F

Teğmen
20 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Bende sağ kasığımda 7 mm fıtık var. bu yırtık hemen ameliyat gerektirir mi?
Birde özel hastanede olması gerekir mi ? (Özelde ameliyat ücreti bilgisi olan var mı?)
Merhaba arkadaşlar. Bende sağ kasığımda 7 mm fıtık var. bu yırtık hemen ameliyat gerektirir mi?
Birde özel hastanede olması gerekir mi ? (Özelde ameliyat ücreti bilgisi olan var mı?)
Merhaba arkadaşlar ben iktisat bölümü okuyorum. Kpss için alanda yer alan iktisat,maliye,hukuk ve muhasebe için konu anlatımı tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısınız?
benim hattım avea turkcell geçmek istiyorum acaba kaç gün sürer işlem?
HSBC Concept kart başvurusu yaptım. bu kart ile hepsiburadadan takstli alışveriş yapıcam acaba faiz alıyorlar mı ? (yapacağım alışveriş tutarı=1200 Tl)
KYK dan kredi alırsak devletten toplam aldığımız krediye faiz işleniyor mu? kredi alıp ödeyen varsa bilgi verebilir mi?
merhaba. ben internet üzerinden laptop alıcam. Fiyatı:1200 TL benim yapı kredi play kartım var. Limitide 500 lira. şimdi ben o karta 700 TL yatırsam. kredi kartının limiti 1200 TL olurmu? ( 9 taksit ile alıcam)
arkadaşlar lumia 520 windows 8.1 nasıl indirebilirim.
arkadaşlar lumia 520 windows 8.1 nasıl indirebilirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 283
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 131.773 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.