Şimdi Ara

SATILIK! Tüm yetenekleri 5 yıldız karakter 3700 gün!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Popmundonun iddasız en çok 5 yıldızlı yeteneklere sahip karakterlerinden 4 ü aynı hesapta. Bir baba 3 çocuk.
    Yaklaşık 10 yıllık karakterimi artık ilgilenemediğimden dolayı satmayı düşünüyorum.
    Çocuklardan biri hırsızlık-polislik, müzik türü yeteneklerinde ve sarki yazma yeteneklerinde
    Diğer 3 ü (baba ve 2 çocuk) müzik türü yeteneklerinin tamamında 5 yıldızlıdır. Baba karakter butun müzik türlerinin yeteneğine sahip olup, hepsinde 5 yildizi mevcuttur.
    Bowing jetli zamanında destansı konserler vererek listelere giren müzik kariyerindeki grubu bulunmaktadır.
    200 kredi pek çok antika ve kredili eşya 160m nakit para ile birlikte 50 den fazla yayınlanmamış şarkısı bulunmakta. Şarkıların yarısına yakını hittir.

Hesabı ve parayı beraber satın almanızı tercih ederim.
    Tekliflerinizi özelden mesaj atın lütfen. Detaylarını ve içeriklerini ilgilenenlerle paylaşacağım.
    Bu başlığı açalı epey zaman geçti, ilgilenemiyorum arkadaşlar. Bir an önce satmayı düşünüyorum uygun fiyattan vereceğim. Lütfen iletişime geçin bilgilerini paylaşalım.
    Teşekkürler.

ilan 22 Temmuz 2019 itibariyle günceldir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makejoice -- 22 Temmuz 2019; 11:51:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat ne kadar iletişme geçer misiniz
  • güncelse iletişime geçermisiniz
  • slm

• erdiilhan24@hotmail.com benimlede iletişime geçebilirsin

• Arkadaslar, hesabimi satmaya devam etmekteyim. Tekliflerinize açık.

• Bu Popmundo’yu ortaokuldayken oynamaya çalışmıştım. Şimdi üniversitedeyim girdim hâlâ işleyişi ve sürekliliği konusunda anlam yükleyemiyorum. Demek sorun yaş da değilmiş :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet, benim de ortaokul dönemine denk gelmişti baslangic. Şuan 13 yil oluyor 😀

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.