S

Teğmen
18 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar windowsun yanına ubuntu kurmak istiyordum bazı hatalar yaptım ve windows silindi. suan elimde restore partitionu var fakat boot olmuyor. ne yapabilirim herhangi bir fikri olan varmı
Merhaba arkadaşlar k56cb modelini kullanıyorum bilgisayarım oyun oynarken çok ısınıyor. (bf3,swtor,lol) soğutucu almak istiyorum önerebileceğiniz bir soğutucu varmıdır?bütce 0-150TL arası
merhaba arkadaşlar turkcell hat kullanıyorum ve hattımı kendı telefonuma takınca ağda kayıtlı değil hatası veriyor. fakat telefonuma başka hat takınca çalıştı (avea).ben kendi hattımı başka telefonda çalıştırabildim. kısacası kendi telefonum ve hattım küstüler ve ağda kayıtlı değil hatası veriyor. bunun için patch lere falan baktım modem indirdim. kernel ve modem flashladım fakat sorunuma cozum olmadı. şimdi wi-fi de bug'a girdi ne yapmam gerek acil bir yardım bekliyorum...
merhaba arkadaslar cihazım asus k56cb. 740m ekran kartı var cihazda. battlefield 4 satın aldım vede oyuna girerken 331.82 güncelleştirmesi istedi bende güncelleştirme vakti geldi dedim ve 335.23,331.82 sürücülerini denedim fakat ikisindede bu hatayı aldım : yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..
?
beyler bilgisayarda : dual core e2140 1.6ghz 512mb ram ati x1550 gpu var en düşük ayarlarda oynayabilirmiyim oyunu 25 30 kare yeterli benim için.
evet beyler işte ss
selam arkadaşlar 1 veya 1.5 hafta içersinde bi kasa toplamayı düşünüyorum 1500tl bütçe var oyun için kullanılacak şuan elimde 18.5" monitor var onu kullanmayı düşünmüyorum oyuzden kasa ve monitor önerirmisiniz 1500-1600 tl ye
dipnot: vatandan bonus kart ile alınacak.
merhaba arkadaslar bu degerler en fazla kaç mbit neti destekler ?
Hat Durumu		 
Yardım
Yukarı yönde hat hızı (kbit/s) 957
Aşağı yönde hat hızı (kbit/s) 8191
Yukarı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 7.8
Aşağı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 20.1
Yukarı yönde aralık derinliği 4
Aşağı yönde aralık derinliği 16
Hat standardı ADSL2+
Yukarı yönde hat zayıflaması (dB) 6
Aşağı yönde hat zayıflaması (dB) 9
Yukarı yönde çıkış gücü (dBmV) 8.1
Aşağı yönde çıkış gücü (dBmV) 11.2
Kanal türü Interleaved
Yukarı yönde CRC 0
Aşağı yönde CRC 0
Yukarı yönde FEC 0
Aşağı yönde FEC 0
arkadaslar bundan yaklasık 1 hafta once anneme tel. gelmiş tahahhütünüz bitti diye.arayan kadın normal faturanızdan (63tl) daha fazla bı rakam gelebilir demiş ne yapmamız lazım biz aynen bu tarifeden devam etmek ıstıyoruz?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Trabzonspor
LOL
Master Yi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 439
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 10.227 (Bu ay: 100)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.