Teğmen
24 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.amazon.com/gp/product/B006W41W3M/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Evet arkadaşlar Turtle Beach X41'in ne kadar iyi bir kulaklık olduğunu biliyoruz piyasada şu an o bulunmuyor Amazon'da satılmıyor sadece Amazon'da 3.şahıslar satıyor ki onlara da pek güvenemeyiz herhalde kaldı ki onu da en düşük 175$'a satıyorlar.

X42, sanırım X41 kadar iyi değil Amazon'da alttaki yorumları okuduğum kadarıyla. Kullanan arkadaşlar yorumlarını bizle paylaşırsa iyi olur.

Kargo dahil 105$(256₺) ediyor acaba gümrüğe takılır mı? Benim bildiğim kadarıyla gümrük sınırı 75€ bunu nasıl dolara çevireceğiz?
Arkadaşlar mevcut sistemim şu:
-Gigabyte 880gm-ud2h (AM3)
-AMD x3 455 3.3 Ghz>>> 4. çekirdeği açık overclock'lu: AMD Phenom II x4 B55 3.7 Ghz (Max TDP: 125w)
-8GB (4x2) Kingston 1333 Mhz CL9 1.5v>>>> 1466Mhz'de çalışıyor.
-XFX HD6850 1GB
-High Power 600w>>>> 12v kanalında 440w

Şimdi anakartım am3 olduğu için AMD FX işlemcilere geçemiyorum en azından anakartla birlikte geçmeye kalksam tuzlu oluyor.
Onun için ekran kartını değişmek istiyorum ne önerirsiniz acaba?
Acaba vatan'dan sıfır HD7850 mi alsam (380TL) yoksa ikinci el 440-450 TL'ye HD7870xt mi alsam?
Kafamı kurcalayan soru HD7870xt'de işlemciden dolayı 7850 performansı mı alırım? 7870xt almaya değer mi?
7870xt için psu yeterli olur mu?
Yoksa bu sistemden bir cacık olmaz sen önce sistemi değiş kalan parayla da daha ucuz bir ekran kartı mı al dersiniz? Bunlar dışında bir ekran kartı tavsiyeniz olur mu?
NOT:Resimdeki ram değeri düşük olabilir çünkü 4GB takılı; 4GB daha aldım o henüz takılmadı.
Şimdiden teşekkürler...
 AM3 sisteme ekran kartı tavsiyesi 7850 mi 7870xt mi?
Arkadaşlar fotoğraflarda her şey açık herhalde. Oyunçeviriden daha önce AC: Revelations ve Batman: Arkham City için de tr yama indirmiştim onlarda da NORTON WS.Reputation riski buluyordu sizlerde de böyle bir şey oluyor mu? Eğer böyle bir şey ciddi ise oyunçeviriyi de uyarmak lazım sonuçta çok güzel bir hizmet veriyorlar.
 Max Payne 3 TR yama(oyunceviri) VIRUS (norton ve zemana antilogger)

Max Payne 3 TR yama(oyunceviri) VIRUS (norton ve zemana antilogger)
Profesyonel cekim yapmayacagim arkadaslar gunduz ve gece cekimleri iyi olsun 720p video cekimi olsun yeterli tavsiyellerinizi bekliyorum... Tesekkurler
Arkadaşlar bugün türk telekom dan arayıp modeminizde yavaşlık tespit ettik değiştirmemizi ister misiniz demişler ben evde yoktum bu yüzden anneme reddetmesini söyledim. Doğru yapmış mıyım bana garip bir uygulama gibi geldi güvenemedim ne yapmamı tavsiye edersiniz. 8 megabit'e kadar NETLimitsiz kullanıyorum değerlerim gayet iyi gibi ben mi yanlış görüyorum
He bir de bu bölgede kablo mu ne değiştiriyorlarmış annem böyle bir şey daha söyledi

http://www.speedtest.net/result/1929625806.png
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 210
İkinci El Bölümü Mesajları: 61
Konularının görüntülenme sayısı: 21.610 (Bu ay: 77)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 114 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.