Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul da isim yazdırdığım bir tekno marketten aradılar az önce cd li versiyon için. Sıra ile arıyorlar sanırım. Aldım dedim tabiki. Artık benden sonrakine kısmet :)

• www.vatanbilgisayar.com
    Playstation 5 fiyatı, teknik özellikleri ve modelleri, PS5 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Kargo ücretsiz, hemen satın al.
    https://www.vatanbilgisayar.com/sony-playstation-5-oyun-konsolu.html?utm_source=search&utm_medium=playstation%20&utm_campaign=playstation

vatan pc diskli

• Sony'den şu şekil açıklama bekliyorum
    -Türk halkı eahat olsun onları dijitale boğarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedved55

www.vatanbilgisayar.com
    Playstation 5 fiyatı, teknik özellikleri ve modelleri, PS5 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Kargo ücretsiz, hemen satın al.
    https://www.vatanbilgisayar.com/sony-playstation-5-oyun-konsolu.html?utm_source=search&utm_medium=playstation%20&utm_campaign=playstation

vatan pc diskli

bir buçuk saattir stokta ürün, diskli almak isteyenler bakabilir

• Mall of istanbul sony centre aradı 7,5k karşılığında dijital +1kol şeklinde paket satıyorlar.

Diskli ise 9k. Aynı şekilde +1 kol

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • serkan88 S kullanıcısına yanıt

Vay uyanıklar vay 2. kol 1500 TL miy miş? Bari bunu yetkili Sony mağazası yapmasın ya! Bu mağazayı kırmızı listeme aldım, en ufak bir alışverişim olmaz artık bunlarla.

• Sony mağaza bu şekilde fiyat veriyorsa yakında zam gelecek sinyali midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Sony mağaza bu şekilde fiyat veriyorsa yakında zam gelecek sinyali midir?

Zam gelir mi bilemem hocam ama adamlar resmen resmi yollardan karaborsacılık yapıyor.

• Orjin Carnibor kullanıcısına yanıt
    Ankara kentparktaki sony de ayni sekilde; aciklamada soyleydi: “Sonyden gelenleri 6k ve7.5kya verdik stok kalmadi, elimizde olanlar bizim magazanin aldigi urunler” diyip 7.2k ve 8.5k ya satmaya calisiyorlar. Butun magazalar sanirim ayni sekilde

• serkan88 S kullanıcısına yanıt

Beni arayan da mall of Teknosa ydı. Stok mall of taki mağazalara mı geldi acaba önelikle.

• Vatan bilgisayar diskli hala mevcut update :) bu sefer ciddi stok gelmiş sanırım disklide :) Öğlenden beri hala stok var ilk defa rastlıyorum böyle bir şeye.

• kingjeeremy K kullanıcısına yanıt
    İnşallah dijitalede böyle gelir ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diskli, dijital... Umarım herkes muradına kavuşur dostum :) Ben tercihimi diskliden yana kullanmıştım kardeşlik olaylarına kafam pek basmıyor, eski usül takılıcam daha çok. Ama dijital denk gelseydi muhtemelen diskli gelsin diye beklemez dijtali alırdım. Bu yoklukta hepsinin ayrı gideri var.

Yabancıya gitmesin vatandaki son stokları da kaçırmayın bence. Zam haberleri ve dijitalin üretimi durdurulduğu doğruysa ne denk gelirse almak lazım düşüncesindeyim.

• Ankara podyum avm vatan dan aradılar. Haftaya stok gelecekmiş. Cd li için ödeme alıyorlar. 1 tane Cd li aldım. Elden almak isteyen olursa Bi sorabilirler. (ne kadar stok geldiğini bilmiyorum. Dijital için bilgi yokmuş) Fiyat 7500 4 taksit max. Hayırlı olsun herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan Bilgisayardan dijital versiyon için ödeme yaptım. 1 hafta sonra gelecekmiş. Bana hayırlı olsun 🥳

• İKM59 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptın reis

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MertDn39 M kullanıcısına yanıt
    Telefonla aradım ‘hemen gelebilirseniz parasını alalım 1 hafta sonra gelecek ürün’ dediler ben de gittim ödemeyi yaptım.

Hangi vatan acaba?

• media market dijital sürüm alıp ürünü kargoya verilen var mı

Beylikdüzü'ndeyim, aradığımda veya direkt olarak Vatan Bilgisayar mağazalarına gittiğimde ''Ön sipariş alamıyoruz / stok gelince-gelmeden önce bilgilendirme yapamıyoruz'' gibi söylemlerde bulunuyorlar. Çoğu kişi bu şekillerde alım yaparken, ben neden bu şekilde cevaplar aldım anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRONTLG -- 29 Temmuz 2021; 21:20:22 >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.