B

Teğmen
29 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar charların yapılandırılması şu şekilde;

1 force nuker

1 Nuker

1 Nuker

1 Str Bow

charlar 67 leveldir ve normal npc itemleri vardır. Totalde4 charı 150 tl vereceğim. Tekli olarakta satın alabilirsiniz.Tekli fiyatı da 40 tl.

bAŞKA BİR SERVERE e geçiş yaptığım için charları satıyorum bilginize,

1. ASUS ROG STRIX GTX 1080: 2500 ( garantisi bitmiş)

2. Gigabyte GTX 1080 OC: 2500 TL (1yıl garantisi mevcut)

3. MSI Armor RTX 2070 8 GB: 3000 (garantisi bitmiş)

4. Nvidia Zotac Rtx 2060 6 gb

4 Karttan hangisi daha güçlü ve kullanışlıdır. Ayrıca siz hangisini tercih ederdiniz tercih sebebiyle rica edeceğim teşekkürler.
Öncelikle uzun aranın ardından tekrardan buradan sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

X99 yonga lı 6 sene önceki bilgisayarımda ekran kartı değişikliğine gideceğim. Casper excalibur 2 K Monitör aldım ve 2 K oyun oynatacak ekran kartı arıyorum.

Anakart Asus delüx 2.

Kendi çabalarım ile araştırdım ve birkaç marka model ekran kartına ulaştım ve sizlerin değerli görüşleri ile bir karara varmak istiyorum. Ayrıyeten başka marka model önerisi olan var ise muhakkak bilgilendirmesini rica edeceğim.

1. Gtx 1080

2. Gtx 1070

3. 1660 süper yada ti

Elinde olup kullanan varmı satana olabilir ilgilenirim. Sizden yorumları bekliyorum. İyi forumlar. Umarım yıllar önce gibi ceza sistemine takılmam imladan kaynaklı🤭🤭
Sayın Arkadaşlar Ping Sorunum var ve bu konuda birkaç önerinizi beklirum. Lütfen bilgilerimizi deneyimlerimizi yazmayı ihmal etmeyelim.
öncelikle sorunumu söyleyeyim. İnternetihttp://www.speedtest.net/ test ettiğimde pingim 100 kusürlere çıkıyor. Fakat bazen modemi reset atıyorum pingin 39 lara iniyor.
1-Binada bulunan internet kutusu ile modem arasındaki kablo bildiğimiz 2 telli telefon kablosu. bu kablo uygun mudur. Yerine başka öneriniz var mıdır.
2.Paket kayıbı diye bir olay varmış sanırım bu konuda nasıl bir çözüm bulabilirim.
3- Wlan internet optimizer şeklinde programlar kullandım ping düzeltmede işe yarayan fakat bir türlü o da çare olmadı.

Sizce sorunu çözmek için ne yapmayılım. Şimdi team speak pingime baktığımda 50 lerde arkadaşların ki de bu değerlere yakın ama benim oyundaki ping 130 civarı onların ki 50 -60 civarı. Bu sorunu yaşayan eminimki bir çok arkadaşım var. Şu soruna çözüm bulmam da yardımcı olur musunuz ?
Arkadaslar bu konuda yardımcı olur musunuz. ses kartımı kuramıyorum

http://hizliresim.com/bkQPj0
Arkadaslar bilgisarımda Asus Delüx2 x99 anakart var.
Format attım ve normal kendı cd sı ıle suruculerı yukledım hersey ıyı guzel fakat ses drıverını yuklemıyor. yuklerkende ekte sundugum hatayı alıyorum delırecegım bu nasıl iştir ya.
Asus un kendı sıtesınden gunce olan ses kartını ındırdım wın 7 64 bıt olanı kı ısletım sıstemımde aynı ama bır turlu kuramıyorum.
http://hizliresim.com/jXzp8m
Arkadaslar ses kartını sıfırdan kuruyorum fakat hiçbir şekilde ses yongası gosterır bır program yok.
Daha önce asus rampage V extreme anakartın üzerinde supreme Fx sese yongası vardı ve bu ses yongasını kurunca aynı sekılde supreme fx programıda kuruluyordu.
Ayrıca Asus delüx x99 da ses yongasını guncelledıkten sonra ses tamamen gıdıyor ve sag altta bulunan sesn uzerıne carpı (X) ısaretı belıyorum. bu konuda yardımcı olur musnuz nasıl guncelleme yapacagım ben
Asus Deluxe 2 anakarti kullanıyorum. Bilgisayar power tuşuna bastigimda 4 kere dıt sesini duyduktan sonra CPU fan speed error detect Ensure to install the CPU fan properly onto the CPU_FAN header or adjust disable the speed low limit option in UEFI Press F1 to RUN setup hatasını alıyorum.
BIOS'a girdiğimde sıvı sogutucunun ne pompası görüyor nede fanı. Fakat her ikiside çalışır vaziyette. Bilgisayar masa üstüne hiç açılmıyor. Çözüm hakkında yardimci olur musunuz?

http://hizliresim.com/znJ3mD
1-Asus Rampage V Extreme Anakartım arızalandığından dolayı servise gönderdim ve ürünün orjinali ile değiştirilmesi gerektiğini bana yolladıkları belge ile öğrendim
2-Bende bu belgeyi anakartımı aldığım yere gönderdim.
3-Bana farklı bir ürün olan msi a raide marka 800 tl lik bir anakart gönderdiler bende bunu kabul etmedim ve geri gönderdim.
4-Değişim belgesinin geçerlilik süresi 30 gün ve suan 20. günü ve halen bir değişim olmadı bene bu hafta cumaya kadar konunun sonuçlanacağını distiribütör ile görüştüklerini ürünü temin etme yoluna gittiklerin eğer temin edilemez ise para iadesi yapılacağını bana belirttiler.

sorum su; ben ürünün aynı orjinalini istiyorum. Bana baska eş değir bir ürün gönderme hakları varmı diğer sorum ise 30 günlük sürenin sonunda dava hakkım var mıdır
ASUS Rampage V Extreme anakartıma ASUS ROG Xonar Phoebus Solo 7.1 PCI-Exp ses kartı almak istiyorum. Anakartın orjinalinde Supreme Fx 2014 ses kartı var fakat ben FPS oyunu oynadığımdan dolayı acaba harici bir ses kartı almak mantıklı mıdır? Ya da sizin önerileriniz nelerdir?
Hakkında
Meslek: Polis Memuru
Forum İmzası:
İntel İ7 5930 K işlemci (4.4 Ghz OC), Asus Delüx 2 anakart, Gigabyt GTX 780Tİ OC ekran kartı, Corsair 16 gb 2400 mhz Ram, Corsair H100i V2 sıvı soğutucu ...
Forum İkinci El İmzası:
İntel İ7 5930 K işlemci (4.4 Ghz OC), Asus Delüx 2 anakart, Gigabyt GTX 780Tİ OC ekran kartı, Corsair 16 gb 2400 mhz Ram, Corsair H100i V2 sıvı soğutucu ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 153
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 16.002 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.