Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
53
Favori
65.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne klavye nede program satıyorum:D. Sadece gimx programını kullanan adaptörü satıyorum ki isterseniz kendiniz de yapabilirsiniz birazcık ingilizce bilgisi ile. En basite indirgersek aldığınız/yaptığınız adaptörü PC'ye bağlayıp arkasındaki kabloyu konsola bağlayarak konsolunuzda klavye ve mouse kullabilirsiniz.
  • elimde xbox 360 cihazı var. ps3 için usb girişli batery seti ve gitar var fakat xbox360 a taınca tanımıyolar ps3 ve 2 de calısıyor. Acaba bu adaptorle davul ve gitarı xbox 360 ta calıstırmak mümkün mü?
  • Jiabeas Junkie kullanıcısına yanıt
    Sanırım guitar hero da kullanacaksınız. Bende kullanmıştım kullandığınız kontrolleri fakat onu gimx ile kullanmadım . Cihazı xbox 360 ile kullanabilmeniz için kendinden kablolu kol lazım bunu da belirteyim. Eğer varsa sizde bana pm den yazın bilgisayarınıza bağlanarak deneyelim ne yapabileceğimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 31 Ocak 2019; 21:32:35 >
  • Malesef yok hocam kablosuz kol var xboxta ve diger ps3 için olan gitar ve davulda kablosuz calısıyor. Onlarda usb alıcı var .
  • Jiabeas Junkie kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam. Bu şekilde bir sonuç alamayız diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tesekkür ederim ilgilendiginiz için . hayırlı işler.
  • Ürün bugün elime ulaştı.Arkadaş saolsun çok yardımcı oldu.İlgi ve alaka için arkadaşa çok teşekkür ederim.Hayırlı satışlar iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durumda kulaklık nasıl kullanılır? Bluetooth kulaklıkla bilgisayara, ya da kablolu kulaklıkla ds4 e falan hangisi olur

• mechnegg M kullanıcısına yanıt
    Bluetooth kulaklık ps4 e direk bağlanıyor ise sorun yok. Kablolu kulaklığı ikinci bir kolunuz varsa ilk mesajda sıkça sorulan sorular kısmında 8. soruda detaylı olarak açıkladım ama tekrardan yazayım. Öncelikle ikinci bir ps4 koluna ihtiyacınız var. Bu kol ile yeni bir hesap açın (email hesabı) ve o hesaba bu kol ile giriş yapın. Sonrasında klavye mouse ile oyuna gir ve oyna:D. Chat için bu hesabı kullanabilirsin ve oyunun sesini alabilirsin normal kolla oynadığın gibi. Tek gereken plus olan bir hesap konsolda ana hesap olmalı. PS4 ayarlar kısmından yapabilirsin bunu.
  • Teşekkürler,

Playstationda her iki kol için ayrı 2 hesap var zaten.

Şimdi iki koluda bu adaptöre usb ile bağlayıp ikinci kolun 3.5 mm girişine kulaklığı takarak oyun sesini alıp mikrofonu kullanabileceğim dmi?
  • mechnegg M kullanıcısına yanıt
    Bir kolu pc ye bağlayıp onu klavye mouseu onla kullanabilirsin. Diğer kolla dediğin gibi ses alabilir konuşabilirsin.

• hocam ürün için pm alabilirmiyim
  • ownka O kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı.

• ben ürünü aldım , PUBG için çok da güzel kullanııyorum. Arkadaş çok ilgili, whatsapp'dan epey vaktini aldım hatta tuşları bile sordum

pc keyfini özleyenler için ideal
  • Arkadaştan ürünü aldım ürün geldikten sonra iletişime geçtim ve anında yardımcı oldu. Ürün başarılı şimdi de eski günlerdeki gibi klavyeye alışmaya çalışıyorum ama sorun bende :)

• Hocam bu adaptoru arada bir pc kullanmadan aynı xim apex mantığı gibi nasıl yapabiliriz mümkün mü acaba.

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    Pc yerine raspberry pi zero ile kullabilirsiniz. 2 hafta önce denemelerini yaptım. Sorunsuz bir şekilde çalıştırdı. Şuan raspberry pi zero hiç bir yerde stoklarda mevcut değil. Geldiği zaman yapıp satışa çıkaracağım. 220tl olcak adaptör ile beraber almayı düşünüyorsaniz konuyu takipte kalın.

• Takipteyim hocam.Herkesde pc olmuyor olsa bile ortalikda bi kalabalik falan cok kullanisli olmuyor malum.Stabil birseyler ortaya çıkar inşAllah.xim fiyatları cok uçuk olunca insan keşke bir alternatif olsa diye umuyor.Rastgele bu konuyu buldum.Sevindim açıkçası.

• Raspberry versiyonu için takip.

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    Yazılım ve hafıza kartları hazır suan samm(raspberry pi Türkiye resmi satıcısı) den stok bekliyorum. 2 hafta önce de 2 ila 4 hafta demişlerdi şimdide 2-4 hafta diyorlar bide limitli stok bulunuyor. Kişi başı tek bir ürün gönderiyorladı. Umarım fazla gönderime izin verirler çünkü cihazin 2.eli sifirindan 2 kat pahalı nedendir bilinmez. Bundan önce 3 ürün sattım bu şekilde yani raspberry ile çalışan 3 arkadaşta oldukça memnun suana kadar bir sorun ile geri dönmediler bana. Eğer çoklu satışa izin vermezseler sizi haberdar ederim raspberry pi zero hariç gerekli olan tüm komponentleri gonderirim size. @RaNCeR91 @adolinkholin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.