H

Yüzbaşı
03 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri

iyiakşamlar arkadaşlar. amd 7600x işlşemciye sahibim, soğutucu olarak da dark x129 bulunmakta. bugün amd ryzen programı üzerinden baktığımda işlemci clock speed parametresinin 800mhz altında olacak şekilde değişken olarak 200, 280, 370, 90 mhz şeklinde farklı mhz değerlerine kadar indiğini gördüm, yük/oyun altında her hangi bir sıkıntı yok, 5400 mhz kadar çıktıyor... daha önce intel ve amd başkaca işlemciler de kullanmıştım fakat işlemci saat hızının 800 altına indiğini/inebildiğini görmemiştim... bu normal bir durum mudur? yoksa benim işlemcide çalışmaya yönelik bir sorun mu bulunmakta? ayrıca işlemci ısısı olarak da boşta 42,44 derece arasında bulunuyor, ısı anlamında da ryzen işlemci için normal midir? teşekkürler....

Herkese selamlar....ps4 uzerinden Ufc3, ufc2 oyunlarını almak istiyoruz fakat bu oyunlar ea play uyelik grubunda yer alan oyunlarmış. peki ea play 1 aylık uyelik alsak bu oyunları parayla tümden satın almamız mümkün mü? Yoksa sadece uyelik surecinde oynanmaya mı ızin veriyor bu sistem...bu oyunları her daim oynayabilecek şekilde para ile alma imkanimiz yok mu?

selamlar psn de kutuphane icinde satin alinanlar listesi icinde, psn plus oyunlari da mi yer aliyor yoksa psn plus oyunlari ayri listedekiler mi? satin alinanlar icinde yer alan oyunu indirip ozellilere baktigimda psn plus bitis tarihine kadar oynanir seklinde sure gpzukuyor...halbuki oyun psn plus listesinde degil satin alinanlar listesinde yer almakta...suresiz olmasi gerekmiyor muydu?
slmlar arkadaslar, amazondanhttp://www.amazon.com/Square-Enix-Hitman-Absolution-Action/dp/B009084NUQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1421916811&sr=8-1&keywords=hitman+figure linkteki ürünü almak istiyorum fakat kargo dahil toplam ücretini anlayamadım...ayrıca gümrükte sıkıntı olurmu acaba''''
elimde msi 790 fx gd 70 anakart bulunmakta ayrıca da 1000 lik xsilence power var. bu iki bileşenle güncel bir oyun sistemi kurabilirmiyim, yoksa sıfırdan anakarlı bir sistem mi kurmam lazım..yardım ederseniz sevinirim
Slmlar, ekran dahil maksimum 5000 tllik sistem toplamayi dusunuyorum.ekran karti olarak zotac gt 970 amp istiyorum fakat islemci ve diger bilesenle icin ne onerirsiniz...ayrica kasa olarak tower ve ileriye donuk birsey istiyorum...oyunlari da 1920 1080 cozunurlukte oynarim 3k 4k olmali diye bir dusuncem yok, sistem toplama konusunda yardimlarinizi bekliyorum...
Arkadaslar paypal odemeli switceasy.com dan ipad kilif aldim...odeme yapildi fakat bunun yollanip yollanilmayacagini ve kargo takibini nerden ve nasil yapacagim bilen varmi? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler
arkadaslar iyigunler. eşime ipad alacagız ama aklım karıstı.. yeni ipad ile 4. nesil arasındaki fark nedir acaba, aradaki fiyat farkına deger mi....ayrıca vatanbilgisayar da buldumhttp://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/apple-md523tua-4nesil-ipad-32gb-wifi+4g-siyah-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-662gr/productdetails.aspx?I_ID=63462 fiyatı nasıl sizce, çok mu pahalı... daha uyguna bulabilecegim güvenilir bir site var mı..... şimdiden teşekkürler
arkadaslar youtube den felan ızlerdım the crow fılmının videosuyla çalan bi parça vardı....tam türü nedir bilmiorum ama sanırım ghotik mi metalmi öyle bişiydi....o şarkıyı da yine donanimhaberden bulmustum ama şimdi ismi bi türlü aklıma gelmedi...bi bayan vokalisti mi ney vardı...bilen varsa yardımcı olursanız sevınırım
anakartım msi 790fx gd 70 .....anakartla uyumlu timing degerleri ve voltajı guzel tam performanslı ram ne önerirsiniz....toplam 8 gb ram almayı düşünüyorum lakin okadar cokki piyasada ve cok da anlamıorum....yarımlarınız ıcın sımdıden teşekkurler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 479
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 24.539 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.