Çavuş
14 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam Arkadaşlar ,

Westten geçişler ücretsiz olduğunda hesabımı RU Server'a geçirmiştim şuan 23. Levelim eğer Rusya'da oynayan varsa eklesinler baya sıkılıyorum :)

Nick : NocturnaL W4tch

[SGT] Platine kasmak için duo arıyorum ! Main Support !

Merhaba arkadaşlar , main support özellikle agresif destek oynamayı seviyorum Annie , Karma , Nami , Lux , Lulu gibi dürten şampiyonlarda yeterince iyiyimdir. Şuan Gold 5 deyim sezon bitene kadar Platin serisine çıkmak istiyorum , özellikle SGT ' de iyi olanlar varsa oyun içinden Luccas QQ ekleyebilirler , bunların dışında Leona , Morgana ve Blitzde ' de çok iyimdir. Thresh ve Braum oynanıs açısından pek tarzıma uygun olmadığı için tercih etmiyorum.

Ekleyecek arkadaşlar Gold - Plat arasında olursa sevinirim , Gümüş ve Bronz arkadaşların istekleri kabul edilmeyecektir.
Evet Beyler ,

Takımı kurdum , Gold ve üzeri teamspeak kullanan +18 yaş arkadaşları bekliyorum :)

Başvuru için Tıklayın !

Facebook Sayfa Bağlantımız !
Merhaba Arkadaşlar ,

Yaklaşık 8-9 aydır bu oyunu oynuyorum yaşım 25 , ve artık boş oynamaktan sıkıldım , bi dereceli takım kurup devam etmek istiyorum , mainim ADC ve Support ama ilk tercihim ADC tabiki , bu konuda takım kurma düşüncesi olan arkadaşlar yoruma ligini ve yaşını belirtirse sevinirim.
Mümkünse GOLD ve üzeri +19 yaş arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim

İletişim programları olarak : skype ve teamspeak 3 mevcuttur.

LoLSkill Profilim :http://www.lolskill.net/summoner/TR/NocturnaL%20v2
Beyler West'de Smurf Kasıyorum ;

Main'im ADC ve Support suan 17 levelim oynayan veya baska smurf kasan varsa AB-Batı sunucusunda eklesin beraber kasalım çünkü pek bot pre anlayışı olmadığından pek hoş olmuyor

Nickim ; NocturnaL W4tch
Merhaba Arkadaşlar ,

Yurtdışından SIII Mini için aksesuar talep ettim , bunlar gümrüğe takılır mı 1 den fazla olduğu için ve ortalama gelme süreleri ne kadardır tecrübeli arkadaşların yardımı rica ederim

Merhaba ,

Yurtdışı bir SSD sipariş etmeyi düşünüyorum 120 GB modellerden F/P olarak hangi ürünü hangi siteden almamı tavsiye edersiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
Merhaba ,

Yurtdışı bir SSD sipariş etmeyi düşünüyorum 120 GB modellerden F/P olarak hangi ürünü hangi siteden almamı tavsiye edersiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
Merhaba Arkadaşlar ,

Daha önce 2 çift muhabbet kuşum vardı , fakat askerlik görevim nedeniyle 09 Mayıs 2013 askere gittim , ben gidince biraz huysuzlanmışlar ve ailem de onları başka birisine vermiş şimdi onlar için özenle aldığım kafes ve malzemeler boş boş duruyor , bu nedenle 2 çift muhabbet kuşu sahiplenmek istiyorum eğer aranızda fazla yavrusu olan veya bakamayacak durumda olan varsa şayet bana yardımcı olmalarını dilerim. Piyasada çifti 50 TL fakat piyasadan almak istemiyorum çoğu huysuz oluyor ilgi görmüş kuşlarınızı vermek isterseniz beklerim :)
Beyler elinde katarina kostüm kodu varsa ücretli veya ücretsiz verebilcek varmı ?
Hakkında
Meslek: Kara Kuvvetleri Komt. Uzm. Çvş.
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
aXe!
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 123
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 22.646 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.