Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

noooooooooooo
  • quote:

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Beğendim güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler unutmayın bugün PS4'ün ilk TV reklamı dönecek!

Bu arada gamepadimiz hiç sönük kalmıyor. Üzerinde hoparlör, kulaklık çıkışı, touchpad, lightbar, daha derin titreşim eklemişler. Mesela Killzone SF'da radyo sesleri gamepadimizin hoparlöründen gelecekmiş, çok hoş olur elimizdeki gamepadden konuşma sesleri geliyor falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Konuyu birazda PS4 de Account Management tarafına çekmek istiyorum...

Xbox One'da arkadaş listesi 1000 kişi olmuş.

Sanırım bu rakam PS4'dede aynı olur ve 1000 kişiyi bulur.

Eğer böyle olmazsa işimiz zor. Bir arkadaşı eklemek için başka bir arkadaşı silmek çok üzüyor beni

Sırf bu yüzden kendime bir sistem geliştirdim. Yeni bir arkadaş ekleyeceğim zaman 40 gün den fazla çevrimdışı olan arkadaşları siliyorum. Yapacak bir şey yok 40 ı çıktımı siliyorum ama çok koyuyor bana

İnşallah bu soruna da elveda diyeceğiz. Sony' nin elinde koskoca Gaika var artık, Microsfot' un 300 bin sunucu vaadinden çok daha değerli bence ve vaad değil gerçek olan bir şey

SEN 1000 kişiyi desteklediğini farz edelim.

Bu 1000 kişinin içinden bir arkadaşımızı bulmayı kolaylaştıracak kısa yol rehperi gibi veya 1000 kişinin içinde favorileri belirleme gibi bir sistem vardır sanırım. Oyun içinde arkadaşımıza ulaşmak kolay olsun diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 25 Mayıs 2013; 15:07:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Eğer böyle olmazsa işimiz zor. Bir arkadaşı eklemek için başka bir arkadaşı silmek çok üzüyor beni

Sırf bu yüzden kendime bir sistem geliştirdim. Yeni bir arkadaş ekleyeceğim zaman 40 gün den fazla çevrimdışı olan arkadaşları siliyorum. Yapacak bir şey yok 40 ı çıktımı siliyorum ama çok koyuyor bana

İnşallah bu soruna da elveda diyeceğiz. Sony' nin elinde koskoca Gaika var artık, Microsfot' un 300 bin sunucu vaadinden çok daha değerli bence ve vaad değil gerçek olan bir şey

Bu 1000 kişinin içinden bir arkadaşımızı bulmayı kolaylaştıracak kısa yol rehperi gibi veya 1000 kişinin içinde favorileri belirleme gibi bir sistem vardır sanırım. Oyun içinde ulaşmak ulaşmak kolay olsun diye.

Tarihteki yerini alan MSN de ki gibi favori listesi yapabilsek yeterli olur. Zaten şuan çevrim içi olan arkadaşları listenin en yukarısında gösteriyor. Limit 1000 kişiye çıkınca birde favori listesi yapabilirsek tamamdır. Her akşam veya en kötü 3-4 günde bir oyun oynadığımız samimi arkadaşlarımızı favori olarak işaretleriz. Tabi favori listesi oluşturmanın yanında arama da olsa güzel olur. Bu tür özellikler ilk çıktığında olmasa bile zaman içinde geri bildirimler değerlendirilerek güncellemelerle gelecek basit özellikler. Neden basit diyorum, çünkü artık eklenecek her yeni özelliği kaldıracak devasal RAM mi miz var.

Playstation 4 bu gücüyle kuvvetiyle kapasitesiyle çıktığı günkü gibi kalmaz. Yıllar içinde dahada olgunlaşır ve ilk çıktığı sene ile 3-4 sene sonrası arasında ciddi bir fark olur. Geri bildirimleri değerlendirerek makinenin içine güncellemeler vasıtasıyla her türlü özelliği gömerler. Çünkü bunu kaldırabilecek bir makineyle karşı karşıyayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 25 Mayıs 2013; 15:17:01 >
  • quote:

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

hayırrrrrrrrrrrrrrr
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu 1000 kişinin içinden bir arkadaşımızı bulmayı kolaylaştıracak kısa yol rehperi gibi veya 1000 kişinin içinde favorileri belirleme gibi bir sistem vardır sanırım. Oyun içinde ulaşmak ulaşmak kolay olsun diye.

Tarihteki yerini alan MSN de ki gibi favori listesi yapabilsek yeterli olur. Zaten şuan çevrim içi olan arkadaşları listenin en yukarısında gösteriyor. Limit 1000 kişiye çıkınca birde favori listesi yapabilirsek tamamdır. Her akşam veya en kötü 3-4 günde bir oyun oynadığımız samimi arkadaşlarımızı favori olarak işaretleriz. Tabi favori listesi oluşturmanın yanında arama da olsa güzel olur. Bu tür özellikler ilk çıktığında olmasa bile zaman içinde geri bildirimler değerlendirilerek güncellemelerle gelecek basit özellikler. Neden basit diyorum, çünkü artık eklenecek her yeni özelliği kaldıracak devasal RAM mi miz var.

Playstation 4 bu gücüyle kuvvetiyle kapasitesiyle çıktığı günkü gibi kalmaz. Yıllar içinde dahada olgunlaşır ve ilk çıktığı sene ile 3-4 sene sonrası arasında ciddi bir fark olur. Geri bildirimleri değerlendirerek makinenin içine güncellemeler vasıtasıyla her türlü özelliği gömerler. Çünkü bunu kaldırabilecek bir makineyle karşı karşıyayız.

Favori arkadaş listesi belirleme olayı olur inşallah haklısınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Favori arkadaş listesi belirleme olayı olur inşallah haklısınız.

sipahi acil konuyla ilgilenmeni istiyorum. adam durduk yerde mesajları ikayet ediyor yöneticilere bildi durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I love You Square Enix

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

/>

süper bunu xbox bölümüne koymak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

noluyor bu foruma arkadaş? . devamlı bu uyarıyı alıyorum heryerde '' Bu mesaj ya silindi ya da taşındı bu yüzden artık burda değil.
    Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız tarayıcınızın yenile tuşuna basarak sayfayı yenileyiniz.
    Geri git ? ''

Aslında ne olduğu belli, Microsoft bir sunum yaptı, ortalık karıştı. Biz konsol severler ne bekliyorduk, sunumda ne çıktı. Beklentilerle sunulanlar arasında dağlar kadar fark var. Buda sinirleri gerdi ve forumda gergin bir ortam oluşmasına neden oldu. Yöneticilere çok iş düşüyor. Fitili ateşleyen Microsoft, ceremesini çeken forum yöneticileri

Microsoft güzel bir sunum yapsaydı bu gerginlikler yaşanmazdı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

noluyor bu foruma arkadaş? . devamlı bu uyarıyı alıyorum heryerde '' Bu mesaj ya silindi ya da taşındı bu yüzden artık burda değil.
    Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız tarayıcınızın yenile tuşuna basarak sayfayı yenileyiniz.
    Geri git ? ''

Aslında ne olduğu belli, Microsoft bir sunum yaptı, ortalık karıştı. Biz konsol severler ne bekliyorduk, sunumda ne çıktı. Beklentilerle sunulanlar arasında dağlar kadar fark var. Buda sinirleri gerdi ve forumda gergin bir ortam oluşmasına neden oldu. Yöneticilere çok iş düşüyor. Fitili ateşleyen Microsoft, ceremesini çeken forum yöneticileri

Microsoft güzel bir sunum yapsaydı bu gerginlikler yaşanmazdı.

kardeş ascensionun demosunu oynadım müthişti inş para bulurum fullunu alırım. aşık oldum o derece. gerçi şuan parmaklarım ağrıyor o ayrı mesele :(
  • xbox gamepadindeki titreşimli trigger olayı keşke ds4'tede olsa müthiş bir olay
  • oyunları tahmini kaç dolar olcak fiyatları alalım
  • bırıncısı benım bahsettıgım mesajlar normal fıkır beyan etme mesajları degıl xbox ı almak aptallıktır denen mesajlar sız bunları normal fıkır beyan etmek olarak goruyorsanız dıyecek soz yok kı yukarda mesajların cogu dedım yanınada parantez actım hepsı degıl dıye yazdım gorduklerım fıkır beyanında bulunmak degıldı hakaret etme ve ortamı germek ıcın yazılan seylerdı aynı seyler xbox bolumundede oluyor sanırım bızım fıkır beyan etme anlayısımız farklı
  • IGN'de anket başlatarak Xbox One ile PS4'ü yarıştırmışlar. Twitter hesabı olanlar katılabilir.

http://www.ign.com/articles/2013/05/24/xbox-one-vs-ps4-you-decide
  • Ps4 ile Ps3 oyunlarını oynayabilir miyiz? Xbox One'da böyle bir durum yokmuş. Ps4'te durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

bırıncısı benım bahsettıgım mesajlar normal fıkır beyan etme mesajları degıl xbox ı almak aptallıktır denen mesajlar sız bunları normal fıkır beyan etmek olarak goruyorsanız dıyecek soz yok kı yukarda mesajların cogu dedım yanınada parantez actım hepsı degıl dıye yazdım gorduklerım fıkır beyanında bulunmak degıldı hakaret etme ve ortamı germek ıcın yazılan seylerdı aynı seyler xbox bolumundede oluyor sanırım bızım fıkır beyan etme anlayısımız farklı

Ps1 ps2 ps3 psp ps vita gamecube wii wii u xbox 360 sega mega drive commodore 64 amiga 500 super nintendo Gameboy kara kutu ds 3ds xl gibi birçok konsolum oldu şu anda elimde sadece ps3 kaldı. Yeni nesil de de xbox one ve ps4 ü alacağım ama bazı arkadaşların xbox one alacakları aptal ve enayi gibi göstermeleri beni çok rahatsız ediyor. Ben bütün konsolları çok seviyorum. Bazı arkadaşlar xbox fanboylara laf atarken herkesi içine katınca ister istemez rahatsız oluyorum. Bu marka savunuculuğunu bırakıp oyunlardan zevk almaya baksalar hem biz hem onlar rahat edicek.

• 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.