A

Çavuş
03 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Thief oyunun video incelemesi neden yapilmadi?
Arakadaşlar merhaba. Ben BSC için Windows Phone işletim sitemi için uygulama yazdım. Uygulamadan tüm haberleri okuya ve videoları izleyebilirsiniz. Tarihe göre tüm haberleri sıralayabilir,ve türüne göre tüm BSC ve oyun videolarını izleye bilrisiniz.
Uygulamanın linki bu:http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/bsc/1c4dbf20-f9c3-46d3-8229-68e29cd8c2ba

Eğer Windows Phone işletim sistemli telefonunuz varsa, marketplace-den BSC -ni aratmanız yeteeli olacaktır. Uygulamayla ilgili düşüncelerinzi ve önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.
Arakadaşlar merhaba. Ben BSC için Windows Phone işletim sitemi için uygulama yazdım. Uygulamadan tüm haberleri okuya ve videoları izleyebilirsiniz. Tarihe göre tüm haberleri sıralayabilir,ve türüne göre tüm BSC ve oyun videolarını izleye bilrisiniz.
Uygulamanın linki bu:http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/bsc/1c4dbf20-f9c3-46d3-8229-68e29cd8c2ba

Eğer Windows Phone işletim sistemli telefonunuz varsa, marketplace-den BSC -ni aratmanız yeteeli olacaktır. Uygulamayla ilgili düşüncelerinzi ve önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.
AC 3deki en iyi savaş animasyonlarını bir arada topladımş yunu daha oynamadıysanız, gidin alın ve oynayın. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=iSxbbz7iJQQ
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Oyunu 3 haftadır oynuyorum. Hiç bir sorunum yoktu. Ama nerdeyse 2-ci boss fight-ından sonra oyunda bir sorun yaşanmaya başladı. Öldükten ve ya oyundan çıktıktan sonra oyuna girdiğimde "Continue" ve ya Load menüsünden "Latest Auto Save" -e tıkladığımda yükleme ekranı geliyor ve şu lanet olası yükleme ekrnl bir türlü bitmiyor. Tek çarem ALT+F4 yapıp çıkmam ve oyunu açtığımda Load menüsünden Previos Auto Save-e tıklamak. Bu zaman ortalama 5 -10 saniyelik yükleme ekranından sonra oyun açılıyor. Açılıyor açılmasına da ama son kaldığım yerden değil tabiki, ondan bir önceki auto-save olunan yerden.
Google-da baya bir aradım, bu sorunu yaşamış birini bulamadım. Ve son çare buraya yazdım.

Teşekkürler.
Merhaba beyler. Oyunu oynuyorum su an. Cok begendim. Remedy gercekten iyi bir is cikarmis. Bu arada oyunun optimizasyonunu da gayet guzel buldum.
GTS 450 ekran karti kullaniyorum. Oyunu kayd etdtim ve youtube-a upload yaptim.
Isteyen olursa burdan izleye bilir.https://www.youtube.com/watch?v=JK3Mx5HLPbc

Videoyu buraya koymak da amacim daha cok izlenmesi. :)
Merhaba arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere Alan Wake American Nightmare dün PC-ye duyuruldu. Peki Alan Wake American Nightmare -i PC-de oynamak için original ALAN WAKE PC-de kurulu olmalımı, değilmi?
Bu konuda bilgisi olan var mı?

Teşekkürler....
Merhaba arkadaşlar.
Rage -i sistemime kurdum. Ondan sonra en son update-ni indirdim ve kurdum. Kurduktan sonra garfik ayarlarınabazı seçenekler eklendi. Zaten oyunu da sorunsuz oynuyorum. genelde 30+ Fps alıyorum.

Sistemim:
CPU - İntel Core2Duo E7500 2.93ghz
GPU- NVidia GeForce GTS 450 1024mb
1920*1080 resolution

Ama oyunda save yaptığımda bazen 15-20 saniyelik donmalar oldu. Task Managerden CPU kullanımına baktığımda oyunun CPU-yu 100% oranında kullandığını gördüm. Google araştırdım, çoğu kişi bu sorunu yaşıyorlarmıs. Ama çözümünü bulamadım.
Genelde oyunun exe-sinin Target propertisine bazı yazılar ilave etmemiz gerektiğini söylüyorlar. Onu da yaptım bir değişiklik olmadı.

Sizlerden bu sorunu yaşayan ve çözebilen oldu mu?
Teşekürler...
Arkadaşlar merhaba.

Ben Saints Row: The Third -de karakter oluşturmaya taltım kafayı. Youtube-da baktım nerdeyse tüm ünlüleri oluşturmuşlar. Nicolas Cage -den tutunda 50Cent-e kadar ordan HULK-a ordan da Jim Carrey-e kadar.
Merk attim aranızda EZİO AUDİTORE- yi oluşturmak isteyen ve ya oluştura bilen oldu mu?
Ben çok çalıtım ama olmadı.
Hakkında
Meslek: .Net Developer
İlgi Alanları: Assassin's Creed, Ezio Auditore
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 96
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.411 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 127 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.