I

Yüzbaşı
26 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Malum iş güvenliği eğitimi almak artık şart olmuş.Hangi şirkete girerseniz girin sizden bunu istiyolar.Ben okulda iş güvenliği dersi alırsam yine de iş güvenliği kurslarına gitmem gerekir mi yoksa okulda aldığım ders yeterli olur mu?
Üniversiteler arası yapılan geçiş(örn:ytü-makine'den itü-makine'ye gibi.) ya da aynı üniversitede bölümler arası yapılan geçişler(örn:ytü-makine'den ytü-inşaat'a gibi) ne zaman yapılabilir?(2.sene 2.dönem vs. gibi)

Yardımcı olur musunuz?
Bu 2si ve ek olarak Osmangazi-EEM(iö)(İng) arasında kaldım siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?
Sizce hangisi gelir?Yardımcı olur musunuz?

Bu sene Ankara'ya açılıyor bildiğiniz gibi.Tercih listme koymayı düşünüyorum derslerin %100 ingilizce olmasıda iyi.Sizce listemde olsun mu yoksa yeni üniversite ne olucağı belli olmaz mı?
Yıldırım Beyazıt Üni. Bilgisayar Müh.
Yıldırım Beyazıt Üni. Elektronik Hab. Müh.
Yıldırım Beyazıt Üni. Makine Müh.
Yıldırım Beyazıt Üni. Bilgisayar Müh.(İÖ)
Yıldırım Beyazıt Üni. Elektronik Hab. Müh.(İÖ)
Yıldırım Beyazıt Üni. Makine Müh.(İÖ)

Bunları tercih listeme koyucam ama sıralamasını nasıl yapıcağıma karar veremedim sizce nasıl yapmalıyım?
MF4 puanım 444,848 sıralamam 41847 sonuçlar açıklanmadan öncek hedeflerim ytü elektrik müh.(iö) ve iü elek.-elektronik müh(iö)di.ikiside geçen sene 36bin civarı almışlar bunlar için hala şansım varmı?yoksa nereleri önerirsiniz?
Ben sınavda önce puanı mı 395.okul puanını 60-65 gibi bekliyordum gelin görün ki öyle olmadı.
Puanım 390,xxx geldi pek bi hayal kırıklığı sayılmaz ama okul puanı asıl önemli olan bu 53,x geldi.
Mf4 puanım 444,xxx sıralamam 41,8xx geldi.Hedeflerim YTÜ Elektrik müh.(iö) ve İÜ Elektrik-Elektonik(iö) di.
bunlar 36bin civarı almış geçen sene tutma ihtimali varmı?Birde bana nereleri öneririsiniz?
Fm 2012'nin yıldızları kimler olabilir?Şimdiden tahmin edelim. Benim tahminlerim;

Tolga Ciğerci(Wolfsburg)
Eduardo Salvio(Atl. Madrid)
Lucas Piazón(Chelsea)
Souleymane Coulibaly(Tottenham)
NEYMAR(Santos)
Arkadaşlar maaş bütçesini arttırmak için transfer bütçesinden oraya para gönderiyordum.Ama bu adjust budgets yazana basınca artık o olmuyorda maaş bütçesinden transfer bütçesine aktarım oluyor onu eski haline nasıl döndürebilirim?
Hakkında
Forum İmzası:
Sakarya Üni. || Elektrik-Elektronik Müh.
Hakkımda:
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung-Corby
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 384
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 36.018 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.