A

Onbaşı
28 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar yeni duster aracımın ses sistemini modifiye ettim ve ortaya fena sonuç çıktı,yapılanlar şunlar

- navigasyonlu multimedya takıldı, android tabanlı
- ön kapıların orjinal yerlerine 320 watt powerbass hoparlör takımı
- ön göğüs köşelerine 1 çift tiz
- arka pandizot üst köşelerine, tabanıyla beraber 600 watt pioneer kayıklar
- 4 hoparlörü beslemek için for-x 4x100 watt amfi, boyutu küçük ve kaliteli olduğu için tercih ettim,
- bu sistemde bass yetersiz olacağı için, aktif infinity subwoofer, kendinden amfili ve SUV lar için özel model

sonuç olarak ortaya ister kısık seste , ister yüksek seste çok güzel bir ortam oluşturduk, an itibari ile çok memnunum,
yolculuklarda özellikle yalnız isem keyfini çıkarıyorum,

arkadaşlar lada niva almak istiyorum ama bu aracın viteslerinin nasıl çalıştığı hakkında bilgim yok, arazide deneme şansım olmadı, 3 tane kol var, biri zaten vites kolu, orta boyda olan ağır arazi imiş, kısa olanda diferansiyel kilidi imiş ve çok zor durumlarda kullanılıyormuş, normal vites kolunda sıkıntı yok, ama ağır devir olan orta kol, ve kilit olan kısa kol hangi konumlarda nasıl çalışır, tarif edecek kimse varmı,

örneğin : orta kolu ielei itersen şu olur, geri çekersen şu olur, yada kısa kolu ileri itersen şu olur, geri çekersen şu olur gibi, resimli anlatabilecek bir arkadaşımız olursa birçok kişinin derdine derman olacaktır, şimdiden teşekkürler
arkadaşlar selamlar,adanadan katılıyorum foruma,32 yaşında bir mühendisim,hobi olarak balıkçılıktan tüfek atıcılığına geçiş yapacam,bugün yarın kendime bir havalı tüfek alacağım, bu iki marka arasında kaldım, bütçem 500-600 tl ye kadar çıkar tüfeğine göre, öyle profesyonel atıcı değilim, ama almışken güzel bişe olsun,yıllarca kalsın derdindeyim, gamo nun marka olarak öne çıktığını biliyorum,ama bu mod 125 o kadar çok övülüyorki şaşırdım, iki tüfek arasından hangisini alayım? yada başka öneriniz varmıdır?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 49
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 19.782 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Avcılık
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.