Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeRo11

Kitabı bile çıktı böyle efsane dizi yok
  • Kitabı alıp okuyanlar var mi acaba ?? 25-30 lira arası fiyatı var değer mi vermeye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oca57 kullanıcısına yanıt
    kitap diziden replikleri içeriyor biliyorsunuzdur, roman tarzı değil. ben aldım begendim bence değer.
    Kesinlikle değer. Replik içereceğini duyduğumda hayal kırıklığına uğramıştım ama kitabı görünce çok beğendim. Poyraz Karayel'i sevenlerin kitabı sevmemesi mümkün değil.

Bence değer gerçekten çok güzel. Sadece repliklerden oluşuyor ama kesinlikle çok güzel tavsiye ederim.
  • ilk sezondan itibaren izliyorum. uçurum var 3.sezonla arasında. bugün 13.bölümü izleyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar icin tesekkurler alıp okuyacağım fırında çalıştığım icin Ramazan süresince isler yoğun kitaba bayram sonrası başlayacağım ..,,

• Bugün bir kez daha anladık ki hem bu dizi hem de bu konudaki kişilerin kalitesi başkaydı. Malum troll dışında 1 kez bile hatırlamıyorum ezel behzat ç vs başka dizilerle kıyaslandığını bu dizinin. Kendi halimizde takılır,kimseye bulaşmazdık. Sırf buradaki ortam için bile diziyi izleyenler vardı. Şimdi millet içerde konusunda ezel balon diyor. 38 bölüm olmuş her bölüm senaristlere küfrederlerken bitsinde gitsek derlerken şimdi ezelden daha iyi diyorlar ya işte en komiği bu.Poyraz Karayel çakması dizinin konusunda bunu diyorlar.

• Bu İçerde izleyenler ne kadar iki yüzlü kardeşim ya. Türk dizi tarihinin en abartılmış dizisini Ezelden iyi görüyorlar üstüne burada Poyraz Karayel'i sabahtan akşama kadar övenler şimdi içerde yalakası olmuş yazık gerçekten yazık. Bir efsanesin Poyrazcım Karayel..

• Efsane anlayışları farklı bazı arkadaşların.
    2 gün sonra bir replik görüp "lan bu ....daydı ne güzel sahneydi" bile diyemeyecekleri dizilere efsane diyorlar.
  • Hjshs. Ya beyler pk bittiğinden beri foruma çok fazla uğramıyordum. Bugün bir bakiyim dedim. Bakmaz olaydım

Bune olum.

Bu muhabbet ne kardeşim.

Pk yi bir kere daha sevdim.

Yemin ederim gslicocuk bile daha mantıklı konuşuyordu.
    İçerde vs Ezel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 13 Haziran 2017; 4:0:23 >
  • Bizi ne kadar saçma dizilere mecbur bıraktılar be albayım

• Beyler 37 yaşındayım hayatımda izlediğim en sağlam yerli dizi açık ara Poyraz Karayeldir Türk dizilerine baktığım zaman Poyraz Karayel bir başyapıttır bunu 37 yaşında biri olarak söylüyorum çok efsanevi bir diziydi Poyraz Karayel bu arada 37 yaşındayım haberiniz olsun
  • Özlemişiz be efsaneyi

• Bu sahnede benim 2.favorim diyebiliriz. Dizi bitmesine rağmen konunun ölmemesine sevindim
  • PK ölümünün 1.yıldönümü. Kimse de dememiş.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Canım çekti be

• demin icerdedeki tunel sahnesini pkdeki 24.bolum bahriler karakola goturulurken ufugun onunu kesmesine benzettim nedense

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.