Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hiç belli olmaz belki de fiyatları hiç değişmezler kim takar ki konsol oyuncularını böyle durumda kimse de hakkımızı savunmaz
  • Su stok artık bitsin yoksa ben taksitle alicam bunu :D
  • Xbox fiyatı çekti aşağıya hocam rekabet için mecbur çekecek en kötü fiyatı aynı seviyeye çekmesi lazım
  • Kimse almaz ise mecburen fiyatlar düşecektir arkadaşlar kendinize hakim olun.
    Ps5 digital olanının hakkı 5000-5500 aradı bir fiyat. Döviz ve vergi düşmüşken mecburlar fiyatları indirmeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler direnin, hala amazon stok açabilir Beko'ya hücum etmeyin erkenden benim de elim gitmiyor değil de kartta limit yok :)   

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    Amazon gelse almak mı mantıklı yoksa burdaki fiyatı beklemek mı mantıklı bilemedim şimdi ne lanet bi işe girdik yaw😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

Amazon gelse almak mı mantıklı yoksa burdaki fiyatı beklemek mı mantıklı bilemedim şimdi ne lanet bi işe girdik yaw😊

Hocam tamamen para hesabı bu,şahsen ben 8300 TL vermem bu konsola, beklerim 1 sene en azından yurtdışından alırım. Şu an zaten oyun yok, alan arkadaşım 2 haftadır yüzüne bakmadı konsolun.

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    8300e bende almam alsaydım çok fırsat geldi almadım bekledim burdaki fiyat düşseydi amazon ile 500-1000 fark bile olsa TR garantili alırdık ama bu belirsizlik can sıkıyor stok bulsak bile fiyat belli değil o açıklansa fazla ise amazonda alırdık kurtulurduk
  • MA11 kullanıcısına yanıt

Kimse almaz mı? 8300 liraya stok kalmadı ülkede

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Almaz ise dedim. Ve 8300 ilk çıktığı fiyattı ve kimse dövizin az da olsa düşüşünü ve özellikle verginin %20'ye ineceğini tahmin etmemiştir. O zaman durumum olsa bende alırdım o fiyatlara.

Lâkin şimdi düşmesi gerekiyor. Parası olan alsın lafaimiz yok ama bir iki hafta için o fiyata ben dahil çoğu kişi almayıp bekleyecektir.

• Beko da stoklar tükenmiş
  • Jester61 kullanıcısına yanıt
    Gözün aydın bitti :)
  • eemree032 E kullanıcısına yanıt
    İyi oldu ya 8300 versem kendime kızardım :D yarın sabaha kalsaydı alırdım kesin neyse 2-3 hafta beklerim en az 2000 TL cebimde kalır
  • Subati bekleyin ya braz sabir stok acilcak allahin izniyle
  • Arkadaşlar yurtdışından ailesine, tanıdığına vs aldırıp da kargolatan oldu mu ?
    Kargo ücreti ne kadar çıkıyor, sorun yaratıyorlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Arkadaşlar yurtdışından ailesine, tanıdığına vs aldırıp da kargolatan oldu mu ?
    Kargo ücreti ne kadar çıkıyor, sorun yaratıyorlar mı ?

Bu konu benim için de önemli. Ben de Fransa'da yaşayan aileme aldıracağım ama Türkiye'ye getirtmek sıkıntı. Pandemi nedeniyle gelen giden de olmuyor. Kargo ücreti ne kadar çıkar acaba ve gümrüğe takılır mı?

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

Gümrüğe takılır ciddi para ödersin gümrükte sadece kargo olsa şimdiye dünya kadar konsol aldıran olurdu benim de abd de akrabam var oradan gönderirdi

• Beko 8300'den çıkardığında stok kalmıyorsa enayi mi abi adamlar indirim yapsın. Bravo herkese.

• fischerweise1 kullanıcısına yanıt
    Alınmaz
  • 
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.