C

Çavuş
08 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle kolay gelsin herkese başlıkta da belirttiğim gibi bo 3 oynamak için laptopumu değiştiricem kasmadan ve düzgün grafiklerle oynamak istiyorum sizce hangi laptopu tercih etmeliyim ?

Fiyat aralığım: 2.500-4.000 tl
Arkadaslar başlıktada belirttigim gibi oyunu acıyorum hic bir kasma donma olmuyor ama ne zaman maca baslasam degisik dakikalarda oyun duruyor ve çalışmayı durdurdu hatası veriyor lütfen yardımcı olurmusunuz

Sistem Gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows 7, 64bit
İşlemci: AMD Athlon II X4 620 Processor 2.60 GHz
RAM: 4GB
Ekran kartı:NVIDIA GeForce GT 630
Arkadaşlar ben bo2 almak istiyorum ancak laptopum kaldırırmı bilmiyorum sizlere sorayım dedim. Laptopumun markası samsung modeli R525 cevaplarınız için simdiden tesekkur ederim.
Beyler su sorunu cozen yok mu hala lutfen bırı yardımcı olsun yaklasık 1 aydır skıll move yapamıyorum lutfen yardımcı olun
Merhaba ben fifa 12 almak istiyorum pc için ama sistemim yeterli mi diye merak ediyorum sistemim;

İşlemci: amd athlon II dual core m300
Bellek: 2,00 GHz
RAM: 3gb ram
Ekran kartı: ATI Mobility Radeon HD5470
beyler matematikle ilgili film önerirmisiniz ödevim varda
Başlıkta belirtiğim gibi girişteki video da çalan şarkıyı bilen var mı ? çok hoşuma gitti.
İşlemci
Anakart
Ekran Kartı
RAM
tavsiyelerinizi bekliyorum cok pahalı olmasın ama pes i fifa yı cod ları calıstırıcak bir sistem istiyorum lütfen yardım edin
beyler eskişehirde oturan biri bana mw2 yi gift edebilir mi acaba ben parayı hafta sonu ona verebilirim

SteamID:cptsoap141
beyler oyunda konustuklarını altyazı olarak nasıl goruyoruz soylermisiniz lutfen
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 98
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 11.536 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.