B

Onbaşı
12 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yaw biz bu konuyu burda zamaninda cok tartistik. ne diyeyim artik bilemiyorum. Herkes diyor birleselim. Ozellikle extemede ben sunu gordum bu serverda oyunu oynayan cok Türk var. Ama olmuyor olmuyor. BEn normalde bnb oynuyordum. su anda ise extremeye gectim! Bana yapilan istekler uzerine ve benimde bir anlik gazimla ayrildim eski serverimdan Extremeye geldim cunku burada cok deger verdigim ve sevdigim insanlar var. Bir clan kurduk yavas yavas ama saglam buyuyoruz. Ben bu serverda sunu gordum Turkleri cogu dagilmis hatta birbirine girmis. Ayni olay gecen gun bizimde basimiza geldi. Turk Turke savas yaptik. Ama ben onlarin turk olmadigini biliyorum. ( not : bilenleriniz ztn var; bu forumda bile adam gelip bana sunu demisti; Siz TURK dEILMISIN HEpiniz aynısınız). ONun icin sizde her Türküm diyene inanmayin.
Birleşme olayina gelince biraz tecrubemiz var bu lineage oynunda dedik girelim su extrmeye toplayalim Türk kardeşlerimizi ,nitekim oylede oluyor. Yanimda cok sağlam çok değer verdiğim insanlar var. Benim bu lineage oynundan edindiğim birçok arkadaşim var. oyleki beraber birbirimize farklı sehirlere ziyaretler bile yapiyoruz.
Az cok anlamissinizdir ne dmek istedigimi. Bu oyuna bazen sadece bir oyun deyip geciyoruz ama gunumuzun belkide yarisini bu oyunla geciriyoruz. Biz bu degerleri ekipce c1den kazandik.
Simdi; bzimle birlikte, bizim gibi dusunen, bizim gibi bu oyuna değer veren, bize guc katacak arkadaşlari ekibimize kardeşliğimize bekleriz.
Beyler bu extremede hangi yolu izleyip weaponlarimiza +15 , +20 vs basabilecegiz ? Bu server kapanma muhabbetlerini filan cok onceden denedim ben. +13 e kadar cikardik bir blunti. Ama sorun suki bunun gercekten adam gibi bir yolu varmi? yada bilen biri anlatirsa cok iyi olur
Hakkında
Forum İmzası:
kural dışı imza
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 27
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.179 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Lineage II
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.