Teğmen
05 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
patosta 59 lwl archerım vardı. haliyle msn koxp la kasıodum. oyunda dc yedim ve bidaha accounta giriş yapamadım. KO'ya ticket attım 3. parti programı kullanıosun dediler. Msn koxp bi program mı? Bronze premium olmasıda bişeyi değiştirmedi. Banlandıgımla kaldım. Charımı geri almam mümkün müdür?
arkadaslar dün buna benzer bi konu açtım ama pek fazla ilgilenen olmadı. ko nun sitesinde hesap bilgileri değiştirilemiyor ama ben mail adresimi değiştirmek istiyorum. acaba premium alan kişiler account bilgilerini değiştirebiliyor mu? ticket gönderdim ama sonuç alamadım. şimdi ne yapmam gerekiyor?
ko hesabımda mail adresimi değiştirmek için bir ticket gönderdim. şöyle bir cvp geldi:

Hail ........!

Thank you for contacting Knight Online Customer Support. Unfortunately, the e-mail change feature on the website has been temporarily disabled. Any updates regarding the status of this feature will be posted on our website as they become available. I apologize for any inconvenience this may cause. Thank you for playing Knight Online and helping us make it a better place.

-Knight Online Customer Support Team, CSR Daffodils

maili biraz anladım ama bu sorun nasıl giderilebilir? gold pre alsam bilgilerimi düzenleme imkanım var mı?
ilk önce bilgisayarımızı açıyoruz. denetim masasına girip program ekle kaldırdan knight ı siliyoruz ve setup dosyası varsa onuda siliyoruz. derin derin nefes alıp verdikten sonra Knight Online'ın sanal olduğun, gerçek kişi ve kuruluşlarla ilgilili olmadığını kendimize hatırlatıyoruz Bu işin şakası tabiiki. Ama bu oyunun yararından cok zararı var. Bunları sıralayalım

1) Aile içi tartışmalar
2) Çevrenizin daralması
3) Sırt, göz ve baş ağrımaları
4) Kendinizi 60 lwl yapmaya adama ve 60 olduktan sonra dahi oyundan kopmama sevdası
5) Ders çalışırken bile aklınızın oyunda kalması
6) Sadece sanal alemde insanların size ithaat edeceği bir oyun olması
7) Online bir oyun olduğu için bilgisayar başında harcanan saatler,zaman, internet cafede oynayanlar için para + zaman
8) Arkadaşlarınızla Knight Online dışında konuşacağınız mevzunuzun olmaması
9) Premium üyelik için para biriktirme sevdası
10)Oyunda tanıştığınız kişilere mesleğini sorduğunuzda "bilgisayar mühendisi" yanıtı alma ve oyunu çok seçkin kişilerin oynadığı edasına kapılma (çoğunluğu yalan)
11)Oyunu gerçek hayatla karşılaştırma sevdası
12)Sosyal etkinliklere zaman ayıramamak
13)Derslerdeki başarısızlık ve bir sürü neden

Söylediklerim bir yerden alıntı değildir. Bana karşıt düşünen arkadaşlar olucaktır. Oyunu bırakamıyorsanız bile oynama saatlerinizi azaltın. Çünkü harcadığınız zamana değmezzzz. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.
beyler az önce oyuna girdim. inn hostesin oraya gittim. adamın teki rouge half plateyi (biri +1 biri goblin üstlük) 999,999,999 dan koymuş pazara. hasan_amca mıdır ihsan_amca mıdır öle nicki olan bi mage bu itemleri aldı. bunu sizlerle paylaşmak istedim. böle elemanlar niye bizi bulmazki??
knight online yeni accaunt alanlara 3 günlük bronze premium veriyor. sırf "non-premium" yazısını görmemek için yeni accaunt aldım.
yok arkadaş markadaş. hadi işinize
fotoyu arkadaştan aldım. gerçekten süper bişi. sizce??

bu arada arkadaş xenonda oynuo. bide 60lwl priest var(master deil tabii) iyi reklam ettik charıda
belki konu silinebilir ama beramusta 60lwl human assasian satılıktır.

itemler:(fazla para yok ama) +5 chitin sheller
+7 2tane mirage +7 dex bonuslu takılar
+9 dex bonuslu takılar vs. ilgilenenler pm atsın
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 222
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.761 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.