Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MediaMarkt ulurlararası bir franchise olduğundan belki bazı anlaşmalar sonucu, yerel teknoloji mağazalarından daha fazla başlangıç stoğu getiriyor olabilirler. Ya da alınan sipariş sayısına göre sürekli yurtdışından gelecek stok arttırılıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 25 Ekim 2020; 11:17:44 >
  • Bu mail bir soruya istinaden mi hocam yoksa alır almaz mı geldi çünkü biz websitesinden alınca sadece sipariş onayı ile ödeme dekont mailleri geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatan 18 inde kargoya verse keşke. 19unda elimizde olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt

MediaMarkt ilk açtığı akşam hemen siparişi verdim ben kargo ödedim 9.90. 8308 lira ödedim. Birkaç saat sonra kaldırdılar kargo ücretini, ücretsiz yaptılar. Sürekli sipariş almaları çok şüphelendiriyor ama bilgilendiren arkadaş biraz rahatlattı. Yine de giden gelen olursa MediaMartk'a, ben de İzmir'de gideceğim, soralım arkadaşlar çalışanlara falan. Ne kadar çok yerden bilgi alırsak o kadar iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbkonuk -- 25 Ekim 2020; 12:18:3 >
    Hiç sanmıyorum. MediaMarkt yıllardan beri ön siparişleri eline yüzüne bulaştıran bir firma. Ki keza dün evimin civarında bulunan büyük bir şubesine gittim. İnterntten ön siparişiniz var ama 3-4 gün içinde şubeden teslim yazmışsınız o nasıl oluyor dedim genel olarak bilgi verebilen dahi yok. Ki veren de şüpheli veriyor ...

• mail attım mediamarkt müşteri hizmetlerine ama dönüş yok tabii

arasam ve deseler ki stok var yine de güvenemeyeceğiz o da var :D

aslında orada açık açık yollayacağız dememeleri bence durumu açık ediyor da, bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 25 Ekim 2020; 12:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Bu mail bir soruya istinaden mi hocam yoksa alır almaz mı geldi çünkü biz websitesinden alınca sadece sipariş onayı ile ödeme dekont mailleri geldi

Selam hocam magazadan (overgame) soru yoneltmem sonucu

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Daha önce ne ön siparişi vermiştin ve nasıl bir mağduriyet yaşamıştın ?

• Eyvallah üstadım

Hocam daha önce bir kaç telefon siprişi geçmiştim hep hüsran olmuştu kavga dövüş yaka paça rezil ede ede almıştım hepsini

Şimdi tekrar baktım, hala ücretli görünüyor evet.

Belki alım aşamasına geçince kaldırır kargo ücretini.

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Ben sorun yaşamadım hiç MediaMarkt'tan. Vatan çok süründürdü beni. Aldığım SSD arızalanmıştı, Vatan'a götürdüm. Onlar da teknik servise gönderdi. 2 hafta sonra garantisi yok diye geri gönderdiler servisten. Meğerse Vatan, benim onlara verdiğim fatura ve garanti belgesini, teknik servise göndermeyi unutmuş. onlar da hiçbir belge ve fatura yok diye, cihazı geri göndermiş. Sonra tekrar gönderdiler belgelerle, 2 hafta daha bekledim. Tamir edilemedi, para iadesi yapacağız dediler. Tam 4 ay boyunca 400 liralık para iadesini bekledim. 4 ay boyunca peşinden koştum bunların.

Artık Vatan Bilgisayar'dan kumanda pili bile almıyorum.

Umarım benim önsipariş sorunsuz ulaşır. Tam tersi ben de vatandan gelen siparişlerde memnun kaldım kargoda falan hiç uğraştırmadılar beni.

Vatan zaten ayrı bir makara hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

Overgame den şaşma bende ordan aldm

o ne pampa

• Medaimarkt ön sipariş kapandı.

• Ön sipariş tümden bitti o zaman

• Sadece OverGame eski ps4 getirene dükkandan satıyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.