Teğmen
23 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ARKADAŞLAR 2005 PALİO 1,2 8 VALF ARABAM VAR MODİFİYE YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA PROBLEMLER ÇOK SİZE SORMAK İSTEDİKLERİM VAR

17 JANT TAKABİLİRMİYİM
MOTORU NASIL GÜÇLENDİRİRİM
ARKADAŞLAR 2005 PALİO VAR MODİFİYE YAPTIRICAM SAĞLAM VE UCUZ YAPAN YER ARIYORUM ÖRNEKLER VARSA ALABİLİRİM FİYATLAR TEŞEKKÜRLER İZMİR
İZMİR
Arkadaşlar ben 500 ytl değerinde monitörsüz bilgisayar toplamak istiyorum ne tavsiye edersiniz. Teşekkür Ederim. Birde 250 ytl ye lcd monitör varmı yardımlarınızı bekliyorum
ARKADAŞLAR MSN M ÇALINDI GERİ ALAMIYORUM BUNUNLA İLGİLİ BİLDİĞİNİZ Bİ PROGRAM VARMI HERŞEYİ DENEDİM OLMUYO ACİL YARDIMINIZI BEKLİYORUM
ARKADAŞLAR 750 YTL 17 LCD MONİTÖR AMD TAVSİYENİZİ BEKLİYORUM ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
ARKADAŞLAR KİMSE YARDIM EDEMEDİ YAZILIM BÖLÜMÜNDE YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM İNTERNETE BAĞLANDIĞIMDA BU PROBLEMİ YAŞIYORUM BAĞLANTIM KESİLİYOR

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR
Artkadaşlar acil yardım istiorum sizden interneti açtıktan sonra böyle bir hata raporu veriyor cihazım hata ya gönderme diyorum internet bağlantısı kesiliyor bilgisayarı resertlemek zorunda kalıyorum
ARKADAŞLAR PC SÜREKLİ Generic Host Process for Win32 Services diye bi sorun veriyo, kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin...
ARKADAŞLAR PC SÜREKLİ Generic Host Process for Win32 Services diye bi hata veriyo, lütfen yardım edin...
ARKADAŞLAR BÖLE BİŞEY ÇIKIYOR İNTERNET KESİLİYOR NASIL YAPICAZ
Hakkında
Forum İmzası:
Yaa hu AMD dedikçe İntel alınıyor ne anlıyorlar anlamadım gitti
Hakkımda:
AMD'nin üzerine cpu yoktur.(Artık bunu herkes kafasına yerleştirsin)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 255
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 9.700 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.