubat ayında.

İstanbulda yaşıyorum. Bu işi en kolay en uygun nerede yaptırabilirim, ya da kendim yapabilir miyim?
Merhaba

Aracımda input olarak sadece AMI, SD Card ve CD görünüyor.
Bir takım adaptörler gördüm AMI'yi aux yapan, hatta bluetooth yapan ama çok sevimsiz bir görüntü yaratıyorlar anladığım kadarıyla.

En kolay ve estetiği bozmayacak şekilde nasıl çözebilirim bunu?
Merhaba

Amerikada partnerli olarak çalıştığım bir mağaza sayesinde 100$ ve altındaki voucherları indirimli alabiliyorum.
Bir kaç yurtdışı forumunda bunun satışını yapıyorum. Türkiye'de de yapmayı planlıyorum, bir yoklama yapayım dedim. Eğer ilgi görecekse çalışmalara başlayacağım.

Bilinmesi gerekenler

- Asla yasadışı yolla elde edilmiş kodlar değildir. Bunun kanıtını gerekirse bir forum yöneticisine sağlayabilirim.
- Sadece Amerikan ve İngiliz kodlar satıldığı için ve bazı platformlarda ( mesela PSN ) kodlar universal olmadığı için sadece bu ülkelerin hesaplarında kullanılabiliyor kodlar.
- Ödemeler banka havalesi ile alınacak. Kontör, akbil, jeton, japon yeni gibi saçma sapan ödeme şekilleri teklif etmeyin.

Alalım
Bu konuya post atan 9. (benim postum dahil) kişiye 50 TL yardımda bulunacağım.
Forumdan çok yardım aldım, tabi ki karşılığı değil.
Lütfen sadece TEB hesabı olanlar post atsın.
Başlık biraz bait gibi oldu ama kusura bakmayın acil bir olay

Arkadaşım londradan türkiyeye gelecek 2 saat sonra.
20bin pound parası var uçakta kesin el koyarlar
Banka hesabı yok londrada. Western union sanırım 20% komisyon alıyormuş

Bu parayı nasıl türkiyeye gönderebiliriz?
Avis'ten araç kiralamak istiyorum parası nakit ödenecek.

2 tane kredi kartı isteniyormuş kiralayana ait. Türkiye'de kredi kartı kullanmıyorum. Ailemden de kullanan sadece annem var fakat onun da ehliyeti yok. Babamın adına kiralayıp annemin kartıyla yapabilir miyim?

Kurumsal firmalardan hiç araç kiralamadım fakat bir kere sigortadan ikame araç almıştım. Onlar da kredi kartı istiyordu fakat forma numarasını yazmak yeterli oluyordu. Geçersiz iki kart bilgisi yazıp vermiştim sorun da olmamıştı formalite icabı olduğu için.

Sitesinde yapılamadığı yazıyor ama illa ki bir yolu vardır. Bilen deneyimli birileri yardımcı olursa sevinirim.
Selam

Hedefim çok yüksek değil, özyeğin işletme veya uluslar arası ticarete zaten sıfır çalışmayla bile girebiliyorum.
Fakat az biraz çalışıp 60bine girmek gibi bi düşüncem de var koç işletme için.

Anadolu yakasındayım, dershane düşünüyorum. Şuan gidebileceğim bir dershane var mı? Butik filan fark etmez. Düzenli bir sistemi olsun denemeleri yeterli olsun kafi.
Hakkında
Forum İmzası:

Underrated > Overrated
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.491
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 94.029 (Bu ay: 315)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 78 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.