Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Babasına göre de hepimiz zenginiz.

• Amazon.tr ve teknosa ön sipariş açmayacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Teknosa için yarın üst düzey bir yöneticiden bilgi almaya çalışacağım. Duruma göre açıktan yazamam ama ilgilenenlere özelden yazarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

PS5 iki aylık maaşıma yakın. Oyun oynamak hiç vazgeçemeyeceğim, gerçek hayattan kaçış hobisi benim için. Bir süre para biriktirdim. Eski konsolumu sattım. Pandemi nedeniyle 8 aydır evden çalışınca, kıyafet alışverişi, sosyal etkinlikler vs olmayınca biraz tasarruf yapabildim. 6 taksitli olarak aldım. Biriktirdiğim parayı döviz olarak bir kenara koydum. Her ay taksit tutarında olan kısmını bozdurup bankaya koyacağım. Biriktirdiğim para tamamını karşılamıyor. Son takside gelene kadar bir miktar daha tasarruf etmem gerekecek. Ev geçindirmiyorum, yalnız yaşıyorum, kendimden başka sorumluluğunu aldığım kişi yok. Bendeki hikaye bu. :) Zengin miyim fakir miyim sizin takdiriniz artık. Keşke herşey daha kolay olsa.

hayırlı olsun hocam aynen oyun işi başka bir dünya özellike bazı oyunların yaşattıkları hislerden sonra :) oyunlara nasıl bütçe ayırdınız ?  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 26 Ekim 2020; 1:21:6 >

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Oyuna bütçe kalmadı. Fall guys oynayacağım bir süre :)

• FtpX kullanıcısına yanıt

Ben Teknosa'dan almayı düşünüyorum öğrenirseniz özelden yazarsanız sevinirim.

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Sonrasını düşünmeden günlük yaşamayı öğrendik bu ülkede çünkü ileriyi göremiyoruz. Alacağız bir şekilde oyunları da yavaş yavaş. Zaten öyle her tür oyunu oynayan biri değilim. Online hiç oynamam. Film gibi, dizi gibi kendimi hikayeye kaptırırım. Genelde oyunları alıp bitirip takaslayarak ilerledim, yine öyle devam ederim.

• MediaMark’tan Cuma günü sipariş verdim.Dağıtımda bir sorun yaşamayız umarım.

• Vatan'dan aldım bende yazabilirsin hocam listeye beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Teknosa için yarın üst düzey bir yöneticiden bilgi almaya çalışacağım. Duruma göre açıktan yazamam ama ilgilenenlere özelden yazarım.

Hocam bende teknosa düşünüyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Vatan bilgisayar ile iletişime geçtim. Siparişin neden onay aşamasında olduğunu sordum.

Ürün önsiparişte olduğu için durumun normal,prosedürün böyle olduğunu söyledi.

Kargoda gecikme olurmu diye sordum,

Şu an için bir problem olmadığını,ancak yetkili firmanın ürünleri parti parti göndermesi halinde alım sırasına göre gönderme yapılacağını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 26 Ekim 2020; 10:1:2 >
  • FtpX kullanıcısına yanıt

Açıktan yazamamanız durumunda bana da bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

• O değil de şu döviz kurunu gördükten sonra biz oyunlara nasıl para yetiştireceğiz bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeniada

Vatan bilgisayar ile iletişime geçtim. Siparişin neden onay aşamasında olduğunu sordum.

Ürün önsiparişte olduğu için durumun normal,prosedürün böyle olduğunu söyledi.

Kargoda gecikme olurmu diye sordum,

Şu an için bir problem olmadığını,ancak yetkili firmanın ürünleri parti parti göndermesi halinde alım sırasına göre gönderme yapılacağını söyledi.

''Parti parti göndermesi halinde'' ne demek ya? 24 gün kalmış. Hangi tarihte hangi saatte kaç tane sevkiyat yapılacağı, herşeyin belli olması lazım. Biz stok istedik onlar nasıl gönderirse artık diyip kenara mı çekiliyorlar. Ne biçim kurumsal firma bunlar. Parti parti derken ne kadarlık bir süreci kastediyor. Birinci parti 19'unda gelecek, ikincisi 20sinde mi? Yoksa arada 1 ay mı var? Bir hafta mı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 26 Ekim 2020; 11:17:0 >

• Overgame’den verdim ben de, umarım herkes çıkış günü sorunsuz teslim alır konsolunu.

• Media Mark PS5 ön siparişi durdurmuş dünden itibaren. Allahtan önceden ön sipariş vermişiz.

Ya stoklar bitti, yada Dolar ile Euro`nun yükselişinden dolayı yeni stoklar yeni fiyatla gelecek. Hadi hayırlısı.

• Biz şimdi parayı önden cash verdik ya( yani ben direkt mağazaya peşin ödedim makbuz aldım ) ürünü 8300 den almış oluyoruz değil mi kur artıyor diye laf etmezler inşallah

• Alamayanlar vatan subeye hücummmm

• Merhaba arkadaşlar şuan ön sipariş alan yer var mı param hazır mediamarkt siparisleri kacirdik🙁

• quote:

Orijinalden alıntı: darkyamaha

Merhaba arkadaşlar şuan ön sipariş alan yer var mı param hazır mediamarkt siparisleri kacirdik🙁

Gizala teknosa amazon com tr veya hepsiburada acılınca kapacaksın kardesim suan bitti her yerde

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.