G

Teğmen
22 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar modeme reset attım sonra 192.168.1.1 ile Web'e girdim şifreler her şeyi yazdım modem arayüzünde her bağlantı yeşil hatlarla gösteriyor ancak internete giremiyorum bağlanıyor ancak sınırlı gösteriyor hiçbir pc y da tel girmiyor sorun ne olabilir
arkadaşlar tv mizi salondan küçük odaya aldığımızda star ntv e2 gibi kanallar çekmez oldu. Netten frekanslarına baktım 12015 h 27500 giriyorum ama sinyal alamıyorum diğer kanallar çekiyor ama bunlar çekmiyor en son tv yi fabrika ayarlarına döndürdüm ve kurulumu yapıp 11747 h 27500 ile kanalları tarattım ama ntv paketi frekanslarını yazımca sinyal alamıyorum tv marka lg ln serisi nasıl star ntv yi felan izleyebilirim?
Arkadaşlar bu akşam NT kirtasiyeden g3 aldım teli akşam eve geldigimde 2 saat şarj ettim ve açtım. İlk açılışta tarih dil vs ayarları yapmamız gerekirken hiçbiri çıkmadı ve tel direkt açıldı. Menüye baktığımda supersu programinin kurulu olduğunu gordum. Neyse tam emin olayım diye STOR dan bir programla Rootlu olup olmadığını kontrol ettim ve rootlu çıktı. Ayrıca telde güncelleme istiyordu. Güncelleme dosyalarını indirip kur dedim ve tel yeniden başlarken ve dosyaları kurarkn hata verdi ve tekrar başladı şimdi hemen götürüp geri vereceğim teli. Ancak bana orada kem kum ederler mi? Zorluk çıkarırlar mi? Garantiye gondereljm derler mi ? Ki bildiğim kadarıyla Rootlu teller garanti dışı . ben ya farklı yeni bir tel isteyecegim ya da para iadesi. Ama kredi kartına da tek çekim yaptırdım bir diğer sorum da kredi kartına para iadesini nasıl yaptirabilirim yani para iadesini yaptırmayı kabul ettirdigimde kredi kartına iade edileceğinden nasıl emin olacağız ? Teşekkürler
arkadaşlar sözleşmeli subaylar tuzla piyade okulunda kura olarak nereleri seçer bilgisi olan var mı??? çok acill cevap lazım teşekkürler..
Merhaba arkadaşlar. ben sözleşmeli piyade sınıfı subaylığı kazandım. ancak piyade ne iş yapar özellikle doguda ne gibi çalışma ortamları vardır merak ediyorum. ayrıca piyade ile hava savunma, tankçı, topçu arasında çok fark var mıdır? sizler hangi sınıfı tercih ve tavsiye edersiniz?
Arkadaşlar hava astsubay başvuru formunda babanızın işi diye bir bölüm var benim markette çalışıyordu ancak şu an çalışmıyor ve işsiz görünüyor oraya ne yazmalıyım?
Merhabalar ben bir gece için ankara kizilayda bir otelde kalmak istiyorum boyle ucuz bir otel bilen, tavsiye eden var mi? Simdiden teşekkür ederim
arkadaşlar ben ikinci el s3 aldım. telefon arada sırada kendini baştan başlatıyor. telefon rootlu. acaba root kaldırsam düzelir mi?
arkadaşlar merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama benim birkaç sorum olacak. şimdi ben ikinci el bir s3 aldım. cihaz fabrika ayarlarında geldi. cihazı biraz inceledikten sonra gördüm ki CWM ve SuperSU programları var. netten biraz araştırdım ve root dedikleri işlemler yapılıyormuş. root nedir hiç bilmem. ilk defa duydum. cihaz arada kendine rest atıyor acaba diyorum bu programlar yüzünden mi böyle oluyor? bu programların bir zararı var mıdır? bu programları kaldırmak için orijinal yazılım yüklenmeliymiş. onu nereden bulacağım? teşekkürler.
Ben istanbuldan gebze eskihisara gitmek istiyorum ancak nasıl gidileceği hakkında en ufak bir fikrim yok. Acil yarfınlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
ewe
Hakkımda:
ewew
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Samsung
Otomobil
Volvo
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
World of Warcraft
d
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 173
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 58.424 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.