C

Er
16 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Migros Sağlıklı Yaşam Aplikasyonu adlı bir uygulama hazırlamış.Sağlıklı ve dengeli beslenme için nerede eksik nerede fazlalarımız olduğunı görebileceğimiz ona göre alışveriş yapabileceğimiz bir uygulama.Özgür Torthttps://www.migroskurumsal.com/Basin-Aciklamasi.aspx?BasinAciklamasiID=239&height=500&width=600 linkindeki söyleşide bundan da bahsetmiş.
Arkadaşlar ben de lys'ye girdim ve sonuçların açıklanmasını bekliyorum. Müthiş derecede heyecanlıyım da :) Şu vakitlerde internetin altını üstüne getiriyorum :) Özellikle de Ankara'da yaşadığımdan, Ankara'daki üniversitelere bakıyorum.
Sorum da şu : Atılım Üniversitesi'nin bilgilerini araştırırken burs olaylarında kesilme bir durum söz konusu olmuyormuş artık. Acaba okuyan arkadaşlar bilgili arkadaşlar var ise yardımcı olabilir mi? Gidip üniversite ile de görüşmek istiyorum ama şu an şehir dışında olduğumdan gidemiyorum da. Merakımı da yenemedim bir türlü:(
Survivor'ı tv'den sürekli takip eddiyorum. Baya eğlenceli oluyor . Hep keşke orda olabilseydim diyodum. Ta ki facebook'taki uygulamalarını görene kadar. Adadaki görsellerini puzzle yapmışlar ve çözüp de en yüksek puan alan finali adada izleyecekmiş. Umarım kazanan ben olurum çok istiyorum:)
Kfc survivor uygulamasıymış ismi de.
KfcSurvivor
Selam arkadaşlar,

Son araştırmalara göre şeker vücutta zehir etkisi yapıyormuş. Uzmanlar şeker yerine bal gibi doğal tatlandırıcıların yenilmesini tavsiye ediyorlar.

http://www.internetciler.com/saglik/seker-hakkindaki-zehirli-gercek-internetciler-ozel-h45139.html
Selam arkadaşlar,

Son zamanlarda TV'de Radyo'da görmeye alıştığımız bal reklamları hakkında güzel bir yazı.

http://www.aksam.com.tr/programinizi-balla-kestik--98302h.html
Artık hayatı kolaylaştıran, iş hayatında yer edinmeyi sağlayan koçlar, danışmanlar , eğitmenler mevcut. Bunlardan bir kaç tanesini yazmak istiyorum bilgi olsun. Tek tek kavramları aramaktansa hepsini bir ara da bulmak daha kolay olacaktır.
1) Yönetici koçluğu; asıl amaç yöneticilerin performanslarını geliştirmek ve başarı kaydedenler için destek sunmak. Başka bir deyişle kurumsal başarıda bireysel katkıyı artırmak.
2)Takım koçluğu; asıl amaç profesyonel hayatta birlikte yol alan bireylerin, birbirlerini anlayarak ve empati kurarak, aralarındaki sorunları çözerek, kendi aralarında özel bir iletişim geliştirerek gerçek bir takım olmalarını sağlamak.
3)İmaj ve iletişim koçluğu; asıl amaç yöneticilerin kendi kültürlerini kaybetmeden şirket kültürünü ve imajını benimseyip dışarıya en doğru şekilde yansıtmalarını sağlamak.

Aklıma gelenler bunlar şimdilik ama merak edilen bir kavram olursa yardımcı olabilirim. Birde bildiğim kadarıyla tüm bu kavramların birleşmesiyle "Değişim Yönetimi" ortaya çıkıyor. O da ayrı bir konu ...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 8
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 18
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.213 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.