Çavuş
03 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
iyi gunler,

yaklasik 2 ay once amsterdam'dan aldigim qtek s200 telefon/pda'm (mate jamin ile ayni alet) gecen gun komidin uzerinde dururken hic bir etkiye maruz kalmamasina ragmen bir anda dokunmatik ekrani calismamaya basladi.. fakat telefon gelebiliyor.. mesaj gelebiliyor.. ama ekran calismadigi icin kullanamiyorum.. soft reset ve hard reset denememe ragmen bir etkileri olmadi..

konu ile ilgili yardimci olabilirseniz lutfen soyleyin.. cok sevdigim alet bi anda bole bir sorunla karsima cikinca ne yapacagimi bilemedim..

simdiden tesekkur ederim..

sarp suerdas
sonunda teknolojide mukemmel yaratıldı!!! tasarımı, ozellikleri, kalitesi, boyutu ve herseyi ile mukemmeli yaratmayı i-mate basardı..

mukemmelin adı: i-Mate JAMin..

bilinen imate jam ile cok kucuk farkları olan bir kasa, daha iyi kamera, daha iyi ekran, daha cok ozellik, aynı boyut..

ozellikleri:

elbette bu kadar ozellige baktıktan sonra, imate jam in ilk versiyonu olan 64 mb rom ozellikli modelinin turkiyemizde hala 1.500 ytl olması ve daha 128 mb rom lu modelinin bile resmi olarak getirilmemis olması goz korkutuyor.. ne de olsa yurt dısındaki fiyatı 1000 ytl olan bu yeni model ulkemize mart ortası gibi geldiginde 2500 ytl gibi bir fiyata sahip olabilir..

umarım duzgun bir fiyat koyarlar da biz de bir kerecik olsun kazıklanmaktansa, gercek tuketici yerine kondugumuzu anlarız..
uzun zamandır telefon arıyorum.. ve sonunda kafamda almak istedigim telefonda bulunmasını istedigim ozellikleri topladım.. aslında cok temel 2-3 ozellik istiyorum..

1) kamerası olması, artık karizmadandır 1.3 den asagısı olmaz.. ama 2 veya flaslı veya otofokus fln gibi dertlerim yok.. telefonun kendisi icin kullanmak istiyorum..

2) Wi-Fi..

3) Bluetooth..

bu 3 ozelligin oldugu telefon ornekleri verebilir misiniz? piyasada su anda olan var mı? yoksa hepsi gelecek programın icinde mi?

benim gordugum bir kac tanesi : nokia n80, benq p50, sony ericsson p990, imate jasjar..

lutfen yorum ve bildiklerinizi aktarın.. tesekkurler..
iyi gunler arkadaslar,

uzun zamandır bu telefon her turlu telefon arastırmamda karsıma cıkıyor.. panasonic her ne kadar bugune kadar piyasada pasif kalmıs bir markada olsa, ozellikleri ve fiyati acisindan tatmin edici bir telefon gibi gozukuyor.. oncelikle piyasada neredeyse hic olmayan 16 milyon renkli ekrani ve sik tasarimi ile one gecmeyi basarabilen bir telefon..

asagida ozelliklerini veriyorum.. kullanan veya kullanmis olan varsa fikirlerinizi bekliyorum..

Network GSM900 / GSM1800 / GSM1900
Introduced 2005 Q3
Status Available
Form factor Clamshell
Antenna Internal

Weight 101 g (including battery)
Dimensions 96 x 46 x 20 mm

Colours TFT
Size 320 x 240 pixels

Outgoing Calls 10
Received Calls 10
Lost Calls 10
Shared Memory 32 MB

Ringtones
- Polyphonic (40 channels), MP3

GPRS Yes, Class 10 (4+1/3+2 slots)
Modem Yes, 32 - 48 kbps
USB Yes
Bluetooth Yes
WAP Yes, 2.0
Infrared Yes

Vibration Yes
SMS Send / Receive
MMS Send / Receive
Camera Yes, 2 MP, 1600x1200 pixels, video
Java Yes
Games Yes
Clock Yes
Alarm Yes
Calculator Yes
T9 Yes
- MP3 player
- Changeable covers

Standard Battery Type Li-Ion
Standby Time 430 hours
Talk Time 7 hours

selamlar..

bi aralar cıkmıstı bu tel.. ama pek ses getirmedi.. symbian 90 serisi isletim sistemine sahip.. ozellikleri guzel.. 1.3 mp kamera.. genis dokunmatik ekran..

bilgisi olan, denemis olan, yorumlari olanlar lutfen yollasin..

artilari eksileri nelerdir?
iyi gunler..

uzun zamandır dusunuyorum.. ama sorucak yerin burası oldugunu farkettim..

artıları eksileri ile herkes yorumunu yaparsa cok sevinirim.. yakınlarda alacagım.. dogrusunu almak isterim..

Hakkında
Forum İmzası:
sarpsuerdas - boga
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 65
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 3.318 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.