C

Teğmen
09 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Samsung np300e5a-s0atr model laptop a sahibim. Ekranda resimde koyduğum gibi yarısında kırmızı bir görüntü sorunu oluştu. TV ye bagladigimda görüntüde herhangi bir sorun yok ekran kartında sorun olduğunu sanmıyorum. Nasıl düzelir. Ya da panel mi değişecek. Başka 15.6 uyumlu panel önerisi olan var mı

Hd uydu alıcı almak istiyorum..android falan olmasada olur zaten smart tv var televizyonumda..150-300 arası bir ürün öneren olursa sevinirim..kanal geçişleri ve görüntü kalitesi benim için en önemli seçenek..yardımlarınızı bekliyorum.
ramus şapkası almak istiyorum satan olursa alabilirim.
Arkadaşlar en fazla çıkacağım fiyat 220 civarları.önerilerinizi bekliyorum.
bugün oyuna girmek için açtığım kişi listem bomboş bir şekilde duruyordu.tekrar kapattım açtım yine aynı bunun sebebi ne olabilir?
Aşağıda özelliklerini yazdığım kasamı hdmi ile Samsung d 6000 tv me bağlamak istiyorum.bağladığımda 1080p ye getiriyorumama yazılar ve herşey çok küçük oluyor.720 p yaptığımda ekrana tam oturmuyor.tam olarak nasıl bi ayar yapabilirim 10809 görüntü alabileceğim?
Bilgisayarımın özellikleri:
Anakart: Asus m5a99x evo r2.0
İşlemci:Amd Fx 6100
Ekran Kartı : 2 gb sapphire 7870 oc 256 bit
ram: corsair 2*4 1833 mhz
14000-17000 arası dizel araç arıyorum.ABS olursa çok iyi olur.önerilerinizi bekliyorum.kango doblo tarzı araçlar olmasın..
Merhaba herkese.
Bende philips 19 '' lcd monitör var..son zamanlarda ekran da ara sıra kararmalar oluyordu hafif.ama şu anda sabah açtığım zaman yani ortam soğukken ekran pır pır yapıyor ve açılıyor kapanıyormuş gibi oluyor.ama yarım saat geçtikten sonra düzeliyor kendine geliyor.neden kaynaklanabilir.ve arızası nedir sizce?
Slm arkadaşlar,ben şu anda önceden kullanmaya başladığım vodafonelulara sınırsız paketteyim aylık ödemem 35 ama başka yerleride biraz aradığımda gelen fatura 55-60 oluyor..sizce paketimi değiştirip vodafonelulara sınırsız + 900 dakikalı her yöne olan pakete geçmelimiyim onun aylık ödemeside 55.ayrıca bir ücret alınıyormu bilgisi olan varmı?
Hakkında
Forum İmzası:
ßUR@K
Forum İkinci El İmzası:
ßUR@K
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 6.843 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.