3

Çavuş
30 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar 5 yıldır normal yolla büyük tuvaletimi yapamıyorum. Parmak yardımı ile yapıyorum ve süre 4 saati geciyor. Sözün özü hergun 4 saat parmak yardımı ile büyük tuvalet yapmaya çalışıyorum. Son 1 yıldır parmak yardımı da çok işe yaramıyor. Daha önce buradan konu açtım birçok doktora gittim ama çözüm bulamadım. İlk ibs teşhisi koyuldu, sonrasinda her gittiğim doktor farklı hastalık üzerinde durdu. En son koyulan teşhis anismus tıp 1 dissinerji. Bu da ibs gibi sadece tanı koymak için söylenen bir hastalık gibi geldi bana çünkü ilaçları kullandım hiçbir fayda görmedim.Psikologada gittim. Çok zor durumdayım daha önce böyle bir durum yaşayan arkadaşım var mı ?

Merhabalar. 5 yıldır dışkılama problemi yaşıyordum. Koloniskopi endoskopi vs tetkikler yapılıp sonuçlar temiz çıkıyordu. Geçtiğimiz hafta anektal manometre yapıldı ve tip 1 Dissinerji rahatsızlığı çıktı. Bu hastalığa sahip olan var mı çok nadir olan bir rahatsızlıkmis.

Bağırsak ağrısı ve parmak yardımıyla dışkılama sorunu yaşamaktayım. Her gün 3 saat tuvalette kalıyorum. Doktora da gittim. Bu sorunu yaşayanlar bana özelden ulaşabilir mi ?

Iyi gunler. 4 gün önce bu kulaklığı aldım kutudan iki kulakligida aynı anda çıkardım telefonun bletoothu açtım bağlandı sorunsuz 1 saat kadar kullandım.Ertesi gün Tekrar kullanmak için kutudan çıkardım sorunsuz bağlandı müzik actigimda sol taraftan ses gelmiyordu yani aldığından bu yana sadece 1 saat kullandım sıvı teması düşme falan olmadı farklı cihazdada denedim aynı şekilde sol taraftan ses gelmiyor yardımcı olabilecek var mı ?
Hepinize selamlar. Arkadaşlar 4 yıldır büyük tuvaletimi yapamıyorum. Hemoroid vardı 6 memesi vardı 3 yıl hiç doktora gitmedim duruma alışmıştım. 3 yılın sonunda mesleğiminde etkisiyle artık dayanılmaz dereceye geldi. Ve doktora gittim doktor kolonoskopiye gönderdi. Kolonoskopiye sonucunda hiperplastik polip ve Hemoroid çıktı doktor polipe önemsiz dedi ve özel bir hastanede Hemoroid ameliyatı oldum. 6 ay oldu ameliyat olalı ama hiçbir şekilde iyileşemedim memeler eskiye nazaran geçmişti ama ikinci tuvaletimden sonra tekrar eski boyutuna geldi. Şuan hala tuvaletimi yapamıyorum. 4 yıldır kakam çok küçük boyutta oluyor ve sürekli bağırsaklarım patlayacakmış gibi oluyor bu durum 4 yıldır bu şekilde. Kaka tahlili de kan tahlilinde olumsuz bir durum çıkmıyor. Böyle bir sorunu olan var mı doktor tavsiyesi olan var mı
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim aracım var yeni aldım daha lpg takılmamış malüm benzin fiyatı çok pahalı lpg taktırmak istiyorum bugün bir yerle konuştum tek nokta enjeksiyonlu olduğu için çok arıza verir sesi başka bir yerde hiç arıza vermez dedi ne yapacağımı bilemedim benzinde de çok yakıyor daha önce bu aracı kullanan varmı yardımlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar yıl 2017 ama bu telefondan internete girmeyi bilen varmı gprs ayaqrlarını bulamadım heryerde standart şeyler yazıyor bilen var ise yardımlarını bekliyorum.
Arkadaşlar bu toplama diye tabir edilen lg g2 aldım yazılımı bir şekilde silindi.
Arkadaşlar bu toplama diye tabir edilen lg g2 aldım yazılımı bir şekilde silindi. Tekrar yazılım yüklemek istedetim ve yükledim yanlış yüklemişim. Kapakta d802 yazarken anakartta d800 yazıyor bir şekilde d800 yükledim dokunmatik çalışmadı. 10 gündür uğraşıyorum d800 d801 d802 d803 hepsini denedim ama dediğim gibi anakartta d800 yazıyor bilgisi olandan yardım bekliyorumç
g2 d800 açılmıyor download moduna alıyorum giriyor pc de android adb diye görünüyor böyle göründüğü içinde aygıt yöneticisinden comport seçemiyorum bunun sonucunda da lg flash tool ile yazılım yükleyemiyorum bu sorunla karşılaşan arkadasım var ise yardımlarını bekliyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 53
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 6.548 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.