Er
07 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ürün özellikleri

·        Kapitone, sıvı geçirmez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilen özel kumaş

·        Üçe katlanabilen yapısı sayesinde hem yatak hem koltuk olarak kullanım imkânı

·        Özel çantası içinde taşınılabilen sıra dışı yapı

·        Farklı taşınabilir oyun parkı yataklarına uygun ölçüler

·        Kırışmayan dış kumaş

·        Yumuşak ve rahat iç dolgu

·        Doğa dostu ve sağlığa zararlı maddeler içermeyen ürün yapısı

·        Beyaz ve Gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği


Baby’ness Taşınabilir Oyun Parkı Yatağı, hafif yapısı ve üçe katlanabilir özelliği sayesinde özel çantası içinde istediğiniz yere taşıyarak kolayca kurabilirsiniz. Dilerseniz yatak, dilerseniz katlı olarak koltuk şeklinde kullanabileceğiniz taşınabilir oyun parkı yatağı; hayatınızı kolaylaştıracak ve bebeğinizin konforunu arttıracaktır.

Ev içerisinde rahatlıkla farklı noktalara taşınabilen oyun parkı yatağımız ile bebeğinizin rahatlığı ön planda olacak. Seyahat halinde iken veya farklı evlere gittiğinizde özel çantası ile kolayca yanınızda götürebilir; saniyeler içerisinde katlayarak oyun parkı yatağını kurabilirsiniz.

Baby’ness Oyun Parkı Yatağı’nın katlanabilir ve taşınabilir özelliklerinin yanı sıra özel iç dokusu yumuşak ve rahat bir yapıdadır. Sıvı geçirmez özelliği ve leke tutmayan özel üst yüzeyi ile herhangi bir sıvı temasında iç dolguya bir zarar gelmez. Alez ve oyun yatak bezi gibi ürünleri kullanmaya gerek kalmadan koruma sağlar.

Doğa dostu, ftalat ve benzeri sağlığa zararlı maddeler içermeyen katlanabilir oyun parkı yatağı, özel kumaşı ile nemli bir bez ile kolayca silinerek temizlenir.

0-4 yaş aralığındaki bebekler için özel olarak tasarladığımız; konforu ön planda tutan ve güvenli Baby’ness Taşınabilir Katlanabilir Oyun Parkı Yatağı pratikliği sizin, üzerinde geçireceği eğlenceli ve rahat vakitler için bebeğinizin bir numaralı gözdesi olacak!


www.babyness.com.tr
KATLANIR YATAK - KATLANIR YATAK
https://www.babyness.com.tr/kategori/katlanir-yatak

Ürün özellikleri

·        Kapitone, sıvı geçirmez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilen özel kumaş

·        Yumuşak ve rahat iç dolgu

·        Kırışmayan kumaş dokusu

·        Oeko-Tex sertifikalı doğa dostu ve sağlığa zararlı maddeler içermeyen ürün yapısı

·        Farklı oyun parkı yataklarına uygun ölçüler

·        Beyaz ve Gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği


Baby’ness Oyun Parkı Yatağı yürümeye başlayan çocukların uyku ve oyun konforu ile yeni doğan bebeklerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Özel iç dolgusu sayesinde yumuşak ve rahat bir yapıya sahip olan oyun parkı yatağı, bebeğinizin en eğlenceli anlarında yanında olacak.

Hafif yapısı sayesinde dilediğiniz yere kolayca taşıyabilir, bebeğinizi keyifle üzerinde oyun oynatabilirsiniz.

Baby’ness Oyun Parkı Yatağı sıvı geçirmez ve leke tutmaz özel üst yüzeyi sayesinde ıslansa da iç dolgusuna zarar gelmez; oyun yatağı üzerine alez sermenize gerek kalmadan koruma sağlar.

Doğa dostu, ftalat ve benzeri sağlığa zararlı maddeler içermeyen bebek oyun yatağımız özel kumaşı sayesinde gerektiğinde nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebilir.


www.babyness.com.tr
OYUN PARKI YATAĞI - OYUN PARKI YATAĞI
https://www.babyness.com.tr/kategori/oyun-yatagi

Baby’ness Alt Değiştirme Minderi; bebeğinizin rahatlık ve güvenliğinin yanı sıra, ebeveynler için alt değiştirme sürecini kolaylaştırmak ve keyifli hale getirmek üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Yükseltilmiş iki yan tarafı sayesinde hem alt değiştirme masasındaki sert kenarlara karşı bebeğinizi korur, hem de bebeklerin alt değiştirme sürecini kolaylaştırır.

Baby’ness Alt Değiştirme Minderi, özel iç dolgusu sayesinde yumuşak ve rahat bir yapıya sahiptir.

Sıvı geçirmez, leke tutmaz üst yüzeyi sayesinde alt açma kazalarına mazur kalsanız dahi iç dolgusuna zarar gelmez; lavaboda veya duşta dilediğiniz gibi yıkayabilir veya nemli bir bezle silip kurutarak yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kaymayı engelleyen taban yapısı, masa sabitleme aparatları ve bebeğinizin güvenliği için özel olarak tasarlanan klipsli özel kemeri sayesinde, alt açma ihtiyacınızda Baby’ness vazgeçemeyeceğiniz en büyük yardımcınız olacak.

Bebekler alt açma sırasında oldukça hareketli olabilirler; bebeğiniz klipsli özel kemer ile bağlı bulunsa dahi bebeğinizi asla alt değiştirme minderi üzerinde tek başına bırakmayınız.

Doğa dostu, ftalat ve benzeri sağlığa zararlı maddeler içermeyen alt açma minderimiz, kullanım sonrasında nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebilir.


www.babyness.com.tr
ALT DEĞİŞTİRME MİNDERİ - ALT DEĞİŞTİRME MİNDERİ
https://www.babyness.com.tr/kategori/alt-degistirme-minderi

Bebeklik hem minik yavrular hem de aileleri için çok özel bir dönem. Bu günlerin tadını doyasıya çıkarabilmeniz için hayatınıza konfor sağlayacak baby’ness ürün grubumuzu geliştirdik. Ürünlerimizin özel olarak geliştirilmiş sıvı geçirmez ve kolay silinebilir yüzeyleri sayesinde temizliğe daha az; bebeğinizi koklamaya daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bebeğinizin mutluluğunu birlikte paylaşacağımız baby'ness dünyasına hoş geldiniz.www.babyness.com.tr

Sosyal & Dijital Medya Dinleme


https://socialregard.com/


“Twitter’da hakkımızda ne konuşuluyor?” veya “Ekşisözlük’te şikayet eden var mı?” gibi sorularınızın tüm cevaplarını sosyal ve dijital medya dinleme hizmetimizde bulabilirsiniz.

Aksiyona yönelik hazırlanan raporlar ve detaylı konuşulmaları gördüğünüz raporumuzda ayrıca her bir içeriğin potansiyel olarak kaç kişiye ulaştığı bilgisini de edinebilirsiniz.


Sosyal & Dijital Medya Raporlama

Kullanmış olduğumuz global tool sayesinde tüm sosya medya kanallarını; inhouse çözümlerimiz ile yerel kaynakları ( Forumlar, Sözlükler); Google gibi araçlar ile de Web Sitelerini, Blogları ve tüm dijital dünyayı sizin belirleyeceğiniz kelimeler doğrultusunda eksiksiz olarak dinleyip raporluyoruz. Üstelik geçmiş veriler için de bu raporları sadece Türkçe değil tüm dünya dilleri için çıkarabiliyoruz


Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın maksimum kitleye erişebilmesi için trendleri dikkate alan, veriye dayalı Sosyal Medya Yönetimi paketleri sunuyoruz. Satışları, web sitesi ziyaretini ve marka bilinirliğini artırmanın yanı sıra Influencerlar ile iyi ilişkiler kurmanızı sağlıyoruz. Müşterilerle etkileşim stratejilerini ve onları marka elçileri haline getirme konusunda uzman tavsiyelerimizi sunuyoruz.


Influencer Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamları

Influencer seçimi çalışmamızla, kendi geliştirdiğimiz yazılımları kullanarak elde ettiğimiz verileri değerlendirip hedef kitlenize yönelik en doğru seçimleri yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik bu analizle o kitlenn takip ettiği Influencerların yanı sıra diğer ilgi alanlarına yönelik (en çok takip ettikleri Ünlü, TV kanalı, Video İçerik Üreticisi, Marka, Dergi gibi) de olduk detaylı bir rapor eld ediyoruz. Bu raporu Sosyal Medya Reklamlarını oluşturup hedeflemeler yaparken kullanıp, sizi oldukça avantajlı kılıyoruz.5

Dijital İtibar Yönetimi & Yayılım Analizi

İnternette itibarınızı korumak, günümüzün en önemli konularından bir tanesidir. Dijital dünyada itibarınızı korumanız için gereken araçları size sağlıyor; olumlu ve olumsuz tüm durumların ne kadar yayıldığı hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz.


6

SEO ve SEM

Etkileyici sonuçlar için SEO ve SEM’i birleştirerek ilerliyoruz. Detaylı bir anahtar kelime analizi ile başlıyoruz. Site ve site dışı optimizsayonu sağlıyoruz. Rakip analizlerini yapıyoruz. Kampanyanızın stratejisini geliştiriyoruz ve peşinden gitmek istediğimiz konuları / anahtar kelimeleri belirledikten sonra içerikle birlikte reklamları da oluşturduğumuzda aynı anda içerik oluşturuyor ve SERP açısından iyi bir noktaya ulaşmaya başlıyoruz. VE ara ara durup; analizler yapıp süreci tekrarlıyoruz. Doğru izleme ve raporlama ayarlarına sahip olduğumuzdan emin oluyoruz, böylece bir sonraki içerik stratejinizi belirlerken, geriye dönüp bu bilgileri kullanarak stratejinizi ileriye taşıyabiliyoruz.https://socialregard.com/hizmetlerimiz/

Web Sitemiz : www.socialregard.com


 2012 yılından bugüne de Sosyal & Dijital Medyanın 7/24 dinleme, takip, analiz ve raporlanmasını yapıyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz yazılımlarımız ile Dijital Yayılım Analizi, Dijital Reklam Eşdeğeri, Hedef Kitle Analizi,Dijital İtibar Yönetimi gibi inovatif yaklaşımlarımızla direk ihtiyaçları karşılayan çözümler üretiyoruz.


Özellikle Instagram için yaptığımız seçtiğimiz hedef kitlenin (rakip, sektör, belirli konuları konuşan, sizi takip etmeyip rakipleri takip eden gibi kümeler seçilerek bu kitle belirlenebilir) en çok takip ettiği Haber Sitelerinin, Portalların, Markaların ve özellikle Infleuncerların belirlenmesi dünya üzerinde yapılan nadir çalışmalardan biridir. Bunu Facebook grupları ve sayfaları için de yapmak mümkündür.


Donanımhaber üyelerine uygun fiyat desteği***


www.socialregard.com

Hakkında
Konum: İstanbul,Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 8
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 61
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.