U

Teğmen
10 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar forumda biraz araştırma yaptım.Fakat mesajların çoğu eskiye ait olduğundan tekrar sizlere sormak istedim.

2016 Polo Lounge TSI otomatik 29000km de aracım.1000 km sonra araç bakımı gerekiyor.

Yetkili servislerden fiyat aldım.Ortalama olarak 706 TL ile, 715 TL arasında fiyat verdiler.Sizlerinde bileceği üzere kaliteli özel servislerde var.Bu servisler daha önce yetkili servislerde çalışmış ustalar tarafından açılıyor.Örnek vermek gerekirse Bursa'da Otogen, Trabzon'da DostOto...

Bu tarz özel servisleri de arayıp fiyat aldım.Ortalama 315-350TL arasında fiyat verdiler 30.000km bakımı için.

Yetkili serviste bakım yaptırmak için 400TL fazladan vermeye gerek var mı? Yoksa bu bakım için özel servis mi tercih etmeliyim?

Aracın garantisi devam ediyor.Ve özel servis bakımı yaptırırsam garanti dışı kalacak. Bu riski almalı mıyım? Garanti kapsamında kalması çok önemli mi?

Örneğin babamın fikri özel servise yaptırmam.Bu bakımın ağır bakım olmadığından çok önemli olmadığını söylüyor.Babam da 2013 Polo TDI kullanıyor.Hiçbir bakımını yetkili serviste yaptırmadı. Bu konuda sizlerin fikirleri ve tecrübeleri çok önemli.

Bir arkadaşım Polo da EGR arızası yaşadı ve servise götürdüğünde bir bakımını serviste yaptırın ve garantinizi devam ettirelim dediler.Bende telefonla bunu soracağım.Sonradan herhangi bir bakımını yetkili serviste yaptırırsam garanti kapsamına tekrar alınır mı? Ayrıca bir sonraki bakımı 45bin km de olacak.O zamana kadar arabanın garantisi de bitebilir.

Bu sebeple kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar forumda biraz araştırma yaptım.Fakat mesajların çoğu eskiye ait olduğundan tekrar sizlere sormak istedim.

2016 Polo Lounge TSI otomatik 28.700 km de aracım.1300 km sonra araç bakımı gerekiyor.

Yetkili servislerden fiyat aldım.Ortalama olarak 706 TL ile, 715 TL arasında fiyat verdiler.Sizlerinde bileceği üzere kaliteli özel servislerde var.Bu servisler daha önce yetkili servislerde çalışmış ustalar tarafından açılıyor.Örnek vermek gerekirse Bursa'da Otogen, Trabzon'da DostOto...

Bu tarz özel servisleri de arayıp fiyat aldım.Ortalama 315-350TL arasında fiyat verdiler 30.000km bakımı için.

Yetkili serviste bakım yaptırmak için 400TL fazladan vermeye gerek var mı? Yoksa bu bakım için özel servis mi tercih etmeliyim?

Aracın garantisi devam ediyor.Ve özel servis bakımı yaptırırsam garanti dışı kalacak. Bu riski almalı mıyım? Garanti kapsamında kalması çok önemli mi?

Örneğin babamın fikri özel servise yaptırmam.Bu bakımın ağır bakım olmadığından çok önemli olmadığını söylüyor.Babam da 2013 Polo TDI kullanıyor.Hiçbir bakımını yetkili serviste yaptırmadı. Bu konuda sizlerin fikirleri ve tecrübeleri çok önemli.

Bir arkadaşım Polo da EGR arızası yaşadı ve servise götürdüğünde bir bakımını serviste yaptırın ve garantinizi devam ettirelim dediler.Bende telefonla bunu soracağım.Sonradan herhangi bir bakımını yetkili serviste yaptırırsam garanti kapsamına tekrar alınır mı? Ayrıca bir sonraki bakımı 60bin km de olacak.O zamana kadar arabanın garantisi de bitebilir.

Bu sebeple kararsız kaldım.

2016 Polo Lounge TSI otomatik 28.700 km de aracım.1300 km sonra araç bakımı gerekiyor.

Bir arkadaşım Polo da EGR arızası yaşadı ve servise götürdüğünde bir bakımını serviste yaptırın ve garantinizi devam ettirelim dediler.Bende telefonla bunu soracağım.Sonradan herhangi bir bakımını yetkili serviste yaptırırsam garanti kapsamına tekrar alınır mı? Ayrıca bir sonraki bakımı 60bin km de olacak.O zamana kadar arabanın garantisi de bitebilir.

Bu sebeple kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.
TOSHIBA A2001VL laptop almayı düşünüyorum...Forumu okudum ne yazık ki varolan topic silinmiş.Geri kalanlarda ise elle tutulur bir şey göremedim...O kadar kullanan olmasına rağmen pek topic açılmamış.Sadece şarjı konusunda bir topic e rastladım.

Ama bilgisayarın teknik kısmından pek anlamayan birisi olarak sizlere sormak istedim.Acaba bir inşaat mühensi olarak yeterli olur mu Karşıma çıkabilecek sıkıntısı olabilir mi?İlerde pişman olmayalım.Şarjı en fazla 1.5 saat gittiğini söylemişler...Bence toshıba için az değil mi?

Teknik kısımlarından ekran kartı ve işlemcisi proğram kullanmaya yeterli olur mu?Şimdiden yorum yapanlara teşekkür ediyorum.Bu hafta almayı düşünüyorum inşallah.hayırlısı olur...
Fujifilm 6500 mü?

Canon S3 mü??

Yoksa Fujifilm S5700 mü??

Fotoğraf makinası almaya karar verdim ama bu iki makina arasında kararsız kaldım.Makinaların bir birlerine göre artılarını,eksilerini yazarmısınız.Fiyat-performans olarak nasıllar.Aldıkdan sonra pişman olmayalım.Şimdiden yorum yapanlara teşekkürler...
Bir han, hani arz gibi kainat gibi gelip geçenler için bir misafirhane, bir seyirhane müsbet ve mahşere dair, bir ziyafet yeri ve ikramı bir demet nur...

Bakış açısı; nur penceresinden, hayata dair
..

TALEBETİ RESAİLİ'N NUR
http://www.hizmet.ile.biz
http://www.talebe.forumzen.com
arkadaşlar bu internette girilen siteler nasıl öğreniliyor ve nasıl siliniyor bunu iyi bilen birisi anlatabilirmi.araçlardan silinme haricinde başka bir yol varmı.cevap verme zahmetinde bulunan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
arkadaşlar bugün ek kontenjanlar açıklandı.sizce 263,449 say2 puanıyla nereler gelebilir.aranızda bilen var mı ?yardım ederseniz sevinirim.
D.H de ilk açılan en eski konuyu bilen varmı ?

bir anda aklıma geldi sormak istedim hangisi acaba.birde D.H ne zaman açıldı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 282
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 10.307 (Bu ay: 285)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.