K

Er
16 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
beyler mf4 sıralama 140900 hangi bölümleri önerirsiniz kafam çok karışık yemin ediyorum günlerdir araştırma yapıyorum ama hala bir fikrim yok bir tercih listem yok :S sıralaması bana yakın olan arkadaşlar veya bilgisi olanlar bi yardım edin ..
Arkadaşlar bu bölüm hakkında bana bilgi verebilir misiniz ? geleceği olan bir meslek mi ?
Evet nedir beyler ?

Ben D.E.R.T di dinliyorum oneririm Fuck you s.o.a.d

Konu can sıkıntısından açılmıştır sormayın.
Siz duydunuz mu bilmiyorum ama heralde 69-70-71 dk arasında topu kaybedince heralde s.k.t.r a. dedi

Ya da ben yanlış anladım.
Evet beyler yardımlarınız gerek yarın 1 senedir bana laf söylemesine izin verdiğim çocukla kavga edicem yok mu şöyle bi iki hareket falan bildiğiniz. Biliyorum son bir günde bişey öğrenilmez ama yinede :)

Evet beyler bugün çocuk yine dalga geçti hemde okula gelir gelmez bende dedimki eğer bir kere daha dalga geçersen seni doğduğuna pişman ederim. Çocuk sırada durduğumuz için habire dalga geçti o kadar hocanın imilletin içindede bişey yapmadım içeri girmemizle birlikte omuz koyarak duvara yapıştırdım. Sonra dedi dur yukarda dövüşürüz falan dedi bende yukarı çıktım çocuk hemen olay olmuş bitmiş gibi arkadaşının yanına gitti. Bende korktu diye bıraktım. Neyse bu dalga geçmeyi kesti. Son dersler bunun grupları bir araya geldi bu grupta benden acayip sinir kapar neyse çocuk onların yanında laf attı bende ona bi laf soktum çocuk bütün sınıfın önünde bozuldu. Ama bu çocuk durma k bilmeyecektir yarın Dövüşcez İnş.
Sınıfta durmadan bazı p.çlik yapanlar var artık dayanamıyom fala dövüşmeyide bilmiyorum acaba boks öğrensem bi faydası olur mu?
. pardon önceden açılmış konu :)
Evet arkadaşlar hazine buldum sayılır :) ama ilk önce bi kış zamanına dönelim şimdi benim dayımın arkadaşı ılıca kasabasındaydı o yolda yürürken bir kaç kişiden oluşan Amerikadan gelen ermeni grup ona eşlik etmesini istemiş sonra ermeniler ona bi yer gösterip nereden gidileceğini sormuş buda onlara eşlik etmiş dağın başına çıkmışlar dağın başında bi kayanın üstünde yazılar varmış bunlar hiç çaktırmadan yanlarında gelen kişiyi teşekkür edip gitmesini istemişler bu grup orada çadır kurmuş bi kaç gün sonra dayımın arkadaşı ılıcada bu grubu görmüş arlarında tartışma,kavga çıkmış gitmişler sonra şimdi gelelim günmüze dayım oraları çok iyi bilir bu grubu götüren arkaşla dayım ılıcaya yine gezmeye gittiler bida başka birisi daha varmış.Dayım yol tarifi alarak bunları götürmüş dayım bugün anlattı simgeleri gösterdi acaba burada bi hazine vb olabilirmi? heee bide arkadaşları dayımla hiç yol boyunca konuşmamışlar hep aralarında konuşmuşlar.Bide fotosunu çekip Amerikayamı ne yollamışlar.

NOT:bizim köy Süleymanlı ve ya kışla diye geçer ılıca kasbası vardır yakınlarında burada hazine,antika vb çok bulunur.

İnş. bende oraya giderim büyük ihtimalle SS de koyarım:).
VEVO nedir? niye insanlar yorumlarda vevoya küfrediyor bileniniz var mı?
mesela örnek olarak bi yoruma bakınız vevo iyi bi sövüş ve 240 kişi beğenmiş neden!!http://www.youtube.com/watch?v=2s3iGpDqQpQ&feature=player_embedded#at=15
evet beyler dediğim gibi süper kötü aranıyor benim ürettiğim baş düşman "disk" isimli olacak sizdende tavsiyeler bekliyorum :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 99
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 34.037 (Bu ay: 9)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.