Teğmen
14 Mart 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar bildiğiniz e-kart sitesi varsa tabi yollayınca alan kişinin açtığında bize haber verecek cinsten olacak bu site yazarsanız sevinirim
Arkadaşlar online Virus scan yapan siteleri yazarsanız çok sevinirim
Arkadaşlar türkçe ücretsiz kullanabileceğimis bir e-fax sitesi var mı ben yabancı bir siteye üye oldum ama hiç kullnamadım ama türkçe arıyorum bilen var mı
arkadaşlar elimde 4-5 tane avi formatında film var fakat bunları Nero da VCD olarak CD ye çekmek istediğimde Program bunu yapmıyor ne yapmam lazım yardım lütfen

mesela şöyle yazı çıkıyor

terminator 3.avi:Unsupported file format
Arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda Explorer mi Nescape mi
Arkadaşlar bana Zerda nın Midi si lazım bilen gören duyan var mı
Arkadaşlar elimde .mov uzantılı Animatrix var ama açamıyorum XMplayer açmadı, MediaPlayer de ne ile aça bilirim tabi divx de açmadı
Arkadaşlar ben web cam ile video görüntüsü alıyorum avi formatın da 3 saniyelik 6,313 kboluyor arkadaş digital foto makinasıyla 15 saniyelik görüntüyü MPG formatında 1,510 kb oluyor ben de bu şekilde çekilen video yu nasıl MPG ve daha düşük boyutlara düşürebilirim ,
Arkadaşlar elimde Web cam var ve çektiği videoları avi formatındda çekiyor bu avi formatınaki videolari nasil MPG formatına çevire bilirim, yada daha az yer tutacak şekil de her hangi bir formata nail çeviririz lütfen yardım edin,
Bakıyorum da BEŞİKTAŞ'ın ŞAMPİYONLUĞu baya bir insanları rahatsız ediyor neden böyle oluyor anlamıyorum vede bazı terbiyesiz ve kıskanç yazı yazan arkadaşları kınıyorum ve diyorum ki
BÜTÜN DERBİ MAÇLARI KAZANMIŞ VEDE PIRLANTA GİBİ FUTBOLCULARI OLAN TÜRKİYENİN EN TERBİYELİ VE EN SEVİYELİ TAKIMININ ŞAMPİYON OLMASI NEDEN SİZİ RAHATSIZ EDİYOR SİZ GİDİN DE FEDERASYON VE HAKEMLERLE ZAMAN VE VAKİT GEÇİRİP MAÇLARIN TAKTİKLERİNİ VERMEK YERİNE HAKEM VEDE DİĞER FUTBOLCULARA LAF YETİŞTİRMEKLE VAKİT GEÇİREN BECERİKSİZ ANTRONÖR VE TEKNİK DRECKTÖRLERİNİZE LAF SÖYLEYİN TERBİT-YESİZ SEVİYESİZ İNSANLAR İNSAN BİR TEBRİK EDER ZATEN HERKES SON MAÇTA KİMİN NE OLDUĞUNU GÖRDÜ KİM NE YAZARSA YAZSIN HERŞEY O SONMAÇTA ORTAYA ÇIKTI VE GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ BU KADAR
<b<font face='Arial'><b>TEBRİKLER BEŞİKTAŞ KISKANANLAR ÇATLASIN,,,,,,,</b></font id='Arial'></b>
Hakkında
Forum İmzası:
KARTALLAR YÜKSEK UÇAR.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 251
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 32.267 (Bu ay: 385)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.