Çavuş
13 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
359550 Gün Cezalı
357366 gün 21 s. 42 dk. kaldı
Gönderileri
tamam, sakinim
arkadaşlar merhaba, benim evdeki bilgisayarımda hd7850, işyerimdeki bilgisayarımda r5 220 ekran kartı var, hd7850 skyrim'i ultra ayarlarda sorunsuz oynatıyor ama r5 220 high'da bile takılmalara sebep oluyor,

neden olabilir bu? hd7850, r5 220'den daha iyi bir ekran kartı mı?
merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayar almak istiyorum, konu başlığında belirttiğim donanımın üstü nasıl tamamlanır?

eski bilgisayarımdan kalma mönitör, 500 gb hdd, 240 gb ssd, 8 gb ram ve 600w psu var.
merhaba, az önce kola içiyordum, kapakta 20 rp kodu olduğunu gördüm, bu oyunla hiç alakam yok, birinizin işine yarar belki diye buraya yazayın dedim.

kod şu; D6H68FYE

iyi forumlar.
Merhaba arkadaşlar, yeni bir traş makinasına ihtiyacım vardı, sizce bu makina alınır mı? 39 tl ve Alman markası sanırım.
Merhaba, bu ay bir sürü gereksiz harcama yaparak kendimi maddi olarak sıkıntıya soktum, ziraat maximum kredi kartım var, bu kartın yaklaşık 430 tl borcu var, ben bu borcun sadece asgari ödeme tutarını ödesem, diğer ay karta ne kadar faiz gelir?

ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum, sonucunun ne olacağını kestiremiyorum.
Merhaba arkadaşlar, sizce bu 4 telefon arasından hangisini alayım? samsung alınır mı sizce? çok acil karar vermem lazım, bugün alıcam telefonu.
Merhaba, bizim okulda bir hoca var, senenin başından beri bana hakaret edip, küçümseyip, sürekli küçük düşürmeye çalışıyordu, 2 gün önce yine benimle dalga geçti, bağırıp çağırıp rencide etmeye çalıştı, o gün okul çıkışında ben minibüse bindim, o da ardımdan geldi, minibüsten inince ben de arkasından indim, inince bskar mısın dedim, döndüğü anda suratına yumruğu indirdim, orada bayıldı ve yere düştü, yere baktığımda ağzı yüzü kan içindeydi, burnu da kanıyordu.

Minibüs durdu hemen orada, minibüstekiler indi, ben de oradan uzaklaşıp eve gittim.

yarım saat sonra polis telefon açtı, evin adresini tarif ettim, gelip beni evden aldılar, karakola gidip ifade verdim, daha sonra saldılar.

Hoca ise benden şikayetçi olmuş, daha doğrusu başta olmamış ama okul yönetiminin baskısı ile sonradan şikayetçi olmuş.

sizce bu olayın bana bi yaptırımı olur mu, okuldan atılma veya hapse girme ihtimalim nedir, mahkemeye çıktık diyelim, hakim bana hak verir mi?

not: yukarıda yazdıklarım tamamen doğrudur, karakoldaki ifademde de tamamen gerçekleti yazdım, yalan yanlış şeyler yazmadım, ciddi cevaplar verip, yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim.

teşekkürler.
eğer ekşi sözlük yazarıysanız bana öm atın, size bir teklifte bulunacam.
Hakkında
Forum İmzası:
God has a plan and the bible unfolds that wonderful plan through the message of prophecy.
Hakkımda:

Are you scared, to die?
Or will you scream, when you fry?

I ain't scared to die
My only fear of death is comin back, reincarnated

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 423
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 34.028 (Bu ay: 347)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 211 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.