L

Er
04 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba

Aracım Skoda Süperb 2013 model 180bin km DSG şanzıman

Sorunum şu; aracımla yokuş agırlıklı yolda giderken bir an geliyor (benim tahminim ısınınca oluyor) birdenbire araç bayılıyor çok dik olmayan bir yokuş çıkarken bile dip gaz vermeme ragmen devir 2500 'ü geçmiyor hız 30-40 oluyor ama araç hiç bagırmıyor sanki ben gaza basmıyormuşum gibi oluyor. Vitesi manuele alınca da aynı şekilde düzelmiyor. İnatlaşıp o hızda devam edersem hız düşüyor ve teklemeye başlıyor.10 -15dk dinlendiriyorum düzeliyor.

Ustalar; motor saat gibi şanzımandada sorun görünmüyor arıza ışıgı da yok, hata kodu da yok muhtemelen yakıttan dediler ama ben yakıt olmadıgına eminim shell vpower ya da opetten alıyorum.

Yarım depoya yakıta tavsiye üzerine Würt kullandım düzelmedi.Serviste regenerasyon yaptırdım düzelmedi.Filtre bakımları yag bakımını yaptım düzelmedi.Şimdi usta tavsiyesi DPF iptali üzerine düşünüyorum ama bence katalizörde degil cünkü arıza ışıgı yakmıyor.

Böyle bir durumla karşılaşan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Google aramalarda çıkan sitelerde gazete sitelerini engellemek istiyorum. Aramalarda milliyet,hürriyet, sabah, cnn, sözcü en üstte geliyor. Sizde biliyorsunuz ki bu siteler reklamdan geçilmiyor. Bir haberi 6 7 sayfaya bölüp veriyor. Zaman kaybı ve stres yaratıyor. Nasıl kurtulabilirim bu sitelerden. Chrome'dan engeleyebilirsem süper olur.
Çok saçma bir şekilde ders konusu bile bu haber sitesinde çıkıyor🤔
Arkadaşlar bugün maaşım yattı borçları ödedim fakat paramın 625 liralık kısmına bloke konduğunu gördüm.Ziraat müşteri hizmetlerini aradım nedenini göremiyoruz dediler. Borcum harcım yok herşey planlı zamanında ödenir. Hesabım başak hesap olduğu için son zamanlarda eksiye düşüyor diye para tutmuyorum maaş yatar yatmaz başka yere transfer ediyorum.Sizce sebebi ne olabilir böyle bir durumla karşılaşan oldumu aranızda.
Arkadaşlar Casper Nirvana N410 windows 10 işletim sistemli tabletimle kendi evimin wifi'si dışında apartmandaki bütün wifi bağlantılarını görüyorum. Telefonla paylaşım veriyorum onuda görüyor bağlanıyor ama evimin kablosuz internetini görmüyor. Modem ayarlarına girdim ismi değiştirdim kurcaladım tesadüfen bağlandı 1 2 gün tableti açmadım bugün gene aynı görmüyor. İnternette araştırdım sorunun kaynağını çözümünü bulamadım.Başına böyle bir sorun gelipte çözebilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba abilerim, kardeşlerim, arkadşlarım Kredi Yurtlar Kurumu tarafından yurt öğrencilerine verilen internet erişimi ne kadar güvenlidir facebook , twitter ya da başka bir sosyal paylaşım sitesi üzerinden yazdığımız yorumlar beğenilerimiz takipp ettiklerimizin devlet büyüklerimiz tarafından görülme olasılığı var mıdır acaba :/
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 381 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.