H

Çavuş
06 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar. Bu işlerddn pek anlamam ama insan heves ediyor işte. Bi çift pionnerin ts serinden höporler aldım ürünün tam adı aklımda degil malesef. Teyp pioner arkalarda dandik höporler var tours filandı markası onların yerinede pıoner alıp bi çiftte pioner oval alıcam. Bi bass bi anfi lazım ama nası bass almayılım anfininde cok fazla çeşidi var insanın kafası karışıyo gercekten. Malzemeler bunlR arkadaslar öneriliriz ne dir. Şimdisen elinize saglık.
ÖNCELİKLE MERHABALAR ARKADALAR. CLİO 3 1.2 2007 MODEL KM 61BİN FİYAT 21BİN ALMAYI DÜSÜNÜYORUM UFAK Bİ ARASTIRMA YAPTIM AMA BİRAZ KAFAM KARISTI. KİMİSİ 1.2 DEN FAZLA VERİM ALAMAZSIN DİYOR KİMİSİ PERFORMANSİ DÜSÜK VS GİBİ SEYLER SÖYLÜYOR. BU ARACI KULLANANLAR ARKADASLARIN YORUMLARINI VE GÖRÜSLERİNİ BEKLİYORUM. ARACI AİLE ARABASI OLARAK KULLANMIYCAM VE ARADA UZUN MESAFEDE YOL YAPICAM.
Merhabalar Arkadaslar.

19 bin tl lik bi araç almayı düsünüyorum ama bi türlü karar veremedim. secenek cok ve böyle olunca insan karar vermekte zorlanıyor.
Düsündüğüm arac benzinli olursa 1.2 dizel olursa 1.3. az masraflı ve parça konusunda kolaylık.

Benim karar veremeyip aralarında kaldığım araclar..

Clio HB 1.2 benzinli 2005-2006
Suzuki Swift 2006-2007
Hyundai Gtez

Tavsiyelerinizi ve Yorumlarınızı Bekliyorum...
Herkese merhaba android'den ios a geçmeyi çok istiyorum.Hali hazırdaki bütçemde kısıtlı arkadaşımdan ablasının istanbula geleceğinin haberini alır almaz.Apple store'ya baktım ama bulamadım İpad 1 32GB 3G + Wifi ve İpod nano 16GB 6.jenerasyonun amerika fiyatı hakkında elle tutulur bir şey bulamadım daha önce getirtmiş veya bir bilgisi olanların yardımcı olmalarını bekliyorum.

Teşekkürler...
ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR. TTNET YALIN İNTERNET KULLANIYORUM AMA BU SON 1 AYDIR SUREKLİ NETTİM ARALIKLARLA KOPUYOR. TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE BİR COK KES GÖRÜŞTÜM BANA SORUNUN BİLE ALAKASI OLMADIGINI SORUNUN SİZDEN KAYNAKLANDIGI SÖYLEDİLER. ÇÖZÜM OLARAKDA MODEM ARIZALANMIS OLABİLİR DEDİLER. TPLİNK MODEM KULLANIYODUM AMA TTNET BANA MODEM VERMİŞTİ SIFIR KUTUSUNDA BENDE MODEM KAYNAKLABİLİR DİYE YENİ OLAN TTNETİN VERDİĞİ MODEMİ TAKTİM AMA DEĞİŞEN BİŞİ OLMADI SORUN HALA DEWAM EDİYO. SONRA KABLO BAĞLANTİLARINDAN SORUN OLABİLİCEĞİNİ SOYLEDİ BENDE TANIDIK ELEKTRİKCİ ÇAĞIRDIM VE BUTUN KABLO BAĞLANTILARINI TEK TEK DEĞİŞTİRDİM AMA SORUN HALA DEWAM EDİYO. VE TTNETİ TEKRAR ARADIM BU SEFER YA BİLGİSAYARINIZLA ALAKALI Bİ SORUN YADA BINANINA GELEN KABLOLARDAN OLABİLİR DEDİLER. VE Bİ ARIZA KAYDİ OLUSTURDUK ERTESİ GUN ARIZA KAYDİ İÇİN YETKİLİLER GELDİ VE KONTORLERİNİ YAPTILAR ONLARDA SORUNUN BİZDEN KAYNAKLANMADIGINI SÖYLEDİLER. BENDE O ZAMAN DEDİM BİLGİSAYARDANDİR DİYEREK BİLGİSAYARIMI FORMATLADIM AMA SORUNUM HALA DEWAM EDİYO. EVET ARKADAŞLAR BU SORUN NEDEN OLABİLİR ALLAH AŞKINA BİRİ YARDIM ETSİN. SORUNU Bİ TURLU BULAMADIM HER TURLU YOLU DENEDİM AMA NAFİLE. EN SONUNDA TTNETİ KAPATIRIP TURKCELL SUPER ONLİNE GEÇİÇİŞ YAPICAM. YARDIMLARINIZ VE YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMİDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Merhaba arkadaşlar Casperin yeni cıkaracagı Nırvana Tablet 7 hakkında bilgisi olan yada kullanan arkadaşlar ürün hakkında bilgi verebilirler mi? Ürün daha oncede piyasaya sunulmus ancak stokları bitmiş ve yeni part 20 kasımda satışa sunulcakmıs. Fiyati 249 tl. Bilgi veren arkadaşlara Teşekkürler...
ahizenin ses ayarı en son seviyede ama yinede ses az geliyor. verison 5.0.1 ıphonenumda jailbreak var. Cihazımın garantisi var. ama daha once cıhazımı servise verdim değişim yaptılar simdi yine versem değişim olurmu?
Merhaba arkadaslar cihazim iphone4 siyah 16gb bazi arkadaslarim gorusurken karsi tarafin sesi az geliyo. Ses ayarlarinin hepsi acik ve en yuksekde. Sorun ne olabilit benim höporlerim mi bozuk. Hadi diyelim bozuk ne kadara degisir. Garantisi var ama garanti kapsamina girermi. Simdideen tesekkurler
arkadaşlar aracım 2010 model fıorıno aracımla bi ıkı defa tekırdaga gıdıp geldım 120 geçince dıreksıyonda titreme oluyo. 140 gordum 140da asırı derecede bi titreme oluyo. tanıdık rot balancı var ona sordum lastıklerın değişmesi gerekiyo dedi sonrada balans ayarı yapılması gerektiğini soyledi. baska kişilerede sordum aracın govdesi titriyo olabilirmiş eger aracın govdesi titriyosa cııdddli anlamda bi masraf oldugunu soylediler sizce sorun nerden olabilir.??
Merhabalar Arkadaşlar...

Iphoneda numara engelleme programı arıyorum. Bi sapık dadandi kurtulamıyorum. Turkcell musteri hizmetlerini aradım ama numara engelle gibi bi hızmetleri ypkmus. Program sayesinde engelleme yapabılırsınız dediler. bole bi program varsa acil yardım edermisiniz. Şimdiden TeşekkurLer...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 60
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 22.082 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.