Teğmen
04 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.
.
Arkadaşlar sizi hayatınızı değiştirebilicek dev bir organizasyonla tanıştırmak istiyorum. Bu organizasyon sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, birçok etkinliğe katılabilir,para kazanabilirsiniz. Tamamı üniversite ve mezunlardan oluşan bu dev organizasyon elinden cep telefonunu düşürmeyen, eve gider gitmez bilgisayarın başına geçen biz gençler için mükemmel bir fırsat oluşturuyor. Organizasyonu incelemek ve başvuru yapmak içinhttp://goo.gl/IJCWdL tıklayabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar sizi hayatınızı değiştirebilcek dev bir projeyle tanıştırmak istiyoruz ayrıntılı bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım... 5s mi almalıyım yoksa 6 mi beklemeliyim ? Sizin önerileriniz nelerdir ? İphone 6 ne zaman çıkar ?
Arkadaşlar sizi hayatınızı değiştirebilicek dev bir organizasyonla tanıştırmak istiyorum. Bu organizasyon sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, birçok etkinliğe katılabilir,para kazanabilirsiniz. Tamamı üniversite ve mezunlardan oluşan bu dev organizasyon elinden cep telefonunu düşürmeyen, eve gider gitmez bilgisayarın başına geçen biz gençler için mükemmel bir fırsat oluşturuyor. Organizasyonu incelemek ve başvuru yapmak için LÜTFEN TIKLAYINIZ
Arkadaşlar sizi hayatınızı değiştirebilicek dev bir organizasyonla tanıştırmak istiyorum. Bu organizasyon sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, birçok etkinliğe katılabilir,para kazanabilirsiniz. Tamamı üniversite ve mezunlardan oluşan bu dev organizasyon elinden cep telefonunu düşürmeyen, eve gider gitmez bilgisayarın başına geçen biz gençler için mükemmel bir fırsat oluşturuyor. Organizasyonu incelemek ve başvuru yapmak içinhttp://goo.gl/bDfIS tıklayabilirsiniz.
.
Merhaba arkadaşlar sizi hayatınızı değiştirebilicek dev bir organizasyonla tanıştırmak istiyorum.Bu organizasyon sayesinde belkide hayallerinize henüz genç yaşta elde
edebilme fırsatı bulucaksınız.Tamamı üniversiteli ve mezunlardan oluşan bu dev organizasyonda tüm Dünyada 800.000 kişi çalışıyor.Bu Organizasyonun en büyük özelliği
burada çalışan herkesin kendi işine sahip olması.Bu sayede kendinize ait sürekli geliştirebildiğiniz bir işe sahip oluyorsunuz ve sizinle beraber çalışan insanlarla
her hafta etkinliklerle bir araya geliyorsunuz.Aralarında Odtü,itü,marmara üniversitesi gibi birçok üniversiteden insanlar mezun olduktan sonrada bu işe devam ediyorlar.
Eğer sizde ilerde daha kaliteli bir yaşam sürmek istiyor, benim büyük hayallerim var,üniversiteden sonra alacağım cüzi maaş hayallerimi gerçekleştirmeye yetmez, kendimi
garantiye almalıyım birşeyler yapmalıyım diyorsanız organizasyonumuza başvurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ön başvuru için TIKLAYINIZ

Detaylı yazımıza burdan ulaşabilirsiniz.

TIKLAYINIZ
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 258
İkinci El Bölümü Mesajları: 52
Konularının görüntülenme sayısı: 19.443 (Bu ay: 196)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.