G

Er
06 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
361334 Gün Cezalı
357321 gün 7 s. 9 dk. kaldı
Gönderileri
Bu sene üniversiteye gidecem ama beni görenler 15-16 yaşında zannediyorlar.Yaş 18 ne yapacağım nasıl yapacağım hiç bilmiyorum.Lisede bu durumdan çok çekmiştim.Allahtan biraz boy var da ordan kazanıyoruz.Ne yapabilirim? (Olayı şakaya vurmayın beyler konu ciddidir)
http://www.hizliupload.com/di-ZYKP.jpg

Resmin yazılarını nasıl okunur hale getirebilirim?
Bende bakım nedeniyle çalışma var diyor.Siz girebiliyormusunuz?
Hangi meyve suyu markası(şeftali suyu) tavsiye ediyorsunuz beyler?
Mezunlar için (YGS/LYS) dersaneler ne zaman başlıyor?
Bir defa aldığımdan dolayı kalın çıktılar ve çok olmazsada var.Sizce almalımıyım?
Beyler film izlemek istiyorum.Evdeki internet vınn olduğu için internetten indirip evde izliyordum bu zamana kadar ve downloadhelper programını kullanıyordum.Son iki gündür nedense videolar olmuyor az öncede bir tane film indirdim gelip izleyim dedim sürekli hata veriyor.Programdanmıdır yoksa flash bellektenmidir(flash ı yeni aldım)
Aramızda üni. tercihlerine tıbbi görüntüleme yazmış veya şuan tıbbi görüntüleme okuyan arkadaşlar var m?
Beyler 2 yıllık SHMYO tercih etmeyi düşünüyorum bu sene.Ancak aklıma takılan sorular var.Bunlardan biri;Geçen sene öğrenci alan üniversiteler var ve bunların koşulları var(Yerleştirme öncelikleri).Ve bu üniversiteler sadece sınavsız öğrenci almışlar.Bu durum sadece bu sene içinde geçerli mi yani yerleştirme öncelikleri.Yoksa bu sene farklı mı olacak?
Üniversite tercihlerime aydın-adnan menderes üniversitesini yazıcam.Hatta ilk sıraya onu yazmayı düşünüyorum.Bana aydın hakkında üniversite hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 173
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 44.234 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.