Teğmen
03 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Bir yakınımın ses kayıt cihazındaki mini kasetleri PC ortamına **** veya .WMA uzantılı olarak aktarmaya yarayan bir alet arıyorum (İçeriğindeki programla da ses uzantıları değiştirilebilir, farketmez). Belki uç nokta olabilir ama Numark firmasının çıkarmış olduğu TTUSB Turntable cihazına benzer bir ürün baktım, ancak bir türlü gözüme ilişmedi aradığım sayfalarda. Acaba böyle bir alet mi yok piyasada ya da ses kayıt cihazına başka bir adaptör takılarak mı dijital ortama aktarma yapılıyor? Yardımcı olabilirseniz ne mutlu.
Merhaba arkadaşlar... 5 Ekim Cuma günü gittiğim CeBit Fuarı'ndan bazı izlenimlerim: Katılmış olanlar da benimle hemfikir olacaktır ki, açılış saatinin geç olup kapanışın da erken olması sebebiyle fuar alanını çok detaylı olarak dolaşmaya imkân bulunamıyordu. Bunun yanında fuarda en çok kalabalığı toplayanlar Turkcell, Avea ve Digiturk bölümleriydi. Birçok eğlenceli sahne gösterilerinin ve aktivitelerin düzenlendiği stantlarda en çok üçüncü nesil teknolojisine yönelik tanıtımlar yapılmaktaydı.

Tüm stantlara dolaşamasam da fuardan edindiğim izlenim ve yeni çıkan çeşitli ürünlerin incelemesinin yanında makinemin bataryasının izin verdiği ölçüde çektiğim fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz."7 Eylül 2007'de yapılacağı duyurulan 3G lisans ihalesi, mobil operatörler arasındaki tartışmaları da artırdıç Türk Telekom Teknik Elemanlar Derneği numara taşınabilirliği davasının sürmesi nedeniyle mahkeme açarken, Vodafone da 3G'nin sadece Turkcell'e yarayacağını iddia ediyor..."

devamı burada:http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=19024.

Geç olsun güç olmasın...
Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinize iyi çalışmalar diliyorum. Benim sorunum XP Professional yüklü olan bilgisayarda MSN messenger üzerinden bir virüs bulaştığını düşünüyorum ve bilgisayar kapatılıp tekrar açıldığında Userinit.exe hatası veriyor. Bundan sonra hata bildirme raporunu gönderince bilgisayar belli bir süre açık kalıyor ama hemen ekran kararıyor ve bilgisayarı kapatmak durumunda kalıyoruz. Ağa bağlı bir bilgisayar olduğunu da belirteyim..Bu sorunun üstesinden gelmek için tavsiyelerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

Not: Detaylı bir arama yapmadığım için belki aynı hata ile karşılaşmış başka topikler de olabilir, o yüzden kusura bakmayın.
Genel tasarımı ve içeriği bir İsveç firması olan Syntes Studio tarafından hazırlanmış. Açılmamış halde aygıt cep telefondan çok gelecek zamandan gelmiş bir MP3 çalar görüntüsünde ve mavi LED ışığı da var. Enteresan bir tasarıma benziyor.http://www.mobilegazette.com/o2-cocoon-07x06x15.htm adresinde ayrıntılı bir incelemesi yapılmış.


Selam arkadaşlar, aslında sorum çok basit ama beni epey uğraştırıyor: Başka bir monitöre takmaya gerek kalmadan 60-75-85 olan hertz ayarımı tekrar eski haline nasıl geri getirebilirim? Normalde 75'i de görüyor monitör, ama 60'tan yukarıya çevirince bilgisayarı yeniden başlattığımda ekran karmakarışık çıkıyor. Bundan dolayı iki defa format atmak zorunda kaldım bilgisayarı.. Güvenli modda açtığım vakit ise hertz ayarları bu sefer gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Geçenlerde bu aletin 120 GB'lik olanını satın aldım. Ancak 80-90 GB boş yer varken HD ve DVD formatındaki filmleri çekme sırasında yeterli hafızanın bulunamayışı gibi bir hata verdi bilgisayar. Diğer taraftan 2,5 ya da 3 GB civarı boyuta sahip olan diğer HD videoları yüklemede bir problem çıkmadı. Acaba kopya koruma programı gibi birşey mi olabilir bu hata verişi aletin?
Hakkında
Konum: İstanbul,Kadıköy
Meslek: Asistan
İlgi Alanları: Bilgisayar ve seyahat
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
---HP Pavilion DV6 2155et---
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 183
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 250
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 17.363 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.