Çavuş
26 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
HERKESE CÜMLETEN KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR BENİM SORUNUM ŞU İNTERNET GİRDİĞİM DE HİÇ BENİM ALAKAM OLMAYAN UYGUNSUZ SİTE REKLAMLARI GELİYOR CİD DİYE BİR ADI VAR ZANNEDERSEM BU KENDİNİ REGESTERİYE KOPYALADI AMA KOPYA YERİNİ BULAMIIYORUM BUNDAN KURTULMAM LAZIM ACABA NASIL HERKESE ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR.......
ARKADAŞLAR HERKESE KOLAY GELSİN BEN PC AÇTIĞIMDA ŞU HATA MESAJI İLE KARŞILAŞIYORUM
C:\WINDOWS\EXPLORASİ.EXE DİYOR VE WİNDOWS TARAFINDAN BULUNAMIYOR İSMİ DOĞRU YAZDIĞINIZDAN EMİN OLUP TEKRAR DENEYİN YAZIYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR HERKESE İYİ ÇALIŞMALR
S.A HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR AĞDA BİRBİRİNİ GÖREN BİLGİSAYRLAR AĞI OLAN BİLGİSAYARLARDA AĞDA DOS ORTAMINDA YAZIŞMAYI SAĞLAYAN BİR KOMUT VAR DI ACABA ONU HATIRLAYABİLEN VAR MI? HERKESEE KOLAY GELSİN
S.A arkadaşlar cümleten herkese kolay gelsin benim bir sorun olacaktı ağ üzerinde dos ortamında ağdan yazışmak için bir tane kod var dı o kodu hatırlayabilen var mı bir birde ben diğer arkadaşların ağını görüyorum dosyaları alabiliryorm ama onlar bana irişmek istediklerinde parola soruyor.bunun nedeni ne olabilir.
S.A ARKADAŞLAR • Monster T2 REX T72W1502 BU LATTOP HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BENİMLE PAYALŞIRMISINIZ???

• İşlemci : Intel Core 2 Duo T7200 (2 x 2.0 GHz, 4 MB Cache, 667 Mhz FSB, 64 bit)
• Ekran : 15.4" WIDE XGA TFT (1280x800 piksel)
• Bellek : 1 GB DDR2 RAM (en fazla 2GB)
• Sabit Disk Kapsitesi: 100GB 7200RPM
• Ekran Kartı : Nvidia Geforce Go 7600 512MB
• Genişleme Yuvaları : 1 x IEEE1394, 4x USB 2.0, S-Video Tv-Out, 1 x Infrared Port, 1 x PCMCIA Express Card Slot, Line in / Mic in Jack, RJ-11 ve RJ-45 çıkış, 2. monitör bağlantı çıkışı, Speaker / Kulaklık çıkışı
• Kablosuz bağlantı yetenekleri : Wi-Fi 802.11b/g ve Bluetooth V2.0+EDR (seçime bağlı)
• Optik Sürücü : Çift katman DVD yazıcı
• Ses: Stereo hoparlörler + High Definition Audio + Mikrofon girişi + Kulaklık / Hoparlör çıkışı
• İşletim Sistemi : Linux (XP Home: 89 $ + KDV)
• Ebatlar : 355 x 262 x 27 to 39mm
• Pil ve Pil Ömrü : Li-Ion 6 hücreli, kablosuz erişim ve internet uygulamaları ile 2,5 saat
• Klavye : Q Turkçe 85 Tuş
• Ek özellikler : 1.3MP çözünürlüğe sahip entegre dijital kamera
• Aksesuarlar : Deri Taşıma Çantası
• Ağırlık : 2,7 Kg

HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR
S.A ARKADAŞLAR BEN BİR DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR ALMAK İSTİYORUM 1,5 İLA 2 MİLYAR ARASI OLMASI BENİM TERCİHİM BU BAĞLAMDA BANA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİLGİSAYAR VARSA YARDIMCI OLURMUSUNUZ HER KESE İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN
arkadaşlar bir flas bellegiim var adı:SÜPER FLASH DİRİVE ben buna bilgisayarımdan bilgi atacagım zaman DİSK YAZMAYA KARŞI KORUMALI KORUMMAYI KALDIRIN VE BAŞKA BİR DİSK KULLLANIN benim belleğin yazmaya karşı koruması olan bir düğmede yok üstünde ama böyle hatar veriyor
baya sıkıntı yaptı sizce neden olabilir bunun cevabını atabeyoglu-57@hotmail.com adresine gönderirseniz çok sevinirim kolay gelsin
Sizce hangisi arkadaşlar bir tavsiyeniz varmı [code][/code]
EN İYİSİ EFENDİLER ARASINDAKİ FARK
Hakkında
Forum İmzası:
DÜNYANIN KALBİ ANADOLU ANADOLUNU KALBİ BİZİM KÖY SALARKOLU
Forum İkinci El İmzası:
Intel® Core™2 Duo T7200(2x2.0 Ghz,667Mhz,4MB Cache, 64 bit)+512 MB ATI Mobility Radeon X1600+15.4" WXGA(1280X800) "Crystal Bright Parlak Ekran"+1GB Dual DDRII 667 Mhz+120 GB 5400RPM PATA 8MB Cache+8X DVD +/- RW Dual+Intel 3945 wi-fi kart 802.11 a/b/g+4 in 1(SD/MMC/MS/MS Pro)+ Kulaklık çıkışı ve Mikrofon girişi+56k V90 Modem+10/100/1000 Gigabit Ethernet+5xUSB2.0 +1xIEEE1394+1xS-Video TVOut+1xHarici VGA çıkış+ Bluetooth Ver. 2.0+E-SATA Portu +A4TECH PK35N WEBCAM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 71
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.237 (Bu ay: 50)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.