Şimdi Ara

Bu yıl tanıtılabilir: Playstation 5 Hakkında Tüm Bildiklerimiz [Güncellendi 2019] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
2
Favori
18.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

One S alır geçerim ben olsam. Zaten akşam gelince veya haftasonu biraz oynayabiliyoruz onda da adam gibi oynayabilmemize bakıyoruz durmadan kaynak ayırmaya gerek yok gibi düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsunuz oynasam oynasam ben de en fazla haftada 5 saat oynarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesajı güncellendi.

Son oyun fiyatlarından sonra istemsiz boşladım konuyu kusura bakmayın. Yine de dikkat ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 15 Ocak 2019; 13:52:43 >
  • Ps5 den en büyük beklentim sürümden kazanıyoruz mantığıyla yola çıkmasın. Pc ile uzun süre başa baş götürecek iyi bir donanımla gelsin ama 500$ olsun. Zaten battı balık yan gider, konsol fiyatları daha da düşmez. Bizde bir kere alır yıllarca stabil şekilde kullanırız.

• Bence uygun fiyata PS5 ve donanım olarak daha güçlü olan PS5 pro çıkartabilirler. Aynı PS4 ve PS4 pro gibi. 500 dolar fiyat etiketini yurtdışında protesto edecek çok adam var
  • PS4 neslindeki hataya düşmeyeceğim. İlk çıktığı gibi almayıp tüm excleri vs çıkınca vev PS6 çıkmaya yakın alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RageofTurk

Bence uygun fiyata PS5 ve donanım olarak daha güçlü olan PS5 pro çıkartabilirler. Aynı PS4 ve PS4 pro gibi. 500 dolar fiyat etiketini yurtdışında protesto edecek çok adam var
    pro 400$

xbox one x 500$

çıkış fiyatina sahip ps5 de 500$ bantında cikacakdir. herkesin beklediği rakamlarda bu şekilde dediğin gibide protesto falan olmaz hocam. ps5 almak için saatler önceden sıra bekliyenler olur. özelikle ülkemizde ilk parti hemen biter ps4 ve ps4 pro da olduğu gibi 1-1bucuk ay hiç biyerde bulunmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

PS4 neslindeki hataya düşmeyeceğim. İlk çıktığı gibi almayıp tüm excleri vs çıkınca vev PS6 çıkmaya yakın alacağım
    İşte zeki birisi daha.

Bi nesil böyle bal kaymak olacak meyve vermekten dalları sarkan ağaçlara dönecek sonra o nesili alıp her şeyini yiyeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Ps5 den en büyük beklentim sürümden kazanıyoruz mantığıyla yola çıkmasın. Pc ile uzun süre başa baş götürecek iyi bir donanımla gelsin ama 500$ olsun. Zaten battı balık yan gider, konsol fiyatları daha da düşmez. Bizde bir kere alır yıllarca stabil şekilde kullanırız.
    Konsol işinde artık iflah olmaz bi pahalılaşma var bilmiyorum ne olacak. 500 dolar. Kur 5-6 olsa 3000 + vergiler vs 3 buçuk 4 bu konsol.

Oyunlar zaten ayrı bi alem.

• sürekli her yerde söylüyorum ne 4k istiyorum ne vr ne de başka bir şey yeni cihazdan istediğim 2 şey var geriye uyumluluk ve adam akıllı gamepass gibi aylık ödemeli oyun sistemi.

lütfen ama artık lütfen eski konsolların ve ps4 oyunlarını direk disk den çalıştıran bir konsol yapın. ps3 de ki gibi bütün bütün ps1 ve ps2 oyunları store da satılsın dijital olarak da alabilelim. ya abi ne kadar zor olabilir şu oyunları store a koymak? anlıyorum ps3 mimarisi farklı tamam geç anladık. ps3 de yaptığınız gibi doldurun ps1 ve ps2 oyunlarını store'a o da yeter. 2 3 tane ps2 oyunu koymuşlar ps4 için o kadar. gömülü ps2 emulatoru var ps4 ün içinde ama cihaz kırılmadıkça kullanamıyorsunuz.

remastered olayı iyi hoş ama artık bakıyoruz ki bazı remastered oyunlar orjinalinden bile daha beter çıkmaya başladı. bazı oyunların ışıklandırmalarını öldürüyorlar atmosfer yok oluyor falan bir çok örnek verebilirim.

Oyun servisi olarak bi psnow var o da malum yerlerde aktif şuan. ingiltere hesabı üzerinden kullanıyorum ps4 ve ps2 oyunları indirebilir oldu eyvallah çok güzel fakat çok kısıtlı bir kütüphanesi var. Umarım global olur da adam gibi oyun doldururlar şuraya.

xbox'ı bu konularda aşırı kıskanıyorum..

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Eskiden daha pahalıydı. Ps3 de 500 dolardan çıkmıştı. Türkiyede 700 euro dan satılacağı açıklandı diye sevinçten ağlayanlar vardı forumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en az 5000tl mesajım burada kalsın.
  • 5000 e çıkarsa, pro yu 3'e okuturum, ne yapıp edip almam lazım :)

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Ben de çok merakla bekliyorum. Ps4 aldığımdan beri para birktiriyorum. 500 dolar civarı çıkarsa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

5000 e çıkarsa, pro yu 3'e okuturum, ne yapıp edip almam lazım :)
    Aynen PS vazgeçilmez zaten geri uyumluluk da olacak, kenara 500-600 dolar atmak lazım.

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Konsolu almak kolay 750tl 1000 tl arası da oyun fiyatı olsa tadından yenmez

• İlk mesaj güncellendi. Bazen yoğun oluyorum geç güncelleme için kusura bakmayın. Her şeyi de yazmıyorum hurafelerle dolu etraf.

• Şu Gamespot finans müdürünün yorumunu okudum da, bu nasıl habercilik anlamıyorum. Adam kendi şirketinin hissedarlarına konuşuyor ve kısaca diyor ki "Xbox ve Playstation'da bu neslin sonuna geldiğimizden, ve bazı müşterilerin yeni nesil konsolları beklemeye başlamasından dolayı, bu sene içinde konsol satışlarında düşüş bekliyoruz."

Bunlar herkesin bildiği şeyler. Adam ne tarih söylemiş, ne bilgi aktarmış. Geçmişi veya bugünü bırak adam gelecek yıl için konuşuyor. Haber siteleri hemen "YENİ KONSOL BU AY ÇIKIYOR KOŞUNNNNNNN" başlığı geçmiş.
  • Konsolu duyurmak birşey değil şu kadar güçte konsol yaptık der çıkar ama ne zaman piyasaya gelecek önemli olan o. İnsanlar o habere göre bekler ya da beklemeden ps4 alır

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Konsolu duyurmak birşey değil şu kadar güçte konsol yaptık der çıkar ama ne zaman piyasaya gelecek önemli olan o. İnsanlar o habere göre bekler ya da beklemeden ps4 alır
    Daha önemlisi Türkiye'de ne kadara satılacağı hocam.
  • Ben en az 5bin tl diyorum ama 6bin tl de olabilir. 5 bin den aşağı kesinlikle çıkmaz. Tabi o zaman için konuşuyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.