S

Yüzbaşı
15 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yds den 70 yeterli ama 50-55 de yetebilir.Size soracağım soru bu sınav için kitap önerisi kaynak önerisi çalışma programı zaman planlaması gibi öneriler dediklerinizi aynen uygulamaya başlayacağım için sabırsızlıkla bekliyorum.

(kendim kitap araştırması yaptım aşırı çeşit var karar veremedim.Ayrıca gramer seviyemde normaldir.Seviyem orta veya ortaya yakın)
Arkadaşlar elimde daylight genel ingilizce seti var ve bitti sayılır.Anlatımı gayet güzel ve çok şey öğrendim.Bundan sonra atıcam adım nasıl olmalı sizce bir sürü piyasada eğitim dvd var ama güzel anlatımlı değil hepsi Daylight çok başarılıydı.Sizde önerisi olan varsa paylaşabilirse memnun olurum.
masaüstü pc de eve geldimde açıyorum başda bazen ışı yanıyor sonra kapanıyor yazılım güncellemesi yaptım nafile.yani aygıt yazılımı yükleniyor dio sonra klavye tanınmıyor.laptopum var ona taktım usb klavyeyı ondada tanımıyor. klavye sizce %100 bozuk mu yenisini mi almak gerek?
http://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-l875-12l-l875-12l-notebook-core-i5-250ghz-8gb-640gb-173-2gb-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=64357

İşlemci Markası INTEL
İşlemci Ön Bellek 3 MB
İşlemci Teknolojisi Intel Core i5
İşlemci Hızı 2.5 GHz
İşlemci Numarası 3210M
Hafıza (RAM) Tipi DDR3
Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB
Disk Kapasitesi 640 GB
Ekran Kartı Markası AMD
VGA Chipset Modeli HD7670M
Ekran Kartı Hafızası 2 GB
Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza
Ekran Boyu (inch) 17.3 inch
Çözünürlük 1600 x 900
Bağlantı Özellikleri USB, Bluetooth
İşletim Sistemi Windows 8
Optik Sürücü DVD±RW
Ağırlık 2.8 Kg
Multimedya Özellikler Dahili Kamera, Kart Okuyucu
Monitör Tipi LED

FİYAT 1.437 TL %50 indirim ile ancak....

Toshıba gibi bi laptop için gerçek süper fiyat.Fiyatları el yakıyor ama indirim süper.
Beyler bu sorun her zaman olmuyor ara ara oluyor ama olduğunda da rahatsız ediyor.hz ayarı yükselttim olmadı.güncel driver kurdum yine olmadı.Doğrusu olduda sonra yine oldu bazen oluyo bazen geçiyo.Sistmi yeniden başlatınca geçiyo bazen.Napmam lazım
http://www.vatanbilgisayar.com/Masa%C3%BCst%C3%BC%20Bilgisayar/asus-cm6340-tr002s-intel-core-i5-3470-32-ghz-4gbddr3-1tb-hdd-2gb-nvidia-gt630-win8-(3-yil-garanti)/productdetails.aspx?I_ID=62604

1200 Tl gibi bi fiyata;

1 tb hdd (7200rpm )
4gb ddr3 ram
2gb gt 430 nvıdıa
intel i5 3470(4 çekirdekli 3.2-3.6 turbo 6mb önbellek)

Kısaca ASUS beyler kaliteli parça uygun özellik süper özellik %46 indirim var ama sadece kasa klavye uygunda bi monıtor takviyesi ile uzun yıllar kullanacabileceğiniz uygun bir pc haline gelir toplasanız bu kadar kaliteli parçalar zor toplanır?
Laptopa usb yada usb hdd(harici hdd ) taktım zaman biraz geç okuyor bazen 1-2 dk sürüyo.bazen 10 sn bazen anında.Harici hdd bozuluyor sanmıştım gerçi da yeni aldım ama usb flashımda aynı sorun oldu yazılımsal sıkıntı mı vardır yoksa donanımsal mı?
Daha önceden idm vardı pc yi açtımda idm baktım yok çalıştırım dedim bastım bu kısayol silinmiştir dedi.Sonra bugunse yandex tarayıcım gitti enteresan bi şekilde ...Laptopu yeniden başlattım sonra tarayıcıya çift tıkladım kısayoluda sil die hata verdi görev çubuna sabitlemiştim ordan da kalktı ve uçtu gitti..

Bu ansızın kendi kendine program silinmesi nedendir?
Beyler Asus gt430 marka ekran kartım var nvıdıa.Yalnız genelde diyelim her zaman değil ekran dalgalanıyor.titriyor dpı ayarları ile oynadım 60 yaptım 75 yine nafile sonuç vermedi.yani her pc bilen genelde bu ayarla bak der ama bunda sıkıntı yok sorun nedendir anlamadım...
Amd nin a serisi a10 gibi c gibi seri halinde işlemcileri var ama ben bu işlemcilerde mantık nasıl hangisi daha iyi hangi model daha üst hiç bir bilgim yok konuya hakim arkadaşlar varsa kısa bi özet şeklinde açıklarsa faydalanmış oluruz
Hakkında
Meslek: Bilgi İşlem
İlgi Alanları: Bilgisayara Dair Her Şey
Hakkımda:
Artık Demir Almak Günü Gelmişse Zamandan
Meşhule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan

----~~~~--------YAHYA KEMAL------~~~~---------

Hiç Yolcusu Yokmuş Gibi Sessizce Alır bir yol
Sallanmaz O Kalkışda Ne Bir Mendil Ne de Bir kol

İntel Core i7 2670QM 2.2-3.1 GHZ
4 GB DRR3 1333MHZ RAM
640 GB SATA 2--5400 RPM--
2 GB GT 540M EKRAN KARTI
W7 PREMIUM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 523
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 56.032 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.