Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 6 (2006) [ANA KONU] (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
0
Favori
80.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben neredeyse yeni başladım pse6 ya. Herşey güzelde şut çekme tuşu çok hassas. Yani tuşa dokunmamla şut barı tam olarak doluyor dolayısıyle attığım her şut üstten dışarı çıkayor. Bunu bir türlü ayarlayamadım. Varmıdır bunun bir çaresi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMXex

Arkadaşlar ben neredeyse yeni başladım pse6 ya. Herşey güzelde şut çekme tuşu çok hassas. Yani tuşa dokunmamla şut barı tam olarak doluyor dolayısıyle attığım her şut üstten dışarı çıkayor. Bunu bir türlü ayarlayamadım. Varmıdır bunun bir çaresi

banada oluyodu alışırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: palermo9

quote:

Arkadaşlar ben neredeyse yeni başladım pse6 ya. Herşey güzelde şut çekme tuşu çok hassas. Yani tuşa dokunmamla şut barı tam olarak doluyor dolayısıyle attığım her şut üstten dışarı çıkayor. Bunu bir türlü ayarlayamadım. Varmıdır bunun bir çaresi

banada oluyodu alışırsın

fifanın dandikliğinden kurtulalım dedik ama pes ede kızıyorum bi türlü gol atamadım ,kaleciyle karşı karşı kalıyorum bi bakıyorsun top tribünlerde

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: palermo9

quote:

banada oluyodu alışırsın

fifanın dandikliğinden kurtulalım dedik ama pes ede kızıyorum bi türlü gol atamadım ,kaleciyle karşı karşı kalıyorum bi bakıyorsun top tribünlerde

keleci ile karsıya karsıya hzlı koşmayla birlikte çapraz yone hamle yap yanında kolayca geciosun kaleci atlıo hemen sonra yürüyerek girersin kaleyee

• arkadaşlar bu oyun fx5500 ekran kartında çalışırmı
  • valla deyim neden konami isimler sacma safan sadece ingiltere ile ispanya ligi var ÇÜNKÜ PARASI YOK neden yok ÇÜNKÜ DÜNYADA HİÇ OYUN SATAMIYOR pesi belkide en çok alan TÜRKİYEDİR o da kopya oyun olduğundan hiç bi kazanç getirmiyodur almanyada kuzenim herkeze soruyo kimse KONAMİ firmasini tanımıyo bile BÜTÜN DÜNYADA FİFA SATILIYO zaten adamlar TÜRKİYE LİGİNİ BİLE YAPMISLAR ikinci ligleri bile alıyolar lısansları o kadar satın alabiliryolar NEDEN çünkü fifa adam gibi oyun olduğundan herkez bu oyunu alıyo BİZİM TÜRKLER bi şeyden çakmadıkları için yok PESMİŞ yok EA KAPATSIN stüdyoları filan ASIL KAPATCAK OLAN İFLAS EDİCEK OLAN PARASIZLIKTAN KONAMİDİR BE siz hala bişe bilmiyosunuz konuşun bakalım adamlar bize gülüyo PES OYNUYORUZ DİYE

• Ya arkadaslar Biri bana yardım edebilirim pro evolution soccer 2007 pc cıkacak yazıyor sıtede neden haLa yok ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetbalci

valla deyim neden konami isimler sacma safan sadece ingiltere ile ispanya ligi var ÇÜNKÜ PARASI YOK neden yok ÇÜNKÜ DÜNYADA HİÇ OYUN SATAMIYOR pesi belkide en çok alan TÜRKİYEDİR o da kopya oyun olduğundan hiç bi kazanç getirmiyodur almanyada kuzenim herkeze soruyo kimse KONAMİ firmasini tanımıyo bile BÜTÜN DÜNYADA FİFA SATILIYO zaten adamlar TÜRKİYE LİGİNİ BİLE YAPMISLAR ikinci ligleri bile alıyolar lısansları o kadar satın alabiliryolar NEDEN çünkü fifa adam gibi oyun olduğundan herkez bu oyunu alıyo BİZİM TÜRKLER bi şeyden çakmadıkları için yok PESMİŞ yok EA KAPATSIN stüdyoları filan ASIL KAPATCAK OLAN İFLAS EDİCEK OLAN PARASIZLIKTAN KONAMİDİR BE siz hala bişe bilmiyosunuz konuşun bakalım adamlar bize gülüyo PES OYNUYORUZ DİYE

pfff ozaman git fifa oyna sen..kmse futboldan anlamıo bi tek kendisi anlıo..

• quote:

Orjinalden alıntı:

ben zaten fifa oynuyom canım ve zaten herkez fifa oynuyo konmami oynamayan lar çakmıyo diyorum

sizigibi adamlar konami konami konami pes konami

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı:

ben zaten fifa oynuyom canım ve zaten herkez fifa oynuyo konmami oynamayan lar çakmıyo diyorum

Kardes herkezin ayri bir zevki vardir sen git fifana Futboldan anliyan zaten bu oyuna takiliyor oyniyamiyanlar sevmiyor neyse..

• quote:

Orjinalden alıntı: Turkishpower

quote:

quote:

Orjinalden alıntı:

Kardes herkezin ayri bir zevki vardir sen git fifana Futboldan anliyan zaten bu oyuna takiliyor oyniyamiyanlar sevmiyor neyse..

boşver kardeş cevap verdikçe şımarıyo böyleleri..konuşur konuşur susarlar

• quote:

mehmetbalci

Kardeşim madem pes serisini sevmion bu forumda ne işin var.. Sen git fifa forumuna (Gerçi öyle bi forum varmı)
  • quote:

Orjinalden alıntı: samet.yildiz

quote:

mehmetbalci

Kardeşim madem pes serisini sevmion bu forumda ne işin var.. Sen git fifa forumuna (Gerçi öyle bi forum varmı)

warsa da futboldan çakmayanlar giriodur o topice
  • evet Fifa forumu var mı? Ben de merak ettim doğrusu,
  • arkadaslar super patch i mutlaka kurun. gercekten cok iyi. sorunu olanlar bana ozelden yazabilir. yardimci olmaya calisirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

Güzel bir kare

super bir kare gercekten. :)
  • Arkadaşlar notebook imzamdaki ve ekran kartı sanırım onboard. PES6 oynayabilir miyim onboard ekran kartıyla ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 28 Şubat 2007; 23:27:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

Arkadaşlar notebook imzamdaki ve ekran kartı sanırım onboard. PES6 oynayabilir miyim onboard ekran kartıyla ?

çok rahat oynarsın onboard deil zaten..hatta high definition kitleri yüklesen bile cok rahat oynarsın..
  • YAW BİR KENDİ SURATINIZI YAPMAYI DENEDİNİZMİ?
    %90 Benziyor ama boyunuzu kilonuza aynı degerde girin.....
    Bu oyun manyak......GERCEK GERCEK GERCEK

• DEVAMI.....

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.