Z

Çavuş
19 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Herkese Merhaba,
Geçen hafta logitech g633 kulaklık almak istedim biraz araştırdım baktım en ucuz teknosa.com da gördüm dedim alayım kart bilgilerimi girdim ödeme yapacağım "error" diye hata veriyor başka arkadaşın kartıyla ödeme yapmayı denedim sonuç yine aynı. Müşteri hizmetlerini aradım ürünün stokta olmadığı bilgisini aldım sistem değişikliği yapılıyormuş gibi bir bilgi verildi. Aradan 7-10 gün arası zaman geçmesine rağmen ürün hala stokta var görünmekte ve ödeme esnasında "error" hatası vermekte. teknosa.com gibi kurumsal bir firmanın olmayan ürünü listelemesi ve 7-10 gün gibi süre içerisinde halen bir düzeltmeye gitmemesi hiç hoş bir durum değil. hem zaman kaybı yaşıyorsunuz belkide burada uygun sanıp başka bir yerlerden alma fırsatını kaçırıyorsunuz.

https://www.teknosa.com/logitech-g633-artemis-spectrum-71-oyuncu-kulakligi-p-125087868
65 lvl 1000 madalya satılık fiyat 400

1100 toz vardır sıralamaya müsait bi hesap

uygun fiyattır
62 LvL BOOM BEACH HESABIMI SATIYORUM

BİR ÇOK ŞEY MAX. SEVİYEDEDİR.

690 GÜÇ TOZ BULUNMAKTADIR

FİYAT 300 SONDUR. İOS DA OYNUYORUM.
58 lvl boom beach hesabı satılık fiyat 350 tl

59 olmasına az kaldı 460 toz vardır
Arkadaşlar gamesultan dan facebook a epin yüklemesi yapıcam ama gamesultan içinden face giriş yap diyor ama bir turlu girmiyor . Baska hesapları deniyorum oluyor fakat kendi hesabıma girmiyor anlamadım nasıl bi engelleme var. Yada bi kısıtlama sözkonusu ama nedir bulamadım yardımlarınızı bekliyorum tşkler.
Hakkında
Meslek: Milli Eğitim Müdürülüğü VHKİ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 615
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 21.396 (Bu ay: 158)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.