Çavuş
12 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar Mobil yazılımcıyım ve vaktimin cogunu ofiisimde veya evde geçiriyorum (Kendi İşim) ve bolca vaktim var. Geçenlerde Steamde Conan diye devasa bir oyun gördüm harbiden güzel bir oyun linkini aşağıda vercem.. Bu conan tarzı veya Multiplayer oyun önerileriniz var mı ? Hemen satın alıp start vereyim. Teşekkürler.


Conan :http://store.steampowered.com/app/440900/

Conan Gameplay Youtube :https://www.youtube.com/watch?v=tHWRZDFTClk
Merhaba Arkadaşlar Umarım Konuyu Doğru yere açabilmişimdir,çünkü Doğru kişiye Hitap etmek bizim için çok önemli Yazılım Uygulama geliştirmeyı görünce buraya açtım konuyu, evet şimdi uygulamalarınız için Çözümler Üretip Sizlerin İşini Birazdaha Kolaylaştırıyoruz, Size Verebileceğimiz Bazı Hizmetlere Aşağıdan Ulaşabilir,Detaylı Bilgi ve Destek için PM atabilirsiniz, Sizler için Profesyonel Çözümler üreterek sizi daha ileriye taşıyoruz.Admob Reklam Ekleme (Banner,Video Ödül Reklamları ve Geçiş Reklamları) - Reklamları Eklerken Tamamen Admob Kurallarına uygun bir şekilde ekliyoruz,Kullanıcıları Rahatsız Etmeyecek yerleşim yapmaya dikkat ediyoruz, Uygulamanızın İstikrarı İçin Reklam Yerleşimi çok önemlidir, Unutmayinki Bir Çok Mobil Kullanıcı Kötü Reklam Yerleşiminden Dolayı Uygulamayı hemen Silmektedir, Ayrıca Admob Reklam Yerleşimi Kurallarınada Dikkat Ediyoruz. Yanlış Reklam Yerleşimi Sonucu Askıya Alınan Hesaplardan Olmak İstemiyorsanız bu Kurallara Dikkat etmeniz Gerekmektedir.Bu Pakette Sonraki 1 Ay Boyunca Revize Ücretsiz. Bu Reklam Ağı Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bize PM Atabilirsiniz.

Unity ADS Reklam Entegrasyonu , Bu Paket İle Uygulamanıza Unity ADS Reklamlarını Ekleyip,Kontrol Paneli İle Birlikte Size Teslim Ediyoruz,Sonraki 1 Ay Boyunca Revize Ücretsiz. Bilmeyen Arkadaşlarımız için Bu reklam Ağı Tamamen Unitye Baglı, Admob gibi Reklam Gösterimi İle Bize Para Kazandırıyor, Kuralları Admoba Göre Daha Esnek , Özellikle Video Reklamları Admoba Göre Daha İyi Kazandırmakta.Bu Reklam Ağı Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bize PM Atabilirsiniz.

Google Play'e Uygulamalarınızı Yüklüyoruz :
Uygulamanızı Google Playe yükledikten sonra Resimlerini , Magza Girişinizdeki Açıklamaları, varsa video ve çevirilerinizide ekliyoruz, ayrıca Google Playe uygulama yüklemede ve daha sonra karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında sizi bilgilendiriyor, sonraki 1 ay boyunca bu konuda yardımcı oluyoruz.Ayrıca Hesabınızın uyarı alması durumunda yapmanız gerekenleri ve dikkat etmeniz gereken konularda bilgilendirme yapıyoruz, Hesabınızın Askıya alınması durumunda atacagınız maili bizzat ingilizce açıklamalar yaparak, kurtarmaya çalısıyoruz, bilinenin aksine bir çok kullanıcı hesabı askıya alındıgında kurtarılamayacagını düşünür, ancak unutulmamalıdırki hesap kapatılmamış askıya alınmıştır, Tarafımızca Bir çok Hesap tekrar kurtarılmıştır. Hesap Kurtarma İşlemi İçin Mail Örneği ve Kurallarına Sadece 10 TL Ödeyerek Sahip Olabilirsiniz, (Mail Örneği Bu Paketin dışındadır) Bu konu Hakkında Detaylı Bilgi İçin PM atabilirsiniz.

Unity Oyunlarınızda Takılma ,Kasma,Uygulama Boyutu için Çalışmalar Oyunlarınızın Daha Rahat Oynanabilmesi ve Kullanıcıdan Olumlu Geri Dönüşler alabilmeniz İçin, Uygulamanızın boyutu, Uygulamada Takılmalar , Telefonun Kasması gibi konular çok önemlidir, Bu Bir Çok Sebepten Gerçekleşiyor Olabilir, Örneğin : Script Yapınız, Resim, Ses, Dinamik Konumlandırma, Yanlış Dizilim, Gereksiz GameObjeleri vb.. Kendinizi Düşünün Telefonunuzun Hafızası Doldu, İlk Hangi Uygulamayı Silersiniz ?eminizki Dosya Boyutu Büyük olan uygulamalr ilk sıraya yerleşecektir, bu tarz sıkıntılardan kurtulmak için Proje klasörünüzde Bizzat Çalısmalar Yaparak , APK Boyutunu düşürebilir, Çok Komplike Bir Yapıya Sahipse Scriptsel Düzeltmler ile Takılma ve Kasmalara Son verebilirz, Tamamen FPS Değerleri Üzerinden Çalısmalarımizi yaparak Mobil Telefonlarda Uygulamnızı Test ederiz.Bu Konu Hakkında Detaylı Bilgi İçin Lütfen PM atın.


Google Play Hesabınızdaki Uygulama Açıklamaları Hakkında Anahtar Çalışması Evet Şimdi Gerçekten Önemli Bir Konu Uygulama açıklaması.. Bunun sebebi Google Play Sizin Açıklamalarınıza bakarak uygulamanızı Kullanıcıların önüne çıkartmasıdır. Ne Fazla Abartılı Nede yetersiz Bir Açıklama Olmalı Her ikiside hesabınızın askıya alınmasına neden olabilir,Uygulamanızın özellikleri dışında abartı açıklama olamamlı, diğer uygulamarın açıklamlarına benzememeli, iyi bir açıklama ve anahtar sözcükler ile (bunu bir nevi seo çalışması olarakta görebilirsiniz) uygulamanız daha üst listelerde yer alabilir.. Açıklama ne kadar benzersiz ve uygulamayı tanıtıcı anahtar sözcük içeriyorsa okadar Hit alır. Bu konu hakkında Detaylı bilgi için Lütfen PM atın.


Oyunlarınız İçin Sound FX Paketlerimiz
Uygulamanızın türüne Göre Sizler İçin Sound Effectler , Arkaplan sesleri, Ortam Ambiyansları, Button Sesleri, Ateş , Yürüme veya Cartoon Sesler gibi binlerce Ses Effectini size sunuyoruz,Profesyonel Ses Örnekleri İçin Lütfen PM Atın


Push Notification Gelelim Bir Uygulamayı Canlı Tutan Daha Çok Kazanmanızı Sağlayabilecek ve Bir Çoğunuzun Oyuna Geri Dönmesini Sağladıgı Bir Özelliğe Push Notification. Uygulamarınıza Push Notification özelliğini entegre ederek Oyununuzun yüklü oldugu tüm telefonlara bildirim gönderebilir(Bu Bir Mesaj olabilir Örneğin : Oyunumuza Yeni Leveller Eklendi.. veya Bir Görselde Olabilir) , bildirime tıkladıgında uygulamanızın açılmasını sağlayabilirsiniz, hatta Bildirim sesini bile ayarlayarak kullanıcılarınıza bildirimler gönderebilirsiniz, Push Notification bildirimleri Kullanıcınızda oyununuz kapalı olsa bile gider, Uygulamanıza Dönüşü arttırır buda daha çok kazanç demektir, Bu Konuda Detaylı Bilgi Almak için Lütfen PM Atın.

Uygulamanızı Mobil Telefonlarda Test Edip Uyumluluk konularında bilgilendirme yapıyoruz Test Ettiğimiz Uygulamarınızı, Dilerseniz kendi Görüşlerimizide Bildirerek Daha Profesyonel ve Hatasız çalışması içinsize geri bildirimler yapıyoruz, Tablet ve Telefonlarda , Android sürüm Kontrolleri Yapıp Hangi Telefonda ne kadar kasıyor, Kasma Yapan Alan, Menü Düzeni, Oyun kontrolü ve BUG gibi konularda denemeler yapıp sizi bilgilendiriyoruz.

Google Play Çeviri Hizmetimiz Magza Girişindeki Uygulama Açıklamlarınızı veya oyununuz içerisine Dil Seçeneği Eklemek İstedğinizde Almanca,Fransızca,İngilizce , Rusca , Portekizce gibi Dillerde Profesyonel Anahtar Kelimeler Kullanarak, Uygulamanızı Dilini Çevirdiğimiz Ülkede Listelere çıkartıp, dahada üst seviyelere ulaştırıyoruz, Tabiki bu size uygulama indirmelerinde artış olarak dönüyor ve tabikide kazanç. Bu konuda Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen PM Atın. Unutmayıni Bir Portekizli Portekizce Arama yapar, aynı bizim gibi Google Playde Arama Yaparken Bir çoğumuz Adventure game Diyemi ? Macera Oyunları Diyerekmi arama yapıyoruz ? Çeviriler Herzaman uygulamaınızın daha cok tanınmasını ve daha çok indirilmesini sağlar.

SKYPE : "emresadol"Ayrıca (Unity 3D) Satın Alabileceğiniz Oyun Projelerimiz

Paket 1 :OriLand 2 Adventure (850 TL)


Proje Tamamen Profesyonel Bir Şekilde Tamamlanmışdır. Tam 4 Level Reklam Yerleşimi, Level Kilit Sistemi , Menü Sistemi , Akıllı Düşman , Coin Sistemi , Harita İçi Tuzaklar vb. Herşeyi Bitmiştir.

Oyunun Videosu :

https://www.youtube.com/watch?v=LbgMdag-6O8

Oyunun Görselleri :

Paket 2 :OriLand 2 Runner (500 TL)Oyun Tamamen Bitmiş Haldedir, HighScore, Menu Sistemi Yapılmıştır,Admob Reklam Yarleşimi Yapılmıştır. Oyunda Player İlerledikçe Önüne Thor,Dinazor, Roket Gibi Düşmanlar Çıkmaktadır. Tamamen Profesyonel Bir Projedir. Akıllı Spawn ve Enemy sistemi Yapılmıştır.

Oyuna Buradan Ulaşabilir ve Test Edebilrisiniz :https://play.google.com/store/apps/d....OriLand&hl=tr

Oyun Görselleri :


Paket 3 - SpaceX (250 TL)


Oyunda Yapay Zeka Kullanılmıstır, Menu Sistemi Ve Admob Reklam yerleşimi yapılmıştır. Oyunu alıp İstediğiniz gibi Değiştirebilirsiniz, Düşmanlar Size Ateş eder, Sizi Takip Eder, Oyunda Kırmızı ve Mavi takımın Yardımcıları vardır bunarın amacı Oyundaki Meteorlara Ateş Edip Paraçalamak ve içinden çıkan altınları toplamaktır, tamamen yapa zeka ile hareket ederler.

Oyun Videosu 1 :

https://youtu.be/hnz4E8RRruk


Oyun Videosu 2 :

https://youtu.be/COqnpWu_yh4


Oyun Görselleri :


Paket 4 - Money.io (150 TL)


Oyun Tamamen Bitmiş Halde Ve Tamamen Multiplayerdir, Reklam Yerleşimi Yapıllmıştır, Dilerseniz Tarayıcıda Dilerseniz, Mobilde Oynayabilirsiniz.

Oyun Videosu (Oyunun Orjinal Videosu Değildir, Bu oyundan Esinlenilerek Yapılmıstır) :

Video :

https://youtu.be/1r1_uOXGkhk


Proje Klasörlerini Satın Alacak Arkadaşlar için Scriptleri Daha iyi anlayabilmeleri için Türkçe Açıklamalar Yapılmıştır.Paket 5 - 2D Racer - (150 TL)Oyun Tamamen Bitmiş Haldedir, Reklam Yerleşimi Yapılmıştır,Çocukların severek oynayacagı ve gerçekten Para Kazandırabilcek bir Projedir. Coin Toplama Sistemi Yapılmıştır.


Paketlerimiz Bu Şekilde Ancak Size Hizmetini verebileceğimiz Daha Onlarca Konu var, Yardımamı İhtiyacınız var ? PM atmaktan Çekinmeyin.
Merhaba Arkadaşlar, Oriland 2 Ori Studiosunun 5 aylık çalışmasıyla Ortaya Çıkmış Serbest Still Bir Macera Oyunudur.1 Aydır 4.90 TL den Yayınlanan Oyunun 20 Ocağa Kadar Ücretsiz Versiyonu Yayınlanmış Durumda BURADAN ulaşabilirsiniz.


Oyunda,Oyunu Birden Yarıda Kesen Rahatsız Edici Reklamlar Bulunmamaktadır....Bunun yerine Dinamik Düşmanlar Yaratılmıştır. Bu Düşmanların Üzerinde Wifi İşareti Bulunanlar Reklamdır. Bunlardan Kaçmak Sizin Elinizdedir. Zorlukları Levelleri Geçtikce Artmaktadır !

Oyunda Topladıgınız Coinsleri Akıllıca Kullanmanız Çok Önemlidir.. Lakin Levelleri Atladıkca Ninjanızı Doğru Geliştirirsenız Düşmanlardanda Okadar Kolay Kurtulursunuz !

Oyunda Türkçe Dil Desteği Dahil 5 Farklı Dil Seçeneği Sunulmuştur.Oyuna Hala Yeni Leveller Eklenmekte ve Geliştirilmektedir. Yorumlarınız Oyunu Geliştirmemiz Açısıdan Ekibimiz İçin Çok Önemlidir. Oyunumuzu 20 Ocağa Kadar Ücretsiz Olarak Yayınlamayı Düşünüyoruz.OriLand 2, 24 Levelden Oluşan Gerçekci Bir Freestyle Oyun, Oyunda Amacınız Altın ve Enerjileri Toplayarak Ninja Özelliklerinizi Geliştirmek (Hız ve Zıplama) ve Bu Özellikleri Kullanarak Canavarlara Saldırmak. OriLand2'nin Soundları FL Studio İle Yapılmıştır. Daha Gerçekci Effect ve Ambianslar için Sesler 3D Yapılmıştır. Oyun Daha Çok 18 Yaş Üstü Kullanıcılar İçin Geliştirilmiştir, Oyunda Çizgi Film Effectleri Bulamazsınız. Daha Çok Büyük Kullanıcılara Hitap Ettiği İçin Teması ve Görsel Effectleride Buna Göre Tasarlanmıştır. Oyun Tam Olarak Bir Korku Oyunu Değil ancak Oyundaki Gerçekci Ses Effectleri Sizi Çok Farklı Bir Dünyaya Götürüyor..


Tanıtım Videosu :YENİLİKLER

Level Menusu Yenilendi
WİFİ Canavarları Daha Dinamik Hale Getirildi
Loading Ekranı Değiştirildi
*Ufak Takılma Sorunları Giderildi.
*Uygulama Android 5.1.1 için Yeniden Optimize Edildi.
*Playerin Başlangıç Hızı Arttırıldı

[size=3]Merhaba Dostlar Yaklaşık 2 Senedir 24 kişilik Bir Grupla Geliştirdgmz Oyunu Bitirdik, Ve Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz, Fazla Uzatmadan Oyna Gircek Olursak Oyunu Elimizden Geldgnce Gerçek hayata Uyarlamaya Çalıştık, Oyunda Büyük bir Deniz Haritası Bulunmakta Savaşcı Gemiler Ve Avcı Gemiler Bulunmakta,Oyunda Gemiyle Balık Avına Çıkmaktan Tutun, Ağaç Kesmeye,Pazar açmaya,PK Savaşlarına kadar Birçok Özellik Bulunuyor.Tabiki Oyun İçinde Arkadaş Ekleyebilcek,Parti Ve Gruplar Oluşturabilceksiniz. Ayrıca Aynı Partide Bulundgnz Arkadasınızın Kestiği Canavarldan Sizede Puan Geliyor. Oyunda Pekinli Tasarımcımsıızn Yaptıgı Tam 200 Değişik Devasa Map var,Mağralardan,Adalara,Cennetten ,Cehhennem Adalarına,Buzul Şehirlerine Kadar Daha Adını Sayamadıgım Birçok Mapimiz var,Ve Oyunda 8000 Geçkin İtem Bulunuyor.. Bunun Yanında Her Map'e Özel 3 bin Değişik Canavar Karşılıyor Sizi. Oynumuzun İlk Üyeleri Bizler İçin Çok Önemli Lakin Oynu İlk Test Edecek Olan Kişiler Onlar,ve Bolca Hediye Kazanacak Kişilerde Onlar
Ayrıca Oyuna Yöneticilerde Alınacaktır. Fazla Uzatmadan Size Oyunun Bir kaç Görüntüsünü Gösteriyim. Ayrıca Oyunu Sytra Online DownloadPC nizi İndirebilrsiniz :

*****************************************************************************
*****************************************************************************

[size=5]Her Haritaya Özel Dev BOSS Canavarları
200 Devasa Map
8000 İTEM
Binlerce Canavar
Devasa PK Savaşları
Yüzlerce Görev
Devasa Deniz Haritaları,Deniz Canavarları
Yüzlerce Kara Ve Deniz Görevi
Kullanıcılar Arası Online Mesaj Sistemi,Parti Ve Grup Kurma
Kılıçcı,Gezgin,Avcı,Kaşif,Şifacı,Şampiyon,Keskin Nişancı,Büyücü,Karabüyücü İstediğin Karakteri Seç Ve Oyuna Başla :)
Fantstik Ağaçlar,Evler,Canavarlar.Merhaba Dostlar, Geçenlerde Hexamı bır arkadaş isteyınce kırmadım verdim çok ısrar etmişti keşke vermeseydim.. şu an ceremesini ben çekiyorum.. Arkadaş yerden 8 metre yükseklikten Hexamı çimenlere ÇAktı ve Sol Kolunun üstüne düştü cihaz.. Baktıgımda Sadece Pervanesinin ucu kırıktı değiştirdim ,ancak kaldırmaya çaliştiğimda Cihaz Sola Çekiyor Galiba Soldaki Kol Hızlı Dönmüyor Veya Bir Dengesizlik var cihazda .. bazende Öne Çekiyor.. Kalibrasyon ayarını denedim yani kendi etrafımda döndüm ters çevirip felanda döndüm ama sorun devam ediyor. Öneriniz NEdir ? Neye bakmalıyım ?
Arkadaşlar Buraya Egitim İçin geldim. Yeni Yılı Dışarda Kutlamamak olmazdı tabi.Burda Yılbaşı Nasıl Gerceklesıyor Bıraz Sıze Ondan bahsedeyım. Daha once nasıl kutladıklarını bır arkadasa sormustum Yılbaşında saatler gece 12'ye 5 kala Söyledikleri Gibi Putin konuşmasına başladı 5 dk süren konuşmanın ardından. tum rusya yeni yıla giriş yapmış oldu. Bu konuşma Tum kafelerde,Clublerde ve Meydanlarda canlı olarak yayınlandı. Bende bu konuşmayı videoya aldım.

Putinin Yılbası Konusması :http://www.youtube.com/watch?v=TWx6tuXE5qM


Mılo Club Concert Hall :http://www.youtube.com/watch?v=OHYI9Y6Hl1Q
Evet arkadaslar tekrar merhaba su an sıze -20 dereceden yazıyorum evet 3 ay oldu rusyadayım dedıklerı gıbı soguk gercekten :) unıversıte egıtımı icın geldım. ılk baslarda gercekten kotu bıryerdı alısmak,yenı yerler,bılmedgınız ortamlara gırmek ve en kotusu hıc dil bilmemek.. ki ben ıngılızce bıle bılmeden geldım buraya :) su an cat pat rusca konusuyorum. ıyıym,onun dısında artık alıs verıslerımı tek basıma yapabılıyorum , az cok sehrı tanıdım ne nerden alınır vb.. bılıyorum.. tek eksıgım hala dil :) buraya gelmeden once cok kaygılarım vardı dıl bılmedıgım ıcın yalnız kalcam dusuncesı herlde kafayı yerdım dıyodum ama okadarda kotu deglmnıs. zamanla hersey rayına otruyr sadace bellı bır zaman sıkınıt cekıyorsunuz..

su an hazırlık sınıfındayım ve rusyada unıversıte egıtımı gormek ısteyen arkadaslar ıcın hazırlkta bolca ders tekrarı yapmanız gerektıgı gerıde kalırsanız ıpın ucu kacıyor ve toparlayamıyrsunuz..

Sehır sosyallıgınden bahsedecek olursak sole bır durum var bu tamamn sıze kalmıs.. cunkı buraya gelen bagzı arkadaslarım daha 2 ay olmadan rus arkadaslar edındı ve suan onlarla takılıyor :) bır dıger arkadasım kazana gıttı trenle 1 hafta kaldı.. yanı anlayacagnz ıs sızde bıtıyor.. evet hava soğuk dısrda hayat sıfır ancak sosyallık ıcerılere dollmus durumda ;) clubler ,barlar,cafeler cok canlı.. tabı bu berbrnde parayıda getıryor... burda gozume carpan en ucuz sey muz oldu 2 tl ye bır kılo muz alıosunuz .. en pahalı ıse su .. 1 lt bı su 8 tl ye kadar cıkabılıyor.. normal baton ekmek 1 tl .. aslında turkıyeyele hemen hemen aynı sayılır bura cok az daha pahalı..

Vodka : gercekten burda ıcmenız gerek bırsey .. bazı arkadaslarım her sabah bır şat ıcmeden cıkmıyor dıarı adamı dınc tutuyor gercektn :) ayrıca vodka da cok uygun burada ,bırada oyle yaklası 3 tl ye bır sıse bır alabılıyrsunuz .. su vodkadan pahalı :D

aklıma yazcak pek bırsey gelmıyor.. sıze yardımcı olmak aklınızdakılerı soruları cvp lamak ıcın yazdım sorularınz varsa beklıyorum.. Burda Yasadıgım herseyı blog adresıme yazdım ordanda cok detylı bılgı edınebılırsınız kalın saglıcakla :)
Arkadaşlar Daha Oncede Burda Konu Açmıstım Rusyaya Gitcem Diye.. Yaklaşık 1 Aydır Rusyadayım..Biraz Size Burdan Bahsetmek İstiyorum.. Öncelıkle Ben buraya Okumaya Geldim Üniversite Eğitimi İçin.. Kaldığım Şehir Nijniy Novgorod , Diğer Şehirler Gibi Kazan olsun,belgorod,moskova vb.. soğuk bir şehir.. İnsanlarıda soğuk, Şehirde.. Sosyallik sıfır .. Buraya Gelmeden Önce Burda Yaşayan Türkler Beni Bir çok konuda uyarmıştı ancak bende ne kadar kötü olablrki demiştim. Söylediklerınde haklı çıktılar :) şöyle ifade edebılırım,bugun kaldıgım yurtta 4. faremı öldürdüm resmınıde eklicem.. Köşe Başlarında,Mutfakta Orada burada gezen haman böceklerini söylemıyorum bile. 1 aydır burdayım ve burda kalan turk arkadaşlarada baktıgımda,gerçekten yaşanabilcek bir ülke değil. evet genel konustum cunki burda herkes aynı durumda. Buraya Gelen Bir Arkadasımız daha 1 haftadır burda ancak türkiyeye geri dönüyor. arkadaş dayanamadı buranın şartlarına haklı olarak.. bizler onun kadar şanslı değilz. okul paralarını ödedik ,yurt paralarını odedık.. dönüşümüz yok artık.. gidecek olan arkadaş okula ödediği parayı almaya çalışıyor şu an.. Buraya Gelcek olan arkadaşlar veya rusyaya gelmeyi düşünen arkadaşlar lütfen burda yaşayan bir türkle iletişime geçin.. yok kazanın yurdu daha iyi.. yok belgorod öğrenciler şehri.. yalan dolan arkadaşlar bunlar.. Yok dil öğrenmek için gelcem felan hıkaye abi.. bende en azından birşey olursa dil öğrenmiş olurum dıyodum.. bu işin bahanesi abi .bu şöyle bir durum kazıgı yedık bari acısını hafifletiriz diye uydurgumuz bir bahane.. en azından rusca öğrenırım.. açık olalım rusca size nerde yarar ? rusyada yaşıyacaksındır,işin buradadır ozaman yarar,büyük ticaret girişimlerınde buluncaksındır ozaman yarar..ki yüzeysel rusca yetmez o tür işlere.. yok burda rusca öğrenirim sonrada antalyada,muglada işime yarar.. oda hikaye.. antalyaya ,muglaya vb.. tatile gelen rusların hepsi ingilizce biliyor.. bu Bir.. ikincisi ingilizce bilmeyenlerde büyük turizm şirketlerıyle anlaşıp oyle gelıyorlar bu türkiyeye.. ki aldıkları magıslarda ortada en fazla 1500 tl hadi 2000 tl mağış alsın.. rusyada geçirdiğin okadar sıkıntı,dert,harcanan para,zaman.. değmez.. aklınız varsa bu uyarılarımı dikkate alın bende en fazla ne olabılırkı diye geldim buraya çok pişmanım .. Danışmanlık Firmalarının Laflarına Güvenmeyın Size Rusyayı cennet yapar korlar önünüze.. yok şu kadar nüfüsü var ,şu kadar öğrenci yaşıyor,şu kadar ülkeden öğrenci gelıyor,tarihi var bunlar abartma .. buraya gelen yabancı öğrencinin size faydası neee,burdakı yaşayan nüfüsün size faydası nee.. Rus kızlarında ırkçılık çok yuksek.. paranız varsa bi ihtimal kız arkadaş yaparsınız.. onun dışında burda köreliyorsunuz.. dışarda hayat sıfır yok ... soğuk suratınızı kesıyor.. clublere barlara gitmenız lazım.. ki onada hangı bir zaman ? bu ülkede tek ucuz olan sey muz.. onunda kılosu 2 tl.. cipsi,ekmegi,temel gıdalar, türkiyeden daha pahalı. iyi bir ekmek 35 ruble yani 1.50 tl felan yapıyor.. süttür,yumurtadır temel tüketılen gıdalar pahalı.. en uygun dedğin fiyat türkiyeyle aynı fıyata denk gelıyor.. Rusyaya Gelme Amacım eğitim ücretinin uygun olmasıydı.. Yurtların Fiyatının uygun olmasıydı.. değmez arkadaşlar.. DAha Detaylı Bilgiye Burda 3 yIldır Kalan Burak Enderin Blogundan Ulaşabilirsiniz O burdakı yaşamı daha detaylı anlatmış. Blogunda ne yazıyorsa hepsi aynen çıktı..fazlasıyla.. bende Rusayay Gelmeden Önce Onun Blogunu okumuş,dıkkate almamıştım :) Çöpe atcak paranız ve zamanınız varsa buyrun gelin.. Son olarak Rusyayı Bir danışmanlık hizmetine değil Burda yaşayan bir türke sorun.. Aşağıdaki lınkten bloga ulaşabilirsiniz. Sorularınız varsa Elimden Geldiğince Yardımcı olabilirim. Görüşmek Üzere.
Herkese Merhabalar Arkadaşlar Yarın Nijniy Novgoroda Gidiyorum Üniversite okumak için. Ticaret Okicam. Tüm Gelişmleri Burdan Yazcam. Soruları cvplayabılırm tekrar görsmek üzere :)
Merhaba Arkadaşlar Replika Note 3 Alcam mtk 6582 satıcısı 6582 oldugunu ifade edıyor ama kazık yemekte ısteıyorum açıkcası. bunu nasıl nlarım hangi programla ? şimdiden teşekkurler.
Hakkında
Konum: Kayseri, Talas
İlgi Alanları: Snowboard.Fotoğraf,Gitar,Ymç paraşütü.
Forum İmzası:
--Bulutlar ağlamasa yeşillikler nasıl güler?
--Söleyin bana şu güneş doğmassa bu resimler bize kendini nasıl söler?
--Şu ağaçlar olmasa şu resimler kendini nasıl süsler ?
--Sen olmassan canooon yüzüm nasıl güler ??

------Savaşsız Bir Dünya Ve İşsiz Kalmış Savaş Muhabirleri Dileğimle---
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 87
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 21.160 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.