Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon/Kolay Gelsin ile benimki teslimata çıktı. Şu an Başakşehir taraflarındaymış, zaten depoları o tarafta. Öğlen 12-1 gibi gelir diye düşünüyorum.

• Kasvagor K kullanıcısına yanıt

Bence de iyi olmuş. Fakat bazı mağazalardaki ürünler EAS kodluydu. Acaba garantide fark oluyor mu?

• Merhabalar , teknosadan sipariş veren var mı hiç benim ürün hazırlanıyor ertesi gün teslimat diyor , gece 01 e doğru açılan siparişdan verdim bugun için teslimat diyordu normalde bilgisi olan veya teknosadan alan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon tr sipariş hala gönderime hazırlanıyor şeklinde, heralde gelmeyecek cihaz anlaşılan

• Benim Aras kargo transfer merkezden cikmis 10 gibi gelir subelere Istanbuldakiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • campeone1907 kullanıcısına yanıt
    Benimde o şekilde

• Tersane şube benim bildiğim kapalıymış covid den dolayı tüm tuzla kargoları orhanlı şubeye gidiyormuş. Yoğunluktan 2 günü bulabilirmiş dağıtımı oyuzden ben orhanlı şubeden alcam. Boşuna gitme arayıp sor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: trm92

Merhabalar , teknosadan sipariş veren var mı hiç benim ürün hazırlanıyor ertesi gün teslimat diyor , gece 01 e doğru açılan siparişdan verdim bugun için teslimat diyordu normalde bilgisi olan veya teknosadan alan var mı

Bende sipariş verdim. Ürün açıklamasında haftaiçi saat 14.00 den önce verilen siparişler aynı gün kargolanır yazıyordu. Yani normal şartlar altında bu gün kargolanması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc994 -- 19 Kasım 2020; 8:34:35 >
  • kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt
    İmkansız uyurken gelmesi benim bildiğim en erken dağıtım 8 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajwahear -- 19 Kasım 2020; 8:36:0 >
  • UPS Izmir ' de dagitima cikmis ama icimden bir ses yetistiremicekler diyor. Acaba gidip şubeden teslim alma sansimiz yok muydu? :D UPS yi beğenmiyorum ben. Bir Gunde teslimatı her kargo yaparken Izmir-Istanbul icin, ups yapamıyor.

• arkadaşlar bu arada Kolay Gelsin teslimat yapmadan önce 850'li bir hattan arayıp evde olup olmadığınızı teyit ediyor. O yüzden bugün 850'li hatlardan arayan olursa açmayı ihmal etmeyin. Yoksa ertesi güne bırakabiliyorlar.

• Jetiz kurye hala açılmıyor. Kargo takibi yapamıyorum.

• Esk-Onur26 E kullanıcısına yanıt

rezillik ya lanet olsun gerçekten. Böyle anlamsız saçma bir iş görmedim. 5 kasımda siparişi veren arkadaşların ürünü teslim olacak neredeyse 4 kasım sabah 10'da sipariş verdiğim ürün hala beklemede. Paranın karta hemen iade olacağını bilsem şu dakikada iptal edeceğim ama onun için de 1 hafta bekletir bu karaktersizler.

• mc994 M kullanıcısına yanıt
    Hocam 9,90 kargo verip aynı gün seçeneği yaptım ama garip geldi anlamadım takipteyim bı değişiklik olursa bildirin sizde

• wardstone kullanıcısına yanıt
    Dağıtımdaysa alamazsın yetişmez se akşam şubeye git oradan al

• Bu aras kuryenin sitesine girip kargo takibi yapabilen var mı? Dünden beri açılmıyor siteleri

• quote:

Orijinalden alıntı: trm92

Merhabalar , teknosadan sipariş veren var mı hiç benim ürün hazırlanıyor ertesi gün teslimat diyor , gece 01 e doğru açılan siparişdan verdim bugun için teslimat diyordu normalde bilgisi olan veya teknosadan alan var mı
    Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ajwahear

İmkansız uyurken gelmesi benim bildiğim en erken dağıtım 8 de

Latife yaptım.vatanda sipariş teslim edildi yazıyor.ama gelen bişey yok.aras kurye takip no da çalışmıyor.sitelerine giriyorum.takip no yazılmıyor.sacma sapan biaey

• Birde vatanda kargom teslim edildi olarak gözüküyor. Bu problem herkeste varmış sanırım

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Ben yapıyorum dün akşamdan beri

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.