M

Onbaşı
01 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bugun yeni bir sistem ve Samsung 22'' Lcd aldım baska bir ekrana taktım calıstı pc fakat daha sonra LCD ye bagladım baglantılar dogru eminim ama Check Signal Cable Digital diye bir hata alıyorum deliricem yardım lütfen
arkadaşlar bugun Vatandan Samsung LCD Aldım 22'' kasayı baska bi monitorle actım calıstı ama lcdye takınca check signal cable Digital diyor kabloları dogru sekilde taktık eminim acaba bi ayarmi yapmam lazım
Evet arkadaşlar bilgisayar alıcam bir sistem hazırladım ve almayı dusunuyorum eksenbilgisayardan alısveris yapanlarınız nasıl bir yer oldugunu soleyebilirmi bir sorun cıkarmı acaba?
evet arkadaşlar son olarak soyle bir sistem yaptım uygun oldugunu dusunerek yorumlarınız nelerdir

Merhaba arkadaşlar bugun yeni bir sistem alıcam bütcem 1.5 milyar ve vatandan almayı dusunuyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz cok bir bilgim yokta :) nasıl birşey almalıyım
Merhaba arkadaşlar yeni bir pc alıcam Bütcem 1.5 Milyar bu işten anlayanlar bu fiyata gore iyi bir pc toplayabilirlermi ve istanbuldan nerden alabilirim :)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 35
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.505 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.