H

Onbaşı
02 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi sistemim.Kasa cooler master rc-590 klonudur.Boyut olarak tamamiyle aynı.Ramler soğutuculu,anakart gigabyte 880GA-UD3H.İşlemci soğutucusu almak istiyorum.Üst düzey o.c yapmayacağım ama soğutucunun sessiz olması önceliğim.Ramler 2+2+4 gb şeklinde 3 adet soğutuculu kingston.Mümkünse ram slotunu kapatmayan mümkün değilse en fazla 1 tanesini kapatan 40-80 tl arası fazla ses yapmayan bir soğutucu tavsiyesi verebilir misiniz.Ayrıca AKASA viper 12 cm S-flow fan var elimde boşta.Alacağım soğutucu fansız da olabilir.Ya da aldığım soğutucuya bu fanı takabilmeliyim.92 mm fanlı soğutucu tavsiyesi verecek arkadaşlar varsa lütfen sessizi olsun :).Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar bugün 2gb 6950'me kavuştum hemen battlefield3 açtım herşeyi ultra'ya aldım.ekran kartı dual fan,psu 620w seasonic bronze,anakart gigabyte 880ga-ud3h ve kasada bir tane önde hava üfleyen arkadada standart gelen egzoz fan çalışıyor.2 saat sonunda işlemci çekirdek sıcaklığı 55 derece civarında geziniyordu.Daha çok ısınması gerekmez mi? Bir de bu işlemciyi 4 ghz veya biraz üstü değerlere çekebilmek için soğutucu tavsiyesi verebilir misiniz?
Hakkında
İlgi Alanları: Teknoloji-Kitap-Yazılım
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 81
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 4.617 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.